Как обличате децата си за спане?

  • 3 076
  • 87
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 750
Ако питаш мен е доста горещичко за през нощта. За мен нормална температура за спане е 17 - 18 градуса, че и по студено.

# 16
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
Боди с дълъг ръкав + цяла пижамка.Завивам я с олекотена завивка но след няколко часа като почне да се върти и се отвива.В стаята подържаме температура 20-22 градуса. Grinning

# 17
  • Мнения: 331
Аз май я навличам най-много - боди с къс ръкав, боди с дълъг и ританки. После в чувала и отгоре - леко памучно одеало (не точно одеало, но не знам как да го обясня). Мисля, че й е добре. Аз спя по-навлечена. Температурата е към 21 градуса.

# 18
  • София
  • Мнения: 12 554
Боди с дълъг ръкав през зимата и пижама. Завивам го с олекотено юрганче. Спи бос.

През лятото - боди-потник или с къс ръкав, тънка пижама и памучно одеалце, а в най-горещите дни само по боди и с одеалцето.

# 19
  • на село
  • Мнения: 3 926
В момента спи по пижама, отдолу е само с гащички.
През зимата когато е по- студено и слагам потник, това е.

# 20
  • Мнения: 1 479
Баткото с потник,слип +пижама.Малкият с боди+пижама.Спинкат боси завити с олекотени завивки.

# 21
  • Мнения: 4 965
Като по-малки спяха с боди с къс ръкав, лека памучна пижамка и чувалче. Сега - потник, гащи, пижамка и олекотено юрганче.
Вкъщи, независимо от сезона, поддържаме около 20 градуса.
С чорапи съм ги слагала да спят само на вилата през зимата, защото понякога през нощта печката изгасва и става доста студено, ако не се усетим навреме.

# 22
  • Мнения: 2 197
По боди с дълъг ръкав. През лятото спеше по тениска. Така или иначе одеялото е почти винаги избутано в някой край. Явно не и е студено. Никога не е била в чувалче. Предполагам, че ще се побърка ако я сложа в нещо. Досега пижама не е ползвала. Не знам като почне да спи в яслата как ще я обличат.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 522
Боди с дълъг ръкав и пижамка. Отгоре с тънко одеало и олекотена завивка, защото започна да си маха завивката, та поне едната да остане  Laughing Засега спим с тънки чорапки.


# 24
  • Мнения: 4 451
Боди с къс ръкав или потник и пижама, без чорапи. Завивам я с една поларена пелена. През лятото спи само по боди (потник обикновено), ако е много горещо се е случвало и само по памперс. Laughing

# 25
  • София
  • Мнения: 415
боди с дълъг ръкав, пижамка, и тънко одеялце. Но зависи от температурата  Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 627
Пижамка и тънко чувалче. Завивам я с олекотена завивка,която бива изритана ...

# 27
  • Мнения: 332
Боди с къс или дълъг ръкав, ританки и блузка с дълъг ръкав или цяло гащеризонче. И отгоре одеалце. Но все спи с "ръцете горе" и понякога са му студени ръчичките  Confused

# 28
  • Мнения: 959
Синът ми, спи с блузка с дълъг ръкав и пижама. Не се завива.

Дъщеря ми, с боди с дълъг ръкав и цяла пижама.Слагам я в чувал.

В стайте Т е около 20 градуса.

# 29
  • Мнения: 610
Спи с боди д дълъг ръкав,долнище на пижамка и чорапи.Отгоре е завита с пелена,не спира да се отвива.

Общи условия

Активация на акаунт