Стани богат - благотворително!

  • 5 687
  • 81
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 161
Chanel,
имах усещането, че мисълта ти е по-дълбока.

Е,Шани,аз за твоята мисъл никога не съм се залъгвала.
Не съм съгласна с това,което сте написали повечето.Мисля,че е повърхностно и пак целта е само някой да се оплюе.Някой с бентли или ролс ройс.

# 16
  • Мнения: 530
Не в морето, а по полето, около морето няма да остане трева.
Обаче ти явно се кефиш много на Баневи така, че няма смисъл да ти противореча.

# 17
  • Мнения: 2 161
Защо да не ми противоречиш?Всеки си има позиция.Аз действително симпатизирам на Банев.

# 18
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
За това което Баневи осраха в Ст.Загора, бих ги провесил първото дърво способно да ги издтржи ...... баси мекеретата ....
1% от откраднатото да дарят , не казвам спечеленото след това, всички деца ще са излекувани.

# 19
  • В офиса
  • Мнения: 4 018
Мисля,че е повърхностно и пак целта е само някой да се оплюе.Някой с бентли или ролс ройс.

Хм, повърхностно... Може би е, но това не го прави невярно.
Кажи ми кой печели най-много от точно това предаване:
а/ Нова - заради рейтинга;
б/ г-дата Баневи и прочее, заради безплатната реклама и тщестлавието;
в/ децата (?)

И защо никога няма да видиш Бил Гейтс (В. Божков, или Сл. Тр.) в такова предаване - а/ щото не са богати; б/ щото са глупави; в/ щото не им пука за благотворителността;

Цинизмът и ламтежът за слава скрити зад маската на благотворителността са още по-фрапиращи, отколкото голия цинизъм.
И все се сещам за благотворителните балове на политиците, където в новините тържествено ни съобщават, че на провелото се мероприятие Х са събрани 3 000 лв за едикойси дом за деца. А това, че на мероприятието са били 100-тина души и е струвало 30 х. лв. кой да ни го каже. Срам, срам.
Ама народът цъка с език и клати глава, че видиш ли богатите и те били хора. Народ ли? Стадо...

# 20
  • Мнения: 3 826
голяма излагация на Нова  , кофти ми е да гледам Ники Кънчев в тази му роля ..намерили кого да поканят
точно пък Баневи - дето осраха и окрадоха какво ли не , даже успяха да фалират един стар и известен бг клуб - Берое ,
Слави Бинев - мутра ,

кого се опитват да излъжат - нас или себе си ?

# 21
  • Мнения: 530
Лабрадор, а какво е станало в Стара Загора.
Какво са осрали.  newsm78

# 22
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
АКБ-Форест, говори ли ти нещо? сумати народ изгоря с боновете при тях .....
за Берое не ми се говори. Педала се опита да фалира отбора за да прибере игровата база, защото е на много добро място .......

# 23
  • Мнения: X
Аз съм очарована от семейство Баневи.Особено от Николай Банев.За вас няма угодия.Не забравяйте,че те имат и други благотворителни изяви.50 000 в полза за децата малко ли ви се струват?И защо,ако са решили да дадат пари допълнително,трябва да обявят като цигани на сватба:Бащата на булката дава 10 000...Другите след тях обявиха,че ако изгубат,ще възстановят парите.Ако бяха блъснали пачките на масата,щяхте да кажете,че парадират.Не,не,наистина няма угодия.
Шанел, наистина ли мислиш така?  newsm78 Странно...и аз бях очарована от...блясъка! От този блясък, който те кара да мечтаеш, че живееш в друг свят, в друго време, с други хора, танцуващи, безгрижни, задоволени, щастливи, уверени хора ... и да забравяш.

# 24
  • Мнения: 2 161
Аз не мечтая да живея в неговия свят.И изобщо това,което си написала е много театрално.Животът на тези хора не е точно такъв,все пак не са герои на Дюма.Познавам го лично.Това достатъчно ли е?

# 25
  • Мнения: 184
А дали наистина толкова еднозначни са били намеренията на Нова "богатите даряват на бедните" или са искали завоалирано да повдигнат някаква дискусия. Все пак тези хора имат определен имидж вече пред публиката..

# 26
  • Мнения: X
Аз не мечтая да живея в неговия свят.И изобщо това,което си написала е много театрално.Животът на тези хора не е точно такъв,все пак не са герои на Дюма.Познавам го лично.Това достатъчно ли е?
Аз пък понякога си мечтая да живея в описания от мен свят. Wink Права си, театрално е, декори и илюзия.
И аз познавам лично безсрамно богати мошенници, даже са ми близки роднини и дори ги обичам... и те дават /когато се сетят/...Нека дават, това е добре, както и да го погледнеш, дори и когато не забравяш, че са взели хиляда пъти повече, отколкото после са дали /когато са се сетили/...

# 27
  • Мнения: 530
Мерси за отговора Лабрадор.
Горе-доло сега се сетих за тази история.
Но ми писна по списанията да чета само за г-жа Банева, която си купува, кой от кой по кичозен тоалет от Кавали или обувки за по 1000 евро.

# 28
  • София
  • Мнения: 351
Аз съм очарована от семейство Баневи.Особено от Николай Банев.За вас няма угодия.Не забравяйте,че те имат и други благотворителни изяви.50 000 в полза за децата малко ли ви се струват?И защо,ако са решили да дадат пари допълнително,трябва да обявят като цигани на сватба:Бащата на булката дава 10 000...Другите след тях обявиха,че ако изгубат,ще възстановят парите.Ако бяха блъснали пачките на масата,щяхте да кажете,че парадират.Не,не,наистина няма угодия.

Аз съм съгласна с мнението на Шанел.Няма угодия и това е.Независимо от рейтинги за Нова и незнам още какво, хората са отишли там и играят.Не спечелиха малко пари.Това е важното за мен в случая, че отиват пари при децата.Останалото не ме интересува.Омръзна ми постоянно да се оплюват богатите хора, че парадират с благотворителност.А колко от вас са помагали на домове?Е сега ще кажете, ние не сме милионери.Ок, не давайте 50 000, дайте 500.Пратете дрехи, играчки.Ама не, по-добре да си затворим очите.Пък като се появи някой по телевизията с благотворителна игра, дайте да го оплюваме дружно, че парадира и че няма срам... ooooh!

# 29
  • Мнения: 530
Брей, какви адвокати се навъдиха тук на сем. Баневи. Дано им вдигнат и по едни паметник за заслуги пред обществото.

Общи условия

Активация на акаунт