Присмива ли ни се светът заради "Кен Лий"?

  • 6 246
  • 129
  •   1
Отговори
# 30
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 693
Уф, това да ни беше кусура...

# 31
  • София
  • Мнения: 6 155
Мисля, че цялата тази история се преекспонира прекалено вече...
Забавно ми беше първият път, когато го гледах и слушах, може би малко и вторият, сега вече ми е досадно.
И аз горе-долу така. Не ми е хрумвало, че "светът" ще прави асоциации "неграмотното изпълнение на Валентина - България"... Паднало им е случай на хората да се посмеят, забавляват се.

# 32
  • out of space
  • Мнения: 8 574
В офиса вместо "Боже Господи" или "ужас", вкарахме нов лаф- "Ох, жузуботена"

# 33
  • Мнения: X
Ами и те са смешни като си заплитат езиците на елементарни български имена,пък за дези със "Ц" и "Ж" ич да не говорим.

# 34
  • Мнения: 4 841
Ами и те са смешни като си заплитат езиците на елементарни български имена,пък за дези със "Ц" и "Ж" ич да не говорим.

А-ха, и негрите бият  Crossing Arms

# 35
  • Мнения: 2 716
Не вярвам да ни се присмива някой. Само българите знаят, че момичето твърди, че пее на английски.

# 36
Аз също не мисля , че някой ни се присмива ! По-скоро на всички им е забавно ...а да се гордея с подобно нещо-  не, няма как да стане!  Laughing

# 37
  • Мнения: 5 940
Чак пък с цялата страна да се забавляват? То пък, защото представителите на други нации знаят много чужди езици. Като ходих в Испания не можех да си взема от рецепцията ключа за стаята, защото нямаше един, който да знае поне на елементарно ниво английски. Трябваше да им изпиша цифрите, и то в скъп хотел.
Като бях малка, пусках касетофона, взимах лист и химикалка и каквото чуя, си го пишех на кирилица, после пеех.. Вярвам, че много деца от различни страни правят същото. Имаме определено някакъв комплекс, за да смятаме, че всички ни се присмиват.

# 38
  • София
  • Мнения: 38 674
Миналата година имаше подобни клипчета от френския Айдъл. Ми забавно е, какво толкова.
И по другите не англо-говорящи държави в Европа стават такива издънки.
Така че смеха е за всички, не е защото ни се присмиват точно на нас.

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
И аз си мисля, че хората се забавляват.

# 40
  • Мнения: 4 527
Дайте някой линк към чуждестранен форум с коментари!  Praynig Вибокс сега не мога да отворя, че децата спят.
За присмиването - мисля, че повечето се забавляват искрено. Пък и Валентинка явно няма нищо против да бъде световноизвестна по този начин.  Wink
Както каза някой по-горе, ние бяхме първите, дето се присмяхме, нали?

# 41
  • Мнения: 11 747
http://www.youtube.com/watch?v=FQt-h753jHI

спри звука или целия клип и само чети коментарите отдолу

# 42
  • Мнения: 8 999
Мисля, че светът го е яд, че не се е сетил преди да чуе нашата певачка и не е направил кавъри на известни парчета на измислен, но близкозвучащ език. Според мен е много оригинално.

# 43
  • Мнения: 6 167
e тва вече е леко  жалко...
http://www.youtube.com/watch?v=0wwyeuaP_mI

браво бтв!

# 44
Mister Gorbatjov please put back that wall!
има и mnogo други подобни  коментари в youtube.

Общи условия

Активация на акаунт