Велоергуметъра за стягане или за отслабване???

  • 1 423
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 678
Аз мисля,че велоергуметъра е по-скоро за стягане,но като спазваш разумен режим на хранене определено ще ускори процеса на отслабване  Peace

Велото е кардио уред,какво ще рече това newsm78

# 16
  • Мнения: 20
С велоаргометъра се отслабва и стяга едновременно само трябва яко въртене.Аз го карам по 40мин,но се обличам с долнище,а на корема където ми е най-проблемната зона си слагам найлонов плик и отгоре пуловер.Ефекта е потресаващ.Имам да свалям 3кг за да си върна теглото от преди да забременея

# 17
  • Мнения: 1 027
Какво ще рече яко въртене  newsm78 колко време, с каква скорост и на коя степен, за стягане, а не за отслабване? Благодаря предварително  Grinning

# 18
  • Мнения: 4 700
А вярно ли, че нямало смисъл да се кара повече от 40 мин, zаЩото след това нямало ефект?  newsm78

# 19
  • Мнения: 17
Lari, пробвала съм следната схема - сутрин на гладно, преди сутрешното ми кафе, изпивам 1 капсул |500мл| Л-карнитин, след окола20мин. опаковам проблемните зони |при мене са бедрата| с домакинско фолио. След 25-30 мин. вело, ефекта от потоотделяне в областта на проблемнити зони е невероятен.
Имам да свалям към 6-7 кг. и от утре, си давам дума че започвам тази схема на тренировка + диета по 5 пъти в седмицата.
 

Общи условия

Активация на акаунт