Що е то Петиция? Петиции за по-добро бъдеще за децата ни!

  • 14 631
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 835
Подписка в защита на Южен парк

http://bgpetition.com/protest_yujenpark/index.html

Всеки подпис под тази петиция е подпис в защита не само на Южния парк в София, но и на всеки един елемент от зелената система на София!

# 31
# 32
  • Мнения: 18
И каква е файдата от тези петиции. Загуба на време. Време което можем да оползотворим по много други начини с които да бъдем полезни.

# 33
  • Мнения: 32
Тц тц тц....е нали искахте децата ви да станат "умни" "пълноценни" и "високо поставени хора в обществото" ! Нали искате да учат? Сега какво мъмрите срещу промените?  Wink

# 34
  • Мнения: 0

Аз също не мисля че има голяма полза от петиции,  но трябва да се направи нещо определено за бездомните кучета. 

# 35
  • Мнения: 3 835

Аз също не мисля че има голяма полза от петиции,  но трябва да се направи нещо определено за бездомните кучета. 

Ами направи го!

По-нагоре съвсем ясно е обяснено, че петицията сама по себе си е абсолютно безмислена, ако нищо не последва като гражданска активност и организация, паралелно с нея. Още повече, ако е написана неграмотно, както чисто правописно, така и като изказ. Въпреки, че в зависимост от казуса, последното не би трябвало да е водещо. Обяснена е нагоре процедурата, какво се прави, как се действа, ако действително искаш да промениш нещо в битието и житието си. Ако те мързи и си търсиш оправдание, защото ти е по-удобно да се оплакваш по форуми и седянки, надали са ти виновни механизмите и безсмислието им, които разни хора се опитват да измислят, за да можеш ти, да защитиш правата си. Който има проблем наистина, използва всички налични начини, и си го решава, без да те занимава кое било безмислено, колко е зает и какво му коства. Започне ли някой с голям проблем, да ти обяснява колко е зает, когато му казваш как да си реши проблема, и да ти разсъждава над смислеността и безсмислието на начини за решаването на собствените му проблеми, този човек няма сериозен проблем и само ти губи времето.

# 36
  • Мнения: 3 835
За кучетата и изобщо, аз се обадих на този телефон, първия, подадох няколко сигнала, единия беше за глутница кучета, една пред блока, на Витошка, една зад блока и една в Южния парк. Още е рано да кажа има ли резултат, поне тази на Витошка, не съм я виждала оттогава, а всеки ден редовно минавам.

987-55-55 - СТОЛИЧЕН ИНСПЕКТОРАТ - 24 ЧАСА NON STOP!!!
9377464    0887-187-807
ЗА ЖАЛБИ И ПРЕПОРЪКИ : www.sofia.bg/virtdelovodstvo.asp
ЗА ДУПКИ : dti.signali@abv.bg

805 41 45/46 за боклукчийските кофи

931 41 64 /60 ЕКОРАВНОВЕСИЕ за кучетата.

# 37
  • Мнения: 14
Кое е първо?
Петициите или каузите във фейсбук?
"Подписах" или "харесва ми".
Уффффффффффффф

Общи условия

Активация на акаунт