Бърсане на прах

  • 15 051
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
От три години съм прехвърлила изцяло тази дейност на детето.
Нейните предпочитания са микрофибърна кърпа и от онези рошавите перушини, че стигат по-високо.

# 16
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
От три години съм прехвърлила изцяло тази дейност на детето.
Нейните предпочитания са микрофибърна кърпа и от онези рошавите перушини, че стигат по-високо.

Боже какво съкровище!
На моят син срещу възнаграждение му беше зачислена тази дейност и то само в детската стая и пак го мързи. ooooh!

# 17
  • Мнения: 1 464
микрофибърна кърпа и то суха,ползвам препарат за дърво или стъкла само ако има пръсти.И кърпата само ако има нужда след прахосмукачката Whistling

# 18
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 672
Каква марка и от къде точно ги купуваш?

Ами те са точно тази марка - Casaclean - само че са малко по-различни на вид - синя опаковка - и пише antibatterico. Купувам ги от нашия супермаркет МАКС - не съм гледала дали ги има на друго място.
Те миришат приятно - на чисто.
Тези пък които са за дърво имат нещо по.мазничко вътре, и миришат на мед.
 Веднъж взех едни от Джъмбо, ама миришеха на зла гад  Sick

# 19
  • Мнения: 2 211
Каква марка и от къде точно ги купуваш?

Ами те са точно тази марка - Casaclean - само че са малко по-различни на вид - синя опаковка - и пише antibatterico. Купувам ги от нашия супермаркет МАКС - не съм гледала дали ги има на друго място.
Те миришат приятно - на чисто.
Тези пък които са за дърво имат нещо по.мазничко вътре, и миришат на мед.
 Веднъж взех едни от Джъмбо, ама миришеха на зла гад  Sick

Благодаря!   bouquet

# 20
  • Мнения: 46 520
Максимално съм ограничила дребните нещица, които трябва да местя, всъщност тотално съм ги отсвирила.
Нищо не местя, само около компютъра вдигам клавиатура и т.н.
5 мин. ми отнема (освен, когато не е ред на щорите).

Ползвам Пронто и микрофибърна кърпа.

# 21
  • Мнения: 7 201
Ох, и аз мразя да бърша прах, но няма начин. Използвам микрофибърна кърпа
PeaceИ аз така.

# 22
  • Мнения: 3 376
Ползвам мокри кърпички,каквито имам под ръка.

# 23
  • Мнения: 751
Ползвам мокри кърпички,каквито имам под ръка.
И аз така,видя ли прах,взимам кърпичката и бърша. Party

# 24
  • На село
  • Мнения: 873
Бърша само с влажна обикновена кърпа или суха микрофибърна, много рядко с Пронто. Вкъщи не е толкова замърсено, за да използвам химии, които все пак са си агресивни. За дограмата използвам кърпички за дърво - нашата е дървена, но пак отвреме-навреме само. Напоследък гледам да използвам колкото може по-малко препарати, че все пак ги дишаме докато се изпарят и не съм убедена, че  са токова безвредни, колкото ги описват.

# 25
  • София
  • Мнения: 6 093
Благодаря на всички за включването! Hug Намерих няколко полезни идеи, ще ги изпробвам! Simple Smile

# 26
  • София
  • Мнения: 1 825
Аз чистя първо с прахосмукачка на Бош, специално направена за собственици на домашни любимци, а после с парочистачка. Имам два котарака, които по цял ден /и нощ/ препускат като коне из апартамента и ми е много трудно да поддържам чистота.

Тук е мястото да попитам дали някоя от вас има уред за филтриране на въздуха?

# 27
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Преди малко се прибрах от пазар въоръжена с два вида мокри кърпички за дърво и за черна и бяла техника.Ще се хващам на работа. Mr. Green

# 28
  • Мнения: 2 211
Ела и у нас, че съм болна и две не виждам, а къщата вече се зарина в мръсотия Twisted Evil

# 29
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
Офф много мразя да бърша прах #Cussing out ooooh!
Бърша ли бърша и след половин час пак същата работа #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт