Искам да ставам мама.

  • 3 416
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Започни да пиеш фолиева киселина и отиди на профилактичен преглед при гинеколога си  Peace

# 16
  • Мнения: 5 940
Пиех фолиева киселина, нищо друго. Не сме си правили изследвания.

# 17
  • София
  • Мнения: 6 011
Направих си преглед при гинеколог, съветвам те и ти да го направиш. Пусна ми микробиология /има много влагалищни инфекции с които можеш да забременееш, но не можеш да износиш бебето/. Провери и за овулация.
Можеш да започнеш да пиеш фолиева киселина.
Успех ти желая! Hug

# 18
  • Мнения: 3 695
Започни да пиеш фолиева киселина и отиди на профилактичен преглед при гинеколога си  Peace
Peace  bouquet

# 19
  • Мнения: 1 900
Започни да пиеш фолиева киселина и отиди на профилактичен преглед при гинеколога си  Peace
Peace

# 20
  • Мнения: 1 008
Можеш да започнеш  да пиеш фолиева киселина.


Peace

# 21
  • Мнения: 6 442
Фолиева киселина,намаляш или спираш цигари и алкохол,преглед при гинеколог.Успешно и приято бебеправене и да се похвалиш! Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 610
Започни да пиеш фолиева киселина и отиди на профилактичен преглед при гинеколога си  Peace
Peace
Peace

# 23
  • Мнения: 114
Еми,те мамите са казали вече всичко.
Аз само да добавя(на майтап),изхвърлете всички презервативи за да не се изкушите да ги ползвате. Laughing
И сега сериозно.
Гледайте бебеправенето да не стане само сметки(кога си в овулация,кога не си),наслаждавайте се на любовта си,защото многото изчисления могат да те напрегнат,а трябва да си спокойна.
Успех! Grinning

# 24
  • Мнения: 37
не е лошо да идеш и на профилактичен преглед при зъболекар, защото после бебо и без това изсмуква доста калции и зъбите се развалят. успех!!! Hug

# 25
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Казали са ти вече, но наистина си направи изследвания преди да забременееш. И фолиевата киселина.
Успех. Hug

# 26
  • Мнения: 4
А бе аз ли не съм в ред за какво се пие тази фолиева киселина?Аз не си спомням да съм пила такова нещо.

# 27
  • Мнения: 681
Започни фолиева киселина и центрум матерна.Отиди при гинеколог,той ще ти обясни всичко,а и може да те носачи кога ти е овулацията и т.н.Успех! Peace

# 28
  • Варна
  • Мнения: 912
колко сте разумни само  Hug аз пък само го реших и го споделих с когото трябва  Laughing и се задействахме по въпроса и след няколко дни  EFP , после   ylinfant и така . . . вече съм мама  smile3541

# 29
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Пиех фолиева киселина, нищо друго. Не сме си правили изследвания.
И аз така:peace:

Общи условия

Активация на акаунт