Отговори
# 15
  • Мнения: 7
 И вярно много слаб отбор имаме във Форт Бояр, жалко...

# 16
Добро утро мили дами,гледам сте подхванали пак нова тема.Браво на els.
Днес съм на фетална морфология и ми е адски притеснено.Моля се с две ръце всичко да е наред на бебо.
Относно килограмите аз съм  минус 2кг за три месеца ,а с предишната бременност започнах да качвам в четвъртия месец.Как става този фокус корема да расте а аз да свалям килца нямам идея ,но вече взех да се тревожа и за това.Ох ами това е за сега отмен , днес ми се очертава един доста напрегнат ден Praynig
Имам едно въпросче :Колко време трае фет.морфология

# 17
  • Мнения: 343
Да се разпиша и аз в новата тема. Вчера бях на пролетен празник в градината. Моето момиченце беше кокиченце. Всички дечица бяха много сладки, маскирани като животинчета или цветя. Пяха и ни танцуваха. Бяха много горди и само се хвалеха "Ето я и мойта мама" Heart Eyes

Имам едно въпросче :Колко време трае фет.морфология

Около 20-30 минути. Моето бебе беше заспало и го почакахме да се размърда и да застане в подходяща поза, за да му вземат мерки (ей от малки манекенки ги правим Grinning )

Лек ден момичета  bouquet

# 18
  • Мнения: 1 621
Мами а с какво се мажете? АЗ редувам олио на нивея, мас с невен и един крем с  какаово масло масло  и масло от ший, обаче кожата ми е все така суха и ме сърби. Май ще трябва да се нажа по 2 - 3 пъти на ден ама как ще стане това в офиса не ми е ясно.

# 19
Григчо мерси за бързия отговор.
Беба28  аз се мажа с дермоластин и за сега съм доволна,размера на гърдите ми доста се увеличи последните месеци и нямам проблеми за сега с сърбеж и стрий.Все още се мажа по един път на ден но като взема да наддавам ще е по често.

# 20
  • Мнения: 427
Еееее,момичета ,изчетох ви...Много сте ми дейни LaughingНяколко дни нямам време да влизам и вече нова тема започнахте,браво!!
Беба,аз се мажа с Мама Дона на Чико-един път сутрин ,след душа.Но вечер като се разкача от всички дрешки и аксесоари признавам ,че кожата на гърдите и корема доста ме сърби.Ама като ме мързи и вечер да се мажа. Embarassed..щото това олио е едно мазно...Ще гледам до по-топлите месеци да го свърша и тогава ще си купя някакво кремообразно,че не си представям в жегите да се мазотя с такава мазнотия Thinking
Аз може би няколко дни ще ви изоставя,че вече окончателно се местим в новото ни жилище newsm44,а там още нямам Нет.Еййй ще се насладя на живот без свекита smile3501.Още тази вечер откриваме сезона с приятелчета,да видим дали съседите няма да ни намразят още преди да сме се нанесли Mr. Green

# 21
  • Мнения: 288
Здравейте мами и от мен,много бързо пишете че човек трудно проследява всичко. Laughing
Аз си продължавам с повръщането и имах проблем с един зъб но сега уж нещата се пооправиха.Слагам му сушена слива и тя малко ме успокоява и маха отока.Завиждам ви че си похапвате аз все още нямам никакъв апетит и нищо не ми се яде.Днес ходих на изледвания и бях учудена че ми взеха кръв само от вената,а от пръста не-предната бременност на всяко ходене ми вземаха кръв и от пръста,но явно нещата се менят.Аз се мажа с Мустела за стрии,но и мен ме смързява два пъти да го правя Embarassed

# 22
Здравейте момичета честита нова тема, браво Елс за корекцията на списъка голяма игра е паднало.
Весел петък на всички да свършва бързо и пожелавам слънчев уикенд с много разходки и положителни емоции newsm53 newsm53 newsm53 newsm53 newsm53

# 23
  • Мнения: 2 123
Бонджорно мацки!
Сладка Загадка, стискам палци всичко да е наред с феталната морфология! подготви се за един бебешки спектакъл - първатапо-детайлна среща с бебчо, а и полът ще разбереш  Simple Smile мисли позитивно и те чакаме на отчет.
За кремовете за мазане. Сега си поръчах от чужбина ето това каково масло на Палмърс - знам, че е много добро. Иначе от продуктите на бг пазара ви препоръчвам крема против стрии на Дева /който е в пъти по-ефтин от Мустела, а цялата си предна бременност изкарах с него и не ми се появи нито една стрия в областта на дупето и корема. Пропуснах да мажа вътрешната част на бедрата и за почуда видях, че там имам няколко откакто родих/

# 24
  • Мнения: 125
Здравейте в новата темичка   bouquet
Елс, мерси за поправката!
 Не смогнах да ви изчета, ама ще наваксам.
На нас с милото ни предстои другата седмица вече да си живеем вкъщи -досега ни правеха ремонт и нямаше как, вряхме се при сестра ми. Нмам търпение да си се приберем. А и да почна да се занимавам с детската стая вече  1crib  Какви красоти има по магазинитеее......направо изпадам в шок. Ми то само детските полилеи са 30-тина вида в големите магазини. А аз кой да купя Thinking
Такива драми се разиграват в мойта глава в момента. И другото ми голяма терзание за детското обзавеждане - бе тия нормални ли са?! Как може всички детски гардеробчета да са за висящи дрехи?! ooooh! Незнам как ще го измислим накрая....

Толкоз от мен до тук! Цун!!!

# 25
  • Мнения: 7
Брей, верно петъкът е на привършване, ейййй... а така ми се спииии... smile3507

# 26
  • Мнения: 7
А това за гардеробчетата наистина ми се струва невероятно!!! Егати newsm78....

# 27
  • София
  • Мнения: 7 673
Ми то гардеробчетата са си за висящи дрехи Heart EyesЗа невисящи има скринчета, чекмедженца под леглата и прочее Simple Smile Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 11 315
Шийла, Форт Боаяр е състезание на един остров с много интересни задачи - събират се ключове, които отварят едно съкровище. Едно време го излъчваха без българско участие, сега доколкото разбирам вече има и български отбор. Френска или швейцарска продукция е, не съм сигурна.

Ирини, питаше Шийла, ама и аз да си кажа. Въпрос на организация е. Аз например пера всеки ден сутрин, след като се изперат нещата, ги пускам в сушилнята и следобеда сгъвам и ако има нещо за приглаждане (обикновено дънки или сукманчета на щерката) го минавам и бам по гардеробите. Занятията са ми вечер - таткото ги пази. Той също посещава същото фитнес студио, но не ходим заедно, ами се редуваме. Нямаме друг избор засега.
Аз много се швъкам с колата напред-назад.
Има ли като мен други много мобилни или повечето разчитате на градски транспорт?

# 29
  • Мнения: 125
Веч, брой ме към мобилните. Ама аз се возя. Декември ни удариха челно и оттогава ме е страх да карам, а пък сега точно нямам намерение да се подлагам съзнателно на срес, за да свикна пак.

Общи условия

Активация на акаунт