Я кажете бързо случвало ли ви си е да се влюбите в гинеколога ви

  • 15 634
  • 151
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 474
Laughing Laughing Laughing LaughingО-о-о-о-о-х, много се смях на коментарите по тази тема!!!!! Но като оставим това и аз съм от групата, която гледа гинеколога си като безполово същество. Толкова ми е неудобно докато се чекна пред човека, че последното нещо което ми минава през акъла е сексуално.
...че стана на въпрос, че ги възприемаме като безполови.... чудя се какво ли вижда един гинеколог с дълъг стаж в една гола жена???? /то малко извън темата, ама  newsm78/ Аз имам чувството, че ако по улицата мине една такава той  би коментирал тазът й дали аджаба е стеснен и ако да, то в каква степен..... Joy

# 106
  • Мнения: 1 095
Чак да се влюбя не, но много го харесвам като мъж ,а още повече го ценя като страхотен професионалист ! Hug

# 107
  • Мнения: 5 877
За първи път ходих на гинеколог на 14, имах проблем. Умирах от срам.
Какъв мъж бе, това е доктор, каза майка ми, докато аз се наливах с последните 200 мл от литър и половина вода, която трябваше да изпия - такива бяха тогавашните видеозони, без вода нищо не виждаха. После влязох при тоз същия Щерев, дето сега дои здравната каса.
Как да видя нещо мило, светло и сексапилно в тази професия?

# 108
  • Мнения: 3 674
Не няма как да се случи.... Joy  Ггинеколога ми е ...........гинеколкожка!  hahaha

# 109
  • Мнения: X
...че стана на въпрос, че ги възприемаме като безполови.... чудя се какво ли вижда един гинеколог с дълъг стаж в една гола жена???? /то малко извън темата, ама  newsm78/ Аз имам чувството, че ако по улицата мине една такава той  би коментирал тазът й дали аджаба е стеснен и ако да, то в каква степен..... Joy
...този, който намира мъка там, където другите намират радост... Mr. Green

# 110
  • Мнения: 36 112
не, но съм навита на зъболекаря си  Joy

# 111
  • Мнения: 1 418
Не съм.А двама от гинеколозите,които посещавах са
доста готини мъже,ама аз не се влюбвам лесно.
Ники Попов и Людмил Джунков.

# 112
  • Мнения: 2 099
В гинеколог не обаче докато бях бременна с първото в Германия ходех при един зъболекар не е истина кво парче беше!!!Сини очи,тъмно кестенява коса,с тесничък бял панталон и бога ми прашки оххх хич без упойка работеше,мноого секси парче.Ходеше с фанелки с къс ръкав по тялото и имаше силни ръце без косми и поддържани.Направо разкош..след него въобще не съм се заглеждала по лекари.

# 113
# 114
  • Мнения: 9 814
Ох, той моят гинеколог е един такъв с едни голеееми ръце- как да не го обичаш Mr. Green
А сега сериозно-не. На около 60 г. е, но го обичам като дядо.

# 115
  • Мнения: 1 095
За първи път ходих на гинеколог на 14, имах проблем. Умирах от срам.
Какъв мъж бе, това е доктор, каза майка ми, докато аз се наливах с последните 200 мл от литър и половина вода, която трябваше да изпия - такива бяха тогавашните видеозони, без вода нищо не виждаха. После влязох при тоз същия Щерев, дето сега дои здравната каса.
Как да видя нещо мило, светло и сексапилно в тази професия?
Не можеш да правиш такова заключение за човека! Ако говориш за Атанас Щерев ,именно благодарение на неговия екип чакам моето бебе!
Сори за оффа!

# 116
  • Мнения: 3 453
После влязох при тоз същия Щерев, дето сега дои здравната каса.

Сигурно имаш предвид Атанас Щерев. Хайде само да ми обясниш, как точно се "дои" здравната каса. Thinking
Наясно ли си, че  НЗОК заплаща само терапията за in vitro оплождане. Миналата година се одобряваха по 100 протокола месечно. Това означава, че 100 жени на месец получават безплатни лекарства за in vitro опит.
Голяма част от жените вече са минали in vitro процедурата и са принудени да продадат на половин цена лекарствата, отпуснати от НЗОК, за да възвърнат поне част от разходите си.
А разходите за медикаменти са една малка част от всички разходи по АРТ процедурата.
В България има 270 000 безплодни двойки. И сама можеш да сметнеш, колко двойки годишно се възползват от медикаментите, които НЗОК предоставя.
 Хайде сега, след всичко, което изложих, опитай се да ме убедиш, че Щерев "дои" здравната каса!  newsm78

# 117
  • Мнения: 2 099
Браво бе гей Mr. Greenнаправо уби всичко детско в мен.Може и гей да е ..то така или иначе тогава бях в 5 ти месец,не бях върха на сексапила все пак Mr. Green

# 118
  • на пистата
  • Мнения: 5 870
не ,но моя е един сладур Blush ох размечтах се Laughing

# 119
  • Мнения: 27 524
Да. Трае дни. Нормално е. Както в лекаря. Похитителя...

Общи условия

Активация на акаунт