Я кажете бързо случвало ли ви си е да се влюбите в гинеколога ви

  • 15 647
  • 151
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 5 622
В гинеколог не обаче докато бях бременна с първото в Германия ходех при един зъболекар не е истина кво парче беше!!!Сини очи,тъмно кестенява коса,с тесничък бял панталон и бога ми прашки оххх хич без упойка работеше,мноого секси парче.Ходеше с фанелки с къс ръкав по тялото и имаше силни ръце без косми и поддържани.Направо разкош..след него въобще не съм се заглеждала по лекари.

Хаха, без да съм го виждала, само като те четях и си паднах по него  Whistling

# 121
  • до Бургас
  • Мнения: 76
На времето имах гадже- гинеколог, но не мой, не съм ходила на прегледи при него.Simple Smile) Така и не се стигна до... струваше ми се , че ще ми прави нещо като прегледи Simple Smile

# 122
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Не, до скоро ми беше жена, от която се разочаровах и сега ходя при мъж. Но точно в него със сигурност не бих се влюбила, не е мой тип и ми идва стричък освен това.

# 123
  • София
  • Мнения: 426
 не ми се е случвало защото до сега съм ходила само при жени гинеколожки

# 124
  • Мнения: 1 195
Не Naughty
Но като бях малка си падах по стоматолога Simple Smile

# 125
  • Мнения: 2 674
Някой да се е сблъсквал с тоя проблем какъв е резултата  ooooh!



Ана Иванова -няма проблем,радваме се на отрочето си.Резултатът е положителен.

# 126
  • Мнения: 216
 Е, аз живея с гинеколког....

та ....тази тема доста ме забавлява! Wink

# 127
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
Е, аз живея с гинеколког....

та ....тази тема доста ме забавлява! Wink
И как е с гинеколог , винаги съм се чудила  Mr. Green По цял ден гледа разкрачени жени и после...


Иначе и моя е готин  Heart Eyes 

# 128
  • Мнения: 106
Не ми се е случвало. newsm81Имах един много добър генеколог,обаче той замина за чужбина и сега ми е жена,която също е много добра и внимателна. newsm10

# 129
  • Мнения: 468
На мен ми беше гадно, че нямаше параван в кабинета и ме гледаше като си събличам и обличам гащите /вярно хубави бяха -като за пред доктор/ , иначе си мисля , че цял ден като е гледал и пипал ***** едва ли жена му или гаджето  ще го развалнуват /представете си хлебаря, месаря и др. колко ги вълнува съответната стока/
Аз не съм чувала за месар вегетарианец Naughty
Не мисля, че ако е гледал е било заради хубавите гащи.
И аз да си кажа- не съм. Моят изглежда приемливо, но целите на общуването ни са доста встрани от романтиката.

# 130
Чак пък влюбване не е!Но изпитвам нещо смътно м/у симпатия и огромна благодарност,че благодарение на него имам сега тези 2 слънчица.

# 131
  • Мнения: 354
Казвам бързо - не!

# 132
  • Мнения: 183
Не съм чела цялата тема,но само след прочитане на заглавието,се сещам за чувството на проникващи две студени железа в-------,и не само че не ми изникват любовни чувства,ами всякакво желание за мъж ми се изпарява...

# 133
  • София
  • Мнения: 300
Не, а и няма как защото гинеколога ми е жена. Но съм чувала много за тези влюбвания.

# 134
  • Мнения: 1 432
Разни какички и лелки залитат и по моя мъж...........някои от вас може да са сред тях .агрррр  Twisted Evil
 Joy Joy  Joy  Joy

Общи условия

Активация на акаунт