Я кажете бързо случвало ли ви си е да се влюбите в гинеколога ви

  • 15 618
  • 151
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 095
Разни какички и лелки залитат и по моя мъж...........някои от вас може да са сред тях .агрррр  Twisted Evil
 Joy Joy  Joy  Joy
Гинеколог ли е ??? Twisted Evil
Е,аз не съм от тях, малко ми е далеч да го посещавам.чисто географско Simple Smile

# 136
  • някъде
  • Мнения: 979
 SickНе,не,не!Твърдо не съм,но по-важното е,че е невъзможно,разбирате ли!При отвращението и свитата душа,които имам като тръгна към магарето,незнам какви лИбовни вълнения мога да получа.И представете си само като правим секс аз ще се чудя той,дали аджеба,не ми преглежда чарковете вместо да мисли за други работи-Или както вече казаха тук,да ме сравнява с половината пусита в града.

# 137
  • Мнения: 216
Е, аз живея с гинеколког....

та ....тази тема доста ме забавлява! Wink
И как е с гинеколог , винаги съм се чудила  Mr. Green По цял ден гледа разкрачени жени и после...


Иначе и моя е готин  Heart Eyes 

Предполагам, че питаш за секса....Не се е променил от времето в което мъжа ми не беше гинеколог..правим добър и задоволителен секс, естествено зависи...понякога с много страст, друг път просто секс.. и няма връзка с идеята ти, че цял ден гледа разкрачени жени...това е работа,работа и пак работа. Нали не мислиш, че цял ден гледа натопорчени мацки, има пациентки  и от ромски произход, и възрастни жени, преди всичко жени с проблеми...Надявам се , че задоволих интереса ти....

По темата- аз не бих се влюбила в гинеколога си.... Laughing,

# 138
  • Мнения: 1 432
Лекар по дентална медицина е  Crazy С една дума -зъбар  Mr. Green

# 139
  • Мнения: 1 095
Лекар по дентална медицина е  Crazy С една дума -зъбар  Mr. Green
Има и много готини зъбари Simple Smile

# 140
  • София
  • Мнения: 2 381
Слава Богу, не ми се е случвало. Но аз гинеколози и изобщо лекари не харесвам - много суетни и комплексирани мъже, затова едва ли и ще ми се случи някога  Laughing

Сещам се как наскоро една фризьорка, гордо се пъчеше, че се е оженила за гинеколог от известна АГ болница. Направо ми дожаля за момичето, защото много пъти съм чувала, че еди си коя е хлътнала по въпросният доктор. Ще има да и създават неприятности разни влюбени пациентки... Ама като си го е избрала, ще си носи кръста.
Д-рът да не е Антони Ненов, който беше в "Шейново"?

И аз си мисля, че жените /не всички, де/ се влюбват или поне харесват лекичко гинеколозите си, защото им липсва внимание.  Thinking Дона беше писала за това.
Аз съм имала такива проблеми, че и през ум не ми е минавало да гледам на гинеколозите, при които съм ходила като на мъже. Те бяха, и все още са за мен, просто лекари и толкова.  Naughty

Иначе вече 2 пъти ми се случва да оценявам лекари и като мъже. Единият е симпатичен проктолог. Само веднъж съм го посещавала. Хем симпатяга, пък аз к`ви неща му обяснявах за състоянието си.  ooooh! Мани-мани. Хем ми беше неудобно, хем смешно, като си представих къде ще ме преглежда.  Blush Като дойдох на работа, казах, че съм била при един симпатичен д-р и шефът ми веднага попита: "Гинеколог ли?"
Вторият д-р е дерматолог. Но той не ме е преглеждал. Представяше продукти на един курс. Поне 3 пъти си каза човекът, че е женен с 2 деца. Сигурно, за да не му налети някоя бременна.  hahaha   

# 141
  • Мнения: 2 070
опазил ме господ,моя е жена Crazy
но в държавна болница -Пазарджик,работи един,
майко мила Mr. Green.
Радослав Попов се казва,ми хубав е

# 142
  • София
  • Мнения: 2 381
но в държавна болница -Пазарджик,работи един,
майко мила Mr. Green.
Радослав Попов се казва,ми хубав е
За този досега бях чела само, че е мнооого добър д-р. Една мама от Пазарджик беше писала, че след раждане в Хигия е направила сепсис. Въпросният д-р Попов я приел в държавната болница, въпреки че някакъв негов колега го питал защо, след като пациентката ще умре. Но д-рът е спасил живота й.  Peace

# 143
  • Мнения: 19 339

В гинеколог не обаче докато бях бременна с първото в Германия ходех при един зъболекар не е истина кво парче беше!!!Сини очи,тъмно кестенява коса,с тесничък бял панталон и бога ми прашки оххх хич без упойка работеше,мноого секси парче.Ходеше с фанелки с къс ръкав по тялото и имаше силни ръце без косми и поддържани.Направо разкош..след него въобще не съм се заглеждала по лекари.

Така както го описваш  точно на педи прилича Grinning

# 144
  • София
  • Мнения: 4 885
Да, аз съм била идеалистично влюбена в първия гинеколог, който ми се изпречи пред погледа. Това беше преди много години, когато бях на 16, и усещах света около себе си по много по-различен начин.
Със същият отговор мога да се включа в темата "Влюбвали ли сте се във ватмана на трамвая, с който ходехте на училище?", както и в темата" Влюбвали ли сте се в учителя си по физическо?" Simple Smile

# 145
  • Мнения: 1 322
Нееееееееееееее.............

# 146
  • Мнения: 919
 Не,той единият ми гинеколог  е по-малък от мен Laughing
Заглавието искренно ме разсмя. Laughing

# 147
  • Мнения: 1 304
Влюбването в лекуващия лекар е нещо често срещано.На мен ми се е случвало,но не в гинеколог,но аз си имам особени предпочитания към тази професия,макар че мъжа ми е програмист Peace

# 148
  • Мнения: 1 425
Аз гинеколог нямам, но пък стоматоложката ми е много сладка, макар че ми е кака Grinning
Не че съм влюбен но определено е много симпатична и добре надарена на балкона.
Няколко пъти ми се натисна отгоре без да се усети (според мен) и дънките ми станаха тесни Grinning
Определено ми е по-лесно да хотя при нея като такава е готина. А и от работата й нямам никакви оплаквания. Simple Smile

# 149

Общи условия

Активация на акаунт