3нае ли някой лек 3а ТИНИТУС (Шум в ушите)

  • 509 626
  • 1 180
  •   1
Отговори
# 1 170
  • Мнения: 896
При мен също имаше няколко седмици на недоспиване.

# 1 171
  • Мнения: 35 961
Моля някой да пусне нова тема.

# 1 172
  • Мнения: 50
Каква нова тема искате? Какво не ви харесва на тая?

# 1 173
  • Мнения: 35 961
Темата е от 81 стр. Нямам нищо против да я пусна и аз, но темата не ми е близка и не бих могла да събера някаква информация или линкове както би направил потребител, който има опит с този проблем.

# 1 174
  • Мнения: 237
Темата е от 81 стр. Нямам нищо против да я пусна и аз, но темата не ми е близка и не бих могла да събера някаква информация или линкове както би направил потребител, който има опит с този проблем.

какъв е смисъла от нова тема, когато цялата информация е събрана именно тук? Какво ще разбере някой който за пръв път влиза в новата тема?

По темата за бягането и тичането: може да тича човек на млада възраст, с нормално тегло и конструкция. На мен лекари са ми казвали че за мен не е пропоръчително да бягам, не поради тегло...Достатъчно е да се движа, вървя колкото се може повече през деня. Но точно това не намалява шума, при изявена друга причина за него /диагноза/.
Пък който иска нека да пробва, но не от време на време, а постоянно, месеци наред....като начин на живот от тук нататък.

# 1 175
  • Мнения: 35 961
В първия пост на новата тема ще има линк към старата.
Примерна тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=972745
Правилата на форума тук и цитат от тях.

С оглед уеднаквяване максималния брой на страниците на отчетните теми и темите с продължение, вече всички подобни теми ще се заключват след 50 стр.

Дори и да не е пусната нова, ако старата тема е превишила 50 стр., то тя ще бъде заключена.

Изключения могат да бъдат теми за риалити предавания, както и спамо-чат теми, в групите, в които съществуват такива. Този тип теми могат да бъдат седмични, без оглед на броя на страниците.
За този тип теми е задължително указването на датите на седмицата в заглавията, например (7.09-13.09)


Не желая да заключвам текущата тема без да е пусната нова независимо, че тази е над 50 стр.

# 1 176
  • Мнения: 237
Какво значение има? Щом темата е над 50 стр да я заключват....който се интересува ще я намери и чете.
Вие защо трябва да подтиквате към това?

# 1 177
  • Мнения: 35 961
Защото съм модератор и следя за спазването на правилата на форума.

# 1 178
  • Мнения: X
Скрит текст:
Темата е от 81 стр. Нямам нищо против да я пусна и аз, но темата не ми е близка и не бих могла да събера някаква информация или линкове както би направил потребител, който има опит с този проблем.

какъв е смисъла от нова тема, когато цялата информация е събрана именно тук? Какво ще разбере някой който за пръв път влиза в новата тема?

По темата за бягането и тичането: може да тича човек на млада възраст, с нормално тегло и конструкция. На мен лекари са ми казвали че за мен не е пропоръчително да бягам, не поради тегло...Достатъчно е да се движа, вървя колкото се може повече през деня.
Скрит текст:
Но точно това не намалява шума, при изявена друга причина за него /диагноза/.
Пък който иска нека да пробва, но не от време на време, а постоянно, месеци наред....като начин на живот от тук нататък.
Всичко е въпрос на нагласа и навици. 
Аз съм на 50 и си тичам като стой, та гледай.    Laughing
А да не казвам в неделя на Гребната какви "старчоци" мерят крачки с младите.....
Дали помага на шума не знам, при мен още няма ефект.И преди, с хапчета, и сега без, шума ту го има, ту го няма.....както и да е.Аз си взимам сутрин едно хапче "майната му" и нещата са наред.

Нова тема не съм пускала, та не знам как става.

# 1 179
  • Варна
  • Мнения: 6 312
Щом модератор моли някой да пусне нова тема, значи трябва.
Някой да пусне.
Моят мъж съобщи за силно намаляване на пищенето в ушите, след започнато гладолечение. Предавам неговите усещания.
След този период, шумът се е върнал в пълния си блясък.
Но пак да кажа-единия той е приел шумът и психически не му пречи. Само физически.

# 1 180

Общи условия

Активация на акаунт