....за пиърсинга, татуто и още нещо....- 6

  • 14 955
  • 303
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 363
харесва ми как стой, но не бих си направила мисля, че бързо ще ми омръзне Laughing

аз бих го направила, но да е като това, което искам на крака да си направя, за да са "комплект"

# 16
  • Мнения: 5 393
Хубава е, но наистина е доста ангажираща.Бих си направила такава временна, но не и за постоянно.

Шанел- просто не е честно да не дадеш снимков материал Crossing Arms  Моя мъж също не е фен на татуирането. И двете си ги направих без да му казвам предварително. Прие ги де Laughing  Но като разбра, че искам трета ме обяви за луда Crazy

# 17
# 18
  • Мнения: 331
да се запиша и да се похваля ,че най -накрая след безбройни караници в продължение на година успях да накарам любимия да ми запише час!!! другата неделя/мисля ,че 30ти се пада/ продължаваме гърба.....newsm44 newsm44 newsm44

# 19
  • Мнения: 10 758
да се запиша и да се похваля ,че най -накрая след безбройни караници в продължение на година успях да накарам любимия да ми запише час!!! другата неделя/мисля ,че 30ти се пада/ продължаваме гърба.....newsm44 newsm44 newsm44
Браво!Супер Hug

# 20
  • Мнения: 363
да се запиша и да се похваля ,че най -накрая след безбройни караници в продължение на година успях да накарам любимия да ми запише час!!! другата неделя/мисля ,че 30ти се пада/ продължаваме гърба.....newsm44 newsm44 newsm44

 smile3501 smile3501 smile3501

# 21
# 22
  • София
  • Мнения: 604
Цитат
да се запиша и да се похваля ,че най -накрая след безбройни караници в продължение на година успях да накарам любимия да ми запише час!!! другата неделя/мисля ,че 30ти се пада/ продължаваме гърба..... 
браво, честито Flutter Peace
Аз само сумтя на мъжа ми, че като почна първа, та втора, та трета, като мания му стана-надявам се вече наистина да се е спрял Thinking

# 23
  • Мнения: 803
Руске, Ла Бомба - ок, ще отменя часа за утре и ще пробвам за другата събота Simple Smile

# 24
  • Мнения: 163
Dilirium благодаря ти за предложенията, наистина не бях много точна в обясненията си. Искам татуса да бъде отстрани на китката, плетеницата от цветчета да бъде много финна (не плътни линии, а точици, които да образуват самата плетеница) и да завършва към кутрето.  Може би това трябва да го обясня в някое студио и там да ми направят варианти за такава татуировка. Ще се радвам да ме насочите към кое студио да се обърна.

# 25
  • Мнения: 111
Здравейте!
И аз имам татуировка, две преплетени змиичета на кръста. Правих си я при Емо и съм мнооого доволна. Бих искала пак, но още не съм измислила какво, пък и мъжът ми докато го навия...

# 26
  • Мнения: 7 723
Руске, Ла Бомба - ок, ще отменя часа за утре и ще пробвам за другата събота Simple Smile
Мерси Hug

Вярче, няма ли да я споделиш с нас? Wink

# 27
  • Мнения: 111
Руске, Ла Бомба - ок, ще отменя часа за утре и ще пробвам за другата събота Simple Smile
Мерси Hug

Вярче, няма ли да я споделиш с нас? Wink
Бих, но ме е срам. Нямам стари снимки, а сега от бременноста отстрани на кръста съм нашарена със стрии. Сега работя върху тях с надеждата татуировката ми пак да види бял свят някой ден.

# 28
  • Мнения: 7 723
...Бих, но ме е срам. Нямам стари снимки, а сега от бременноста отстрани на кръста съм нашарена със стрии. Сега работя върху тях с надеждата татуировката ми пак да види бял свят някой ден.
Ние няма да ти гледаме стриите, обещаваме-
само на картинката ще обърнем вничание Hug

# 29
  • Мнения: 1 354
аз пък си имам обеца на носа от две-три седмици  Stuck Out Tongue

Общи условия

Активация на акаунт