Пролетта заради Юнските деца, цялата земя застла с цветя!

  • 23 429
  • 275
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 734

Къде изчезнахте;) Никакво участие;) много по разходки тргнахте. а ние ловим медузи с голи ръце;)

# 61
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 739
Здравейте!
Отдавна не съм писала, но чета редовно  Heart Eyes
Флора ходи на ясла и не иска да тръгва на градина, та на есен не знам какво ще правим  Confused Иначе сме добре, растат децата и слушат доколкото могат.
Пускам и снимки на госпожиците http://s182.photobucket.com/albums/x18/fromija/March%202008/?act … rent=P3160098.jpg

Jungle, Нати ли не яде жълтък? Флора изобщо яйце не иска да опита и вече съм се отказала да пробвам. Как е малката сладурка? Няма ли да пуснеш снимки?

# 62
  • Sofia
  • Мнения: 576

Леле колко са пораснали децата! А малката сладурка си е вече голяма госпожица.

# 63
  • Мнения: 527
Оооо Фрос, привет! Как сте? Моята любов Флора става все по-чаровна, направо ще я схрускам. А Мия е вече малка дама и с каква модерна прическа е. Къде е това местенце, където сте снимани, много красиво?
Пете, какви теми ви вълнуват  Grinning
Съкровище и ние сме по ранното ставане, особено почивен ден ли е задължително.
Сети, оздравяхте ли?
И ние двамата тази седмица с Ицко сме болни, той не е на ясла, гледат се с баба, но мама бачка, няма празно.

# 64
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 739
villy, това място е село Косово до Нареченски бани http://www.selokosovo.com/ Много ми хареса там.
Ти няма ли да пуснеш снимки на Ицко?

# 65
  • Мнения: 1 006
Пишете, че ми се чете............ Wink

# 66
  • Мнения: 516
Здравейте и от нас!
Фрос, много е пораснала Флорката, пу-пу красавица е тя Hug Вчера те засякох до Мото пфое бипкам бипкам ама не се обръщаш, мисля че беше със сиво пежо или се бъркам за марката ама ти беше  ?????? Аз нали сега по улиците та виждам всички Wink
 Роси пак е болна, не ходи на ясли кашляме малко пак сополи абе ужас вече не издържам какво ли още ни очаква?
Съкровище пиши не се спотайвай, как е работата?

# 67
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 739
Сиси, най-вероятно аз съм била, ама не съм те забелязала, съжалявам. Ти към коя фирма работиш?

# 68
  • Мнения: 1 006
Привет!

Как сте, какво планирате за празниците?

Ние днес финализирахме сделката и вече имам едни скромни 66 кв за обзавеждане Grinning
Черпя..          

# 69
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 739
Честито, Гале! Това е много хубава новина!

# 70
  • Мнения: 516
Фроска, бачкам в "Офис Експрес" оооооо каква реклама сега ще си спретна Wink
Гале, оставате в същия или? Я разкажи по подробно ?

# 71
  • Мнения: 516
Добро утро как така няма никой на линия  newsm78
Днес уж го даваха хубаво времето то кво стана дъждове, студено. Роси от 1час е задавала зор да ходим на разходка и сега се чудим къде да се замъкнем newsm78

# 72
  • Мнения: 1 006
Лелеее, че гадно временце....едно такова ми е, такова сънливо и юргано-мушкащо Blush

Сиси, ние вчера я заведохме в Акваленда, но там е 3 лв за час в детския център - иначе доре си поигра и даже не й се тръгваше  Grinning
Днес най.много до Алати и Фабер да отидем, че през седмицата няма време за нищо. Няма да оставаме в същия апартамент, ще се местим, ама не знам кога ще станем готови Embarassed ooooh!, блока ни се намира срещу Кауфланд и Сани, нов е. Т.е пак сме си в квартала ( не че го харесвам), но си харесах блока, разположението, комуникациите, апартамента ми хареса... и така......
Май навиците определят битието и съзнанието - гадост!

Кажете, какво правите вкъщи с маймуните - на Калина всичко й е интересно до третата минута - АКО изключим анимациите, които може да гледа до припадък, ако я оставим....

# 73
  • Мнения: 703
Привет момичета  Hug
Отдавна не съм се вясвала тук, дано не сте ни забравили с Ади  Wink
Нямах никакво време досега, но от известно време си прекарвам повече вкъщи, та реших да ви надникна.
Ами новината при нас е, че Ади ще става батко, ще си имаме момиченце през юли, живот и здраве.  Grinning
Иначе сега съм на вълна организиране на РД за Ади и умувам.
От 2-3 седмици съм в болнични, защото много лошо се разболях и така.
Сега ще върна назад за да видя горе-долу кой как я кара. Целувки на всички от нас  Heart Eyes

PS. Иле, честито ти бебче- Алекс, да е жив и здрав юнака!
Теди, браво за оформлението на страничката. Не разбрах дали сте изкарали варицелата?
Ели, това с астмата на Ема звучи ужасно, дано не не е така  Praynig
Сети, честит юбилей на патерица, дано Лорката е вече добре   bouquet
Гале, честита къща, или нещо не разбрах за 66кв  Wink
Петенце, душко, какъв беше тоя смс вчера за merry christmas, че ме уби  Laughing
Отиваме да се слагаме да спим, че много нещо е волна програмата днес в тоя дъжд- филми, пуканки, спане до 10.30 сутринта...Какво му е лошото на лошото време  Wink
Пак целувки  Heart Eyes

Последна редакция: нд, 06 апр 2008, 14:27 от mona

# 74
  • Мнения: 1 006
Ох, най-накрая Мона си призна! Айде честито, да е лека и безпроблемна и един здрав и красив бебок ти пожелавам!
Всъщност, от онзи ден се чудя, тази Мона при юлки 2008 ти ли си или не си...... Crazy
Ровейки във темата за баните, попаднах на съпругата на един познат и оттам - на Мона! Светът е малък, Форумъ Joy hahaha Joy hahahaт е голям!

Общи условия

Активация на акаунт