Великобритания - тема 15, почти юбилейна

  • 25 383
  • 293
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 032
Честит Великден на незамръзналите.

Колко шоколадови яйца изядохте.



# 16
Честит Великден на незамръзналите.

Колко шоколадови яйца изядохте.





Честит на всички празнували го!
Ние официално не сме от празнуващите, но пък децата .... Аз ако изям толкова много ще се опъпча за години напред.
При нас шантаво време! Последните два дни се редуват и четирите годишни сезона по няколко пъти през деня.
Някой да има Gaggia baby Class, събирам отзиви?

ПП. почиствах си комп. и не мога да се логна автоматично Embarassed, паролата не си я помня, нито пък с кой мейл съм се регистрирала, тъй че може да се появя с чисто минало  ooooh!

# 17
  • Мнения: 4 390
ПП. почиствах си комп. и не мога да се логна автоматично Embarassed, паролата не си я помня, нито пък с кой мейл съм се регистрирала, тъй че може да се появя с чисто минало  ooooh!

Мога да напиша веднага с кой мейл си се регистрирала, стига да не те притеснява това. Simple Smile

# 18
  • равна Тракия
  • Мнения: 101
Имам едно питане,към бившите американки в темата,коя фирма използвахте за пренасянето на багажа и колко струва? Знам,че зависи от големината на контейнера,но все пак някаква орентировачна цена.

Благодаря!

# 19
  • Мнения: 884
Къде се изгубихте всички? Да не преядохте на яйца и козунаци?  Grinning
Аз хапнах 1 Киндерче само и то ,защото Томи не иска даже да го пробва. Нещо ми има на детето,не ще шоколад! Започвам да се чудя  да не са  ми го сменили в болницата!  Laughing
АG какъв е този Gaggia baby Class ? Знам за такава марка кафемашини. Thinking
MamaChrisi ,благодарим за предложенията. Като решим за дати  и се преброим ще пишем!Едва ли ще е за концерти и мюзикъли.Така или иначе и при нас ги има. Само да се върне мишолина от Бг. Тя ,милата е имала малко премеждия по пътя ,но ще влезе скоро и ще разкаже ,предполагам.
jinа много зависи от количеството на багажа наистина,дали има кола,лодка/яхта , колко близо си до порт,източно или западно крайбрежие и т.н. Мисля  5'000-10'000$. Ако не пише някой с по-скорошно местене ще погледна из документацията,че  ние се местихме преди 4 години.Така или иначе ,ако потърсиш в Yellow Pages и звъннеш ще ти направят безплатни квоти.

# 20
  • равна Тракия
  • Мнения: 101
В ПА сме,да освен багажа мислим и колата да вземем Laughing
Macoball,благодаря,за жълтите страници не се бях сетила, ще пробваме;

# 21
  • Мнения: 884
Ако ще оставате да живеете тук да напомня ,че воланите са в ляво и уличките са прекалено тесни за големите американски машини  Laughing

# 22
  • равна Тракия
  • Мнения: 101
Багажа ще заминава за Бг. Laughing

ПС ох,смея са аз,ама ми е толкова притеснено..

Последна редакция: вт, 25 мар 2008, 17:43 от jinа

# 23
  • Мнения: 884
Предлагането е толкова голямо ,че всякакви има!  Simple Smile
Тук ли ще оставате или се прибирате за Бг не разбрах ?

# 24
  • равна Тракия
  • Мнения: 101
Ние в Лондон,багажа в Бг.

# 25
  • Мнения: 884
Пиши като се устроите в кой квартал сте,може да си съседка с някой от нас!

# 26
  • Мнения: 677
Дивиана, мерси Simple Smile, налучках си паролата (то се вижда), но ако не възразяваш бих те попитала на бележка за мейла ми при регистрацията. Или няма значение с кой съм се регистрирала (при забравена парола), след като имам някакъв мейл в профила? Не ми го пиши публично, че да не се покаже някой "ухажор" от женски род Simple Smile.

jinа Ние чрез бг компания взехме контейнера и ни струваше "към три" (така отговаря мъж ми), това от пристанище-до пристанище за малък контейнер.

macoball - да, за кафемашините питам. Хубавица е на външен вид, нали Simple Smile
Ще взема да питам при италианките ...

# 27
  • равна Тракия
  • Мнения: 101
AG,мерси,знам си аз,друго си е като пита човек Laughing  И за бг компания не се бяхме сетили,само из тукашните ровичкахме.

Macoball,ще пиша.

Препи ми се кафе/като гледам машината/ Simple Smile

# 28
  • Мнения: 884
jinа,успех при местенето!
AG,тази зима минах през твоите неволи,търсене на добра еспресо машина!  Laughing Питах и при италианките. Тогава ми препоръчаха DeLonghi за добро качество/цена. взех си тази: http://www.whittard.co.uk/ProductDetails.aspx?pid=114785&cid … mp;language=en-GB и съм много доволна.

# 29
  • Лондон
  • Мнения: 56
За пренасянето  - аз пробвах няколко свсем случайни компании и избрах тази, която ми поиска най-малко... Дори не помня името.
Иначе тази много я хвалеха http://www.upakweship.com/, но ми поискаха повече и избрах другите. Аз пренасях само дрехи и обувки - 7 кашона за хладилник!! (консуматорска работа Simple Smile) Към 300 май ми взеха... но директно от пристанището, а после ходих да си ги прибирам някъде извън Лондон.  Доколкото знам от приятели контейнер до БГ с кола струва към 3К.

Аз също имам въпрос. Имам Американско гражданство, а сега мога да взема и Английско. С Българското стават три...
Мога ли да имам тройно гражданство или трябва да се откажа от едното? Някой с подобен проблем?

Детето мога ли да поискам да го запишат и като Американче?

Общи условия

Активация на акаунт