Великобритания - тема 15, почти юбилейна

  • 25 422
  • 293
  •   1
Отговори
# 270
  • На село (близо до Лондон)
  • Мнения: 1 402
Още един прекрасен топъл, слънчев ден  Sunglasses. Филип прави балони в градината, бебо спи, а аз си седя на масата в същата градина и си пийвам студено лате (май фрапе се казваше  Embarassed).

Хуубаво си е в майчинство (мишолинка  Wink) хем дЯцата си виждаш, хем други неща от живота поназнаиваш, не само клинични протоколи, дедлайнс и проблемни колеги Twisted Evil. Само пусто да плащаха по-дълго  ooooh!.

# 271
  • Мнения: 1 959
miravmbd добре сме бебоците растат след 5 дни стават на цели 2 месеца къде ли отлетя това време  Thinking утре пък сме на първа имунизация/да са ми яки задните части  Crazy/и така.Ходим по разходки храним се сменяме памперси и така.Свърши ми соц.живота и нямам с какво много да се похваля.А излъгах онзи ден се сдобих с преса за гладене много е удобна и бърза препоръчвам за тези от вас които имат голямо семейство и малко време.ето това представлява

Поздрави и лека вечер Peace

Похвали я малко де, кажи какви са й преимуществата, недостатъците сравнено с обикновена дъска и ютия ))
Колко движения трябва да направиш за да изгладиш риза, панталон с ръб, поли с плисета Simple Smile
Или ни направи едно клипче с показно Simple Smile
Хубавото време аз го поръчах  Mr. Green майкини като си отиваха им дадох да носят Английското време в БГ.
За машината какво да ти кажа,аз я предпочитам защото вече не ми де налага да местя дъска и ютия из стаите пресата съм си я сложила в мокрото помещение и всичко става за минути/от сушилнята в пресата/.
За движенията какво да ти кажа риза 1 движение/ако са стандартни ризи а не с по специфична форма/ панталоните също.Аз бях писала и по горе че хватката е всичко да се згъва предварително и така да се пресова те и в химическото чистене използват такива преси.Отне ми точно 5 мин да си изгладя горния чаршаф на спалнята/размер super king size/иначе с ютията ми отнемаше три пъти по толкова и всеки път като закон божий кучето минаваше отгоре докато гладех.За поли не мога да коментирам не нося за това.Ами това е за сега радвайте се на хубавото време не се знае до кога ще е  PeaceНета ми е малко бавен но ще се опитам да заредя няколко снимки на мишлетата да ви ги покажа/утре стават на 2 месеца/ Hug

# 272
  • Мнения: 1 959
Ето и снимките

Последна редакция: пн, 12 май 2008, 12:41 от aniji

# 273
  • Мнения: 948
ох, че са сладки!!! много хубаво си ги координирала цветово, да не стават грешки  Simple Smile

после ще ви пусна снимки на мой Антон и Денис на GI Grinning, вчера ги водихме на поляна  Grinning

ваканционно: някой ходил ли е на Коста дел Сол, Марбея?

# 274
  • Мнения: 124
Здравейте мами от UK. Отскоро сме в Лондон, но има вероятност да останем за по дълго.Имам дъщеричка на 1.9месеца и много би ми се искало да се здапозная с някоя мама.Живеем на Cromford Path E5 OTG.

# 275
  • София
  • Мнения: 362
Здравейте, мами, живеещи в Англия!
Извинявам се, че така нахлувам в темата Ви, но имам няколко въпроса към Вас.
Следваща седмица заминаваме за Лондон със семейството ми за 18 дни - на почивка-гости (свекърите живеят от 12 г. там). Но ми се иска да съм малко или много подготвена, а не изцяло да разчитам на тях за пребиваването ни там. И най-вече по отношение на детето, което буйно момченце на 2 г. и 3 м. Simple Smile
Та, моля Ви да ми кажете как бих могла да се чувствам по улиците, в метрото, в автобусите ( а именно - има ли съвети, които бихте ми дали), по магазините   Embarassed 
За атракции също искам да попитам - чела съм за Зоопарка, Аквариума, Лего Ланд (една мама от съседен подфорум спомена)... предполагам и по парковете е готино Simple Smile
Моля, кажете ми всичко, за което се сещате   Rolling Eyes
Много ще Ви бъда благодарна   Heart Eyes

p.s. Неориентираното ми съобщение е плод на липсата на представа какво точно да Ви питам   Embarassed За пръв път ще бъда в чужбина, а още повече и ще сме с дете...
Моля, проявете разбиране Simple Smile

# 276
  • Мнения: 948
Моята плувкиня заспа  Simple Smile Накратко, пък ти пак питай като се сетиш нещо:

- потърси темата за Лондон в под-форум На Път, имаше доста информация за туристи
- детето ще влиза безплатно навсякъде (метро, рейсове, т.н.), зависи колко стои мирен, ти си знаеш как се чувстваш с него по улиците, по магазините, в музей  Simple Smile
- за Лего Ленд е малък, трябва да е на поне 4, има изисквания за минимум височина; погледни им страницата
- сигурно вече не се вози в количка, но бих ти препоръчала да вземете една лекичка, за да не го носите на гръб, или от тук или си донесете от БГ
- за зоопарка, аквариума, и т.н. - винаги търси намаления по интернет преди да отидете (2 за 1, и т.н.)
- зависи много къде живеят вашите хора, имат ли кола, те ще ви посъветват как се ходи с метро/влак, и т.н.

И най-добре: оставете го на баба му да му се радва и да го води в местния парк, а вие се метнете по дворците, галериите, музеите и английските кръчми (не се пуши никъде, но в някои не дават да се вкарват деца).

# 277
  • На село (близо до Лондон)
  • Мнения: 1 402
anji много са сладки твоите дечица Heart Eyes. Такива едни още мънички само за гушкане Hug. Дано успяваш да поспиваш Wink

мишолинка давай снимките да ги видим юнаците с тоЗ професионалния апарат Simple Smile

fanita за пътувания в транспорт няма да е по-различно от България. За Лего ланд наистина е още малък, наскоро водих моя Филип (над 4г) и той беше малък за повечето забавления. Сравнително скъп парк е и не си струва с по-малко дете Peace. Ако искаш повече инфо кажи долу-горе къде ще сте, повече инфо за ходене с деца мога да дам за Съри (на запад от Лондон)

# 278
  • Лондон
  • Мнения: 56
Meрси, мишолина! Права си  Simple Smile Ако бяха ботуши (например) досега 100 пъти да бях ги купила Simple Smile

aniji, много хубави деца! На мен това ми беше мечтата - близначета - момченце и момиченце... ама моят мъж се представи половинчато както винаги  Wink и само едно успя да направи  Mr. Green.

# 279
  • Мнения: 1 959
eya  давам го моя на заем няма проблеми  Mr. Green

# 280
  • Мнения: 56
 Здравейте от мен!Не съм писала дълго време, ама то все едно и също...чакане..Е, вече наближава.Вече втори ден пускам перални и гладя, искам да съм напълно готова за великият момент.Бая се ошишках над 17кг вече.И много зле ми се отразявя жегата...главоболие, отекли крака, мързел...мрънкане...абе ...Мъчно ми става за мамите, които ще са с големи кормета през летните горещини, но късмет...
 Ех, aniji, какви са ти сладки малките мишленца  Heart Eyes  Heart Eyes !И как миличко спят едно до друго, много им се радвам!Дано са ти послушни, че как се справяш, само ти си знаеш.
 Весело наслаждаване на слънцето за тези, които му се радват, а на тези които не толкова много-по- гъсти сянки пожелавам!

# 281
  • Мнения: 1 363
Aniji, много са ти сладки дечицата Heart Eyes Дупе да ти е яко обаче, като почнат да щрапукат на сам на там. Crazy
Моя приятелка има две момиченца на 1.7годинки станаха и е голяма лудница + ,момченце на 4.6г. Много са добрички, но са толкова различни...Шапка свалям и дълбок поклон правя на всички майки с по две деца и повече, които са с минимална разлика в годините и запазена нервна система Crazy

Анан, стратегически игри, ама доколкото разбира едно малко дете. Затова искам, някоя по елементарна, като изграждане на зоо или нещо подобно. 
Анан, пораснаха децата. Елена разбира ли, говори ли български? По едно време си спомням ги мешаше малко Heart Eyes


# 282
  • Мнения: 823
Привет, дами Simple Smile

Ани, близнаците са като куклички - толкова мъъънички  Heart Eyes Снимката, на която момиченцето ''целува'' братчето си направо ме размаза  Hug

Мишолина, децата ти са като приказка - толкова чаровни! Хайде пускай снимките, че да видим и на Gi мъжете колко са пораснали Grinning

Страхотно време е тези дни навън. Минаха два изпита, статистиката и математиката, която беше днес. Още 3 остават и се впускам в разходки с детето и аз  Grinning

Поздрави за всички и до скоро  Heart Eyes

# 283
  • София
  • Мнения: 362
А какво е времето в Лондон???
Какво означава "жега" на лондонски Simple Smile
Вали ли всеки ден, както се казва...

# 284
  • Bristol
  • Мнения: 9 371
Мира, и двете игрички не са за толкова малко дете, но според мен Zoo Tycoon ще му хареса повече. Симса май въртиш някакъв хотел, до колкото си спомням и няма кой знае какво градене. Имаше и една Симс петс, грижиш се за животни. Не съм я играла, трябва да разпитам сина какво точно се правеше там. А разликата между двата Zoo Tycoon предполагам е, че вторият е по-нов и сигурно има разни нови опции, ние сме със стария вариант.
fanita, мине ли 25 градуса, не се диша  Nature Sunny От вчера обаче паднаха температурите на 22-23 и е супер. Разхождаме се по потници и къси гащета, а привечер поливам градинката Wink

Казват, че времето щяло да се разваля  Rolling Eyes дано да бъде хубаво следващата седмица, защото синът отива на камп в Уелс. Тръгват рано сутринта в понеделник и се прибират в петък следобед. Заниманията, които са им организирали са все на открито, катерене, гребане, прекосяване на кални полета ...  Joy
А тази седмица текат SATs. В понеделник са имали тест по природознание, 2 части. Вчера английски, long и short writing tasks, както и спелинг. Днес ще е само reading теста, следобед ще почиват, а в четвъртък първа част на теста по математика и mental maths, в петък само втората част. С нетърпение ще чакам резултатите, интересно ми е на какво ниво работи.

Общи условия

Активация на акаунт