бременна ли съм или е стрес ? моля за съвет

  • 1 288
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
да изписа ми ги моя лекар , след пълни изследвания досега бях  много доволна  Rolling Eyes , притеснявам се най - вече защото яйчниците ме болят постоянно , моята лекарка  ме посъветва да не прекъсвам цикъла на хапчета , дори и да предположим че това течение е месечния ми цикъл   :crazy eyes: надявам се да не е нищо сериозно и може да чака докато се прибера . благодаря отново  Simple Smile знам че е глупаво дори да си мисля , че сам бременна , но  исках някои да ме успокои , поне малко че няма опасност да загубя най- хубавото нещо , което може да се случи в живота , Simple Smile

# 16
  • Мнения: 403
Наистина консултация с лекар е наложителна!
newsm10

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
На въпросите ти може само лекар да отговори след като те прегледа.
Дано намериш начин да отидеш на преглед  Peace
   Peace

# 18
  • Мнения: 523
Стрес , смяна на климата , неподходящи противозачатъчни ........ пък може и да си бременна !
Спешно лекар !

# 19
  • Мнения: X
Не питай патило, а чичо доктор. Направо ти се чудя как вярваш, че тук някой ще ти да де точния отговор. Е, да, сигурно някой ще уцели, то или си бременнна или не си, няма средно положение, ама.....

# 20
  • София
  • Мнения: 4 588
Не питай патило, а чичо доктор. Направо ти се чудя как вярваш, че тук някой ще ти да де точния отговор. Е, да, сигурно някой ще уцели, то или си бременнна или не си, няма средно положение, ама.....

 Peace

# 21
  • Мнения: 9 814
Стрес и смяната на времето може да "изиграят" лоша шега на цикъла.
Направи си тест и ходи на лекар.

# 22
  • Мнения: 961
Отиди на консултация при лекар. Не ми звучи като да си бременна.

# 23
  • Мнения: 728
Не ми прилича на бременност, ако толкова се съмняваш вземи си тест, въпреки че според мен е по добре да идеш на лекар

# 24
  • Мнения: 232
Не ми прилича на бременност, ако толкова се съмняваш вземи си тест, въпреки че според мен е по добре да идеш на лекар
PeaceУспех!

Общи условия

Активация на акаунт