ОКТОМВРИЙЧЕТО върти се бясно - ту наляво, ту надясно ...

  • 11 872
  • 288
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 132
mimisofia, разбирам те аз от 2 дни съм заглъхнала от хрема и главоболие, какъв антибиотик вземаш  newsm78

Пия Augmentin, за първи път го пия и изобщо даже не съм го чувала. Според доктора не вреди на бебето /ох защо ли не му вярвам на 100%/. Иначе е антибиотик на основата на пеницилин, бил много пречистен. Дават го и на кърмачки и на бебета. Дано наистина е безопасно, че аз толкова съм против лекарствата, а откакто съм бременна все нещо пия Sad
Този антибиотик ми го изписват за детето.Много е хубав по принцип.Ще се оправиш скоро

# 226
  • Мнения: 44
Честит рожден ден на Cappucino Много здраве ,сила за да се пребориш с всички трудности,които ти предстоят и разбира се безброй щастливи мигове.
Ако днес е благовещение кой има имен ден?
Мими Аугментина обикновенно дава страничен ефект разтройство,ти как си ?Но щом доктора ти го е предписал като знае ,че си бременна  значи няма страшно за бебето.

# 227
  • Мнения: 697
Мими Аугментина обикновенно дава страничен ефект разтройство,ти как си ?Но щом доктора ти го е предписал като знае ,че си бременна  значи няма страшно за бебето.

Веднага се сдобих с този страничен ефект  Embarassed Изписа ми го гинеколога, който ми следи бременността.

# 228
  • Мнения: 489
 Здравейте момичета! С всеки изминал ден бройката ни се увеличава... Аз не мога да смогна да изчета, дори това което е изписано за деня. Видях, че се представяте: Аз съм Деси на 31г., живея в София от 1995г. инженер съм- микроелектроника. в момента не работя, защото така се случи. Таткото ми е набор и той е инженер по комуникации, в момента работи в Мтел. Заедно сме от 9г. започнахме 10-та, но сме семейство от 3г. и половина. Имаме прекрасно момченце, което скоро става на 3г., а живот и здраве ще стане и баткоSimple Smile Много е палав и сигурно няма да ми е лесно и с още едно дете, но няма за кога да отлагаме и чакаме, въпреки, че не беше планирана бременноста ми. Винаги сме искали две деца, беше въпрос на време. В моимента ходя на курс по френски и с това ще си уплътнявам времето.
Тъкмо си мислех, че бременността ми върви по леко от първия път и изведнъж от няколко дни взе да ми прилошава, пада ми кръвното и не смея да излизам на по- дълги растояния сама. Като добавим и гаденето от време на време... Надявам се скоро да ми мине, защото когато мина този период, с първата бременност, имах такава енергия... Въобще не се спирах, работих си до последно, и дори не исках да излизам 45-те дни, които са задължителни, в отпуск. Мъжът ми се притесняваше да не родя накъде по улицитеSimple Smile(то ако се раждаше толкова лесно...)
 За кремовете, мисля да си взема този на Чикко, а по нататък крема на Авент, защото с първата бременност само той ми помагаше срещу сърбежа, който се получава от опъването на кожата. Не знам дали го има още, трябва да проверя, но ефекта е чудесен. Има смисъл от мазането, защото там където се мажех редовно не ми излезе и една стрия, но за съжаление на някой места не бях много постоянна в мазането. Сега смятам да се мажа упорито навсякъде.
За присъствието на таткото при раждането, не съм привърженик, не смятам, че ще е приятна гледката... Мисля, че както някой беше написал по- надолу, това си е женска работа... Не трябва да депресираме допълнително, татковците, които също изживяват голям стрес... По важното е преди и след това да получавам неговата подкрепа...
 За срещата - аз няма да мога да дойда, тъй като ходя на курс събота и неделя, точно по това време, свършвам през април, но за следващата среща ще гледам да дойдаSimple Smile
Днес е Благовец, на всички които имат повод и без повод честито!!!
Cappucino , на теб ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!, да си жива и здрава и много щастлива!
На всички останали пожелавам, лек и прекрасен ден!  bouquet

Последна редакция: вт, 25 мар 2008, 12:14 от DEZIRELA

# 229
  • Мнения: 1 020
аааааааааааааауууууууууууууу
ще ви пиша по-късно че се ядосах.... бях написала един дълъг и хубав пост да се представя и нет-а ми запецна и всичко се изгуби... по-късно пак Sad съжалявам ама ме подгониха в работата

# 230
  • Мнения: 8
Здравейте и от мен момичета.
Cappucino  smile3525 много здраве ,късмет, успех и да си много обичана. Hug
А сега и нещо за мен  .Казват ми Сиси(Светослава) , на 30г от София сам. С таткото не сме женени но сме заедно от 14 г, живеем на семейни от 9г.Мечтаехме дълго време за детенце и сега се надяваме всичко да е наред. PraynigИ двамата работим в транспортна фирма ,която се занимава с автобусен и товарен превоз.Имаме си котарак ,който е голям разбойник,но пак много си го обичаме.
А що се отнася за ФМ аз си записах час за 22 май .Тогава ще съм в 20 седмица .При Д-р Марков.А дотогава ще се  Praynig всичко да е ок.
Толкова от мен засега   bouquet

# 231
  • Мнения: 132
А що се отнася за ФМ аз си записах час за 22 май .Тогава ще съм в 20 седмица .При Д-р Марков.А дотогава ще се  Praynig всичко да е ок.
Толкова от мен засега   bouquet
E ще се разминем за малко моят час е за 23 май
Cappucino ЧРД и от мен много любов и всичко най най хубаво!!!

# 232
  • Мнения: 3 453
аааааааааааааауууууууууууууу
ще ви пиша по-късно че се ядосах.... бях написала един дълъг и хубав пост  и нет-а ми запецна и се затри всичко

И аааааааааааззззз smile3511

Капучино, честит празник с пожелание за леко бременеене и здраво бебче!

# 233
  • Мнения: 48
Здравейте и от мен валя ни сняг в Лондон този уикенд, но това не ни попречи да излезнем на разходки.Забелязвам че като походя повечко и почва да ми прилошава.По принцип нямах апетит доста време защото се чувствах ужасно гадене, повръщане и тъкмо миналия ден се почувствах малко по добре и хоп на турски ресторант, хапнах вкусно ама после като взе да ми се повдига ужас, ама нали лакомия пуста Grinning.Аз все още се мажа с лосион за тяло на Бетина Барти който не е специален за стрий.Но като се прибера в БГ други ден ще си взема нещо специално.А тези лосиони дето ги коментирате наистина ли миришат , а след като попият в кожата и тя ли мирише по същия начин.Иска ми се да си взема нещо хем да върше работа хем да мирише приятно.За дрехите и аз мисля че има доста еластични материи които биха били подходящи за нас.А и тези индийските магазини имат доста интересни стоки за лятото ,полички туники.И аз станала раздразнителна и понякога всичко и всеки ме дразни, но това си е нормално впредвид нашето състояние.За пъпките те винаги са ми излизали от време на време особено но брадичката,но като се гледам не съм се опъпчила допълнително, дано и за напред да е така ,че ги мразя тези пъпки.

Честит рожден ден на Cappucino да си здрава, усмихната и много обичана от любимите си хора.

Това е засега от мен , пожелавам хубав и усмихнат ден на всички .

# 234
  • Мнения: 48
Момичета забравих да ви питам.Ще се боядисвате ли по време на бремеността.Хич не ми се иска да се изоставим в косите .Доколкото съм информирана първите 3 месеца не са подходящи, а иначе боите би било да са на билкова основа.Май ще сменям боята. ooooh!

# 235
  • София
  • Мнения: 13
Честит рожден ден Капучино!
Пожелавам ти спокойна и безпроблемна бременност, любов и щастие!   bouquet

# 236
  • София
  • Мнения: 368
Като гледам, букетите които изпращате на Капучино за рождения и ден ми става едно пролетно такова, много хубаво.............
Нинка, аз си се боядисвам, не мисля да заприличам на разплетна кошница в главата, а и доктора не ми е забранил.
Имен ден днес имат всички с името Благовест, Благовеста, Благой, Благойна, Богдана, Богдан! Честит празник и да са живи и здрави именниците!

# 237
  • София
  • Мнения: 368
Като гледам, букетите които изпращате на Капучино за рождения и ден ми става едно пролетно такова, много хубаво.............
Нинка, аз си се боядисвам, не мисля да заприличам на разплетна кошница в главата, а и доктора не ми е забранил.
Имен ден днес имат всички с името Благовест, Благовеста, Благой, Благойна, Богдана, Богдан! Честит празник и да са живи и здрави именниците!

# 238
  • Мнения: 1 336
Момичета забравих да ви питам.Ще се боядисвате ли по време на бремеността.Хич не ми се иска да се изоставим в косите .Доколкото съм информирана първите 3 месеца не са подходящи, а иначе боите би било да са на билкова основа.Май ще сменям боята. ooooh!
Естествено ще се боядисвам и обезкосмявам  Peace  Боята не е вредна, аналогично е положението с лака за нокти или гримовете  Wink Това са някакви измислици премислици, ето имаше лекар между нас нека каже какава е ситуацията  Simple Smile

# 239
  • Мнения: 2
Божеее, само аз ли си мисля, че е нормално и таткото да присъства на раждането. За мен не е по-добре да събере голяма компания и да отиде да се напият всичките до един, уж за мое и на бебето здраве.

Аз като съм гледала ражданията по предаването "Такъв е животът", бащите стоят до теб/отстрани/, а не те изследват дали се изкривяваш отдолу или не. Понякога се питам дали пък не съм егоист? В смисъл такъв само на мен да ми се угоди. А като се замислиш реално цял един живот само огаждаш на мъжа си и го гледаш.  newsm79 1ironing wash hang  food002 preggo, и идва един  момент в който си мислим, че те ще припаднат/нали уж са силния пол/, че повече няма да иска да те погледне като жена, че като те види гола и винаги ще се сеща за момента в който е припаднал и още куп оправдания според мен.

Да наистина това не е единствения момент от живота ви, в който той ще засвидетелства уважение, обич и т.н, но смятам че сме свикнали много да  оправдаваме и да предпазваме  мъжете. И за какво?  newsm78 newsm78

Ако съм досадила на някого с моите разсъждения, моля да ме извините

Общи условия

Активация на акаунт