Spodelete mnenie za koli4kite "Bertoni"........

  • 5 358
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Букурещ
  • Мнения: 7 831
Цитат на: tonnny_bg
Ами ноември месец си купихме нова количка на Бертони и в момента е счупена-счупи се дясната метална тръба,която се свързва с другата посредством дръжката-така че не вярвам да са качествени.Нас поне не можа да ни издържи и година.Точно сега като се стопля времето сме без количка за разходки. Twisted Evil


ами нали и аз затова говорих, но "по-образованите" дами, последователки на династията Цуанг Минг бяха на друго мнение, и затова... да живее братски Китай и целият братски китайски народ, и да сме живи и здрави да им купуваме боклуците и да ги храним.
И да задам един въпрос: "коя е страната където няма ментета?"

Ами Китай - там всичко си е оригинално.

Това е истината.

# 31
  • Варна
  • Мнения: 5 529
Миналата година за рождения ден на Детелина, т.е. на 19.08 купихме количка Бертони. Нямам представа какъв е модела. Вярно е че беше най-евтината лятна, която намерихме, но толкова можем да си позволим. За мой голям ужас в края март тя се счупи. Прекърши се едната от долните носещи тръби. Това стана на улицата и Детелинка падна. По едно чудо ни се размина само с уплахата.
Освен че се строши количката още преди това се издъни и облегалката.
До сега не съм знаела, че е китайска, но и да бях знаела просто нямахме пари за по-скъпа и евентулно по-добра.

# 32
  • Варна
  • Мнения: 5 529
Миналата година за рождения ден на Детелина, т.е. на 19.08 купихме количка Бертони. Нямам представа какъв е модела. Вярн

# 33
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Нашата съдба е подобна като тази на Деспина с разликата че ние още си кретаме с Бертонито...наистина беше най-евтината, но я купихме най-вече защото беше и най-леката.
За съжаление е трябвало и да гледаме за качеството, вече няколко пъти ми се сгъва насред пътя от частите в които се сгъва...та не съм доволна, моят съвет е да прескочиш тази марка в избора си.
Успех!

# 34
  • Мнения: 857
Цитат на: Liorena
Bertoni i Chippolino  се произвеждат в страната Китай.
Това го знам 100% от вносителите, но което не се афишира публично. за Бертони, в ясно, че е Китайско, то си го и пише, Chippolino количките са също 100% правени в Китай. Това само за инфо, от позната, която работи в Пловдив, във фирмата вносител на Chippoolino.
За останалите марки не мога да твърдя 100%.


а да, и щях да пропусна, не си купувайте "немската" количка  HAUCK Denver с Мики Маус, от опит го казвам. По-голям боклук от нея няма.

Номер едно според мен си е Quinny. Sign Exclamation Не знам къде се сглобяват тези марки колички. Нямам инфо  от фирмата вносител.
да ти кажа това за хаука с мики маус е вярно!Много тежка пък и с 60-70лб  по-скъпа от дтугите защото е на disney!Ние имаме количка хаук !Много е удобна и лека

# 35
  • Букурещ
  • Мнения: 7 831
да ти кажа това за хаука с мики маус е вярно![/quote]


еми вярно е разбира се, нали имам такава, ама то човек веднъж се лъже, втори път ще знам какво да купя.

Толкова да е ужасна тази количка  HAUCK Denver с Мики Маус , че просто никой да не се лъже.

# 36
  • Мнения: 18 542
Цитат на: bobolenta
Цитат на: Gilraen Anrion
Цитат на: bobolenta
Цитат на: Liorena
може и да има такива не знам, но аз лично не бих се доверила на братята китайци.


Аз също!

И по този повод - според продавачите в Штъркел, количките Хаук се правят в Китай, така че си питайте мамчета!


Цитат на: Liorena
Bertoni i Chippolino се произвеждат в страната Китай.
Това го знам 100% от вносителите, но което не се афишира публично. за Бертони, в ясно, че е Китайско, то си го и пише, Chippolino количките са също 100% правени в Китай. Това само за инфо, от позната, която работи в Пловдив, във фирмата вносител на Chippoolino.
За останалите марки не мога да твърдя 100%...


Stupid Stupid Stupid
Това са пълни глупост! Няма значение къде е сглобена количката. Важно е кой е производителя - всички големи компании имат заводи в източните страни /Източна Европа или Азия/, защото ползват евтината работна ръка!


Пълни глупостИ са това, което ти си написал/а/!
Това за големите компании всички го знаем. И моята количка, която е английска, е сглобявана в Полша /т.е. Източна Европа/. Обаче само не ми говори за КИТАЕЦ и КАЧЕСТВО. Тези две думи в едно изречение - НЕ!


Ама моля ви! Не всичко произведено в Китай е боклук.

# 37
  • Велико Търново
  • Мнения: 279
А някой случайно  да е ползвал "Орландо" на Бертони ?  Стори ми се доста функционална и лека

# 38
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
От близо месец съм с Bertoni "Piccadili" Grinning  и за сега съм доволна...  Sunglasses  Sunglasses  Sunglasses
Положението 'легнал' е най-полегатото което гледах и затова я купих.  
Ако нещо те тревожи разгледай ел.м-на"ДаНет" и този на фемили-то и сравни двете информации... Rolling Eyes После в самият магазин, от където ще купуваш, ще се доинформираш! Wink
Успех ти желая... Laughing

# 39
  • Мнения: 6 155
Ние сме с "Бертони-Имола". Ползвам я вече 6мес. без проблем. Единствения й недостатък е ,че доста тежка Cry

Общи условия

Активация на акаунт