Какво правите когато мъжете Ви са ви сърдити

  • 9 305
  • 83
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 729
През първите години от съвместния ни живот,когато той се разсърдеше,аз започвах едно подмазване,умилкване,реване........А тойчовекът още по-вече се цупеше.Ооооооооооо така ли?Сега да ни видиш-много рядко е сърдит,но когато се случи-аз си мълча и си трая и думичка не му обелвам.И така на него му писва и вижда , че не ми пука,че е сърдит и бързо,бързо му минава.Че даже  той  ми се подмазва.

# 16
  • Мнения: 20
Зависи за какво ми е сърдит, ако наистина имам вина за нещо - ще поизчакам малко да се успокои и ще почна да се мажа на филийка, ако не се смятам за виновна - просто ще го оставя да се насърди и като му мине - сам ще дойде да ме търси.... Simple Smile а ако наистина хич, ама хич не съм му виновна, а ми прави фасони - ще се нацупя и аз, ама ха....
И аз така.

# 17
  • Мнения: 281
И аз се сърдя,а като му мине на него ме пита....и за какво ми се сърдиш сега? Joy Joy

# 18
  • Мнения: 794
Когато се съдри, така започвам да тълкувам ситуацията, че накрая аз съм си в правото, а той не и аз започвам да се цупя  Mr. Green

т.е. винаги е виновен той   Wink  Whistling

# 19
  • Мнения: 46 518
Той не се сърди и цупи. Ако има нещо, го казва в прав текст.

И моят.

# 20
  • Мнения: 11
Когато се съдри, така започвам да тълкувам ситуацията, че накрая аз съм си в правото, а той не и аз започвам да се цупя  Mr. Green

т.е. винаги е виновен той   Wink  Whistling

От къде ли ми е познато??
Май имаш двойничка Sick

# 21
  • Мнения: 2 000
Изчаквам да му мине. Но до сега се е случвало 1-2 пъти да се сърди и то за няколко минути Simple Smile

# 22
  • София
  • Мнения: 426
Добави в анкетата и опция:'Съпругът ми никога не ми се сърди.'  Peace

Готово

# 23
  • Мнения: 234
Обикновено го оставям да му мине  Peace

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Зависи за какво ми е сърдит, ако наистина имам вина за нещо - ще поизчакам малко да се успокои и ще почна да се мажа на филийка, ако не се смятам за виновна - просто ще го оставя да се насърди и като му мине - сам ще дойде да ме търси.... Simple Smile а ако наистина хич, ама хич не съм му виновна, а ми прави фасони - ще се нацупя и аз, ама ха....
И аз така.

и аз  Peace

# 25
  • Мнения: 1 312
И аз му се разсърдвам Crossing Arms

# 26
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Изобщо не му обръщам внимание.Когато му мине сам се обажда.
И разбира се,винаги съм права. Mr. Green

# 27
  • Мнения: 750
Как какво....скитам по кръчми с приятелки а той се пука от ревност!
Като се прибера у дома,вече му е минало! Mr. Green

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Аз пък го целИвам ,целИвам...и вземе та му мине.Викам му вече  добродушко.  Hug

# 29
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
Той не се сърди и цупи. Ако има нещо, го казва в прав текст.

И моят.

И моят е така Heart Eyes Peace

Общи условия

Активация на акаунт