Какво правите когато мъжете Ви са ви сърдити

  • 9 307
  • 83
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 425
Не ми се сърди и цупи.Не му е такъв характера.  PeaceОт близо 3 години сме женени,от към 5 някъде заедно.Такава души4ка ми е той Hug

# 31
  • Варна
  • Мнения: 826
Сърдя се и аз естествено!

# 32
  • Мнения: 1 038
Правя се на луда и не му обръщам внимание.Той по принцип доста рядко се сърди, но виж, аз като се разсърдя е страшно.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Ако съм много виновна му се подмазвам...ако е нещо дребно изчаквам да му мине и си пазя патроните за друг път Joy

# 34
  • Мнения: 2 090
Изчаквам да му мине,не го закачам и не му се мотая много-много пред очите Rolling Eyes.Въпреки че това се случва много рядко,по принцип аз съм по-емоционална(и избухлива) и сърденето е по скоро мой патент hahaha

# 35
  • София
  • Мнения: 1 320
Почивам си! Той не говори, за мен е добре дошло малко тишинка...

# 36
  • Мнения: 2 149
Ако е нервен във връзка с работата го оставям да му мине.Обикновенно негласно по-добре се успокоява.
Ако се сърди на мен,разбира се не си мълча и аз като,че ли винаги съм правата Wink

# 37
  • Мнения: 234
Как какво....скитам по кръчми с приятелки а той се пука от ревност!
Като се прибера у дома,вече му е минало! Mr. Green

hahaha hahaha  hahaha И аз съм го пробвала тоя номер- верно действа по- добре от всякакъв вид лиготене и подмазване, особено когато знам че аз съм права.

# 38
  • Мнения: 375
Цитат
Когато се съдри, така започвам да тълкувам ситуацията, че накрая аз съм си в правото, а той не и аз започвам да се цупя 

т.е. винаги е виновен той 
     


Леле, та ние отбор да направим. smile3532
Ама напоследък май и се опитват "да хвърлят моите камъни по моята градина", ноооо не може да се усъвършенства като мен Blush

# 39
  • Мнения: 355
Разбирам за какво се сърди. Даже да съм виновна се опитвам да му обясня защо съм се държала/казала/направила така. нека има и моя поглед, не се оправдавам, просто обяснявам.
После се извинявам, и понеже му държи дълго време - пазя приличие. Малки жестове на внимание, целувчици, това - онова.
Случва се рядко и гледам да не се повтаря за 1 и също нещо.

# 40
  • Мнения: 824
Не може да ми се сърди повече от 5 минутки.Тях ги преживявам някак си.

# 41
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Никога не ми се е сърдил.
Доста помислих за да изровя някаква ситуация, но не, чак не ми се вярва.

# 42
  • Стара Загора
  • Мнения: 88
Знае че ако се сърди, аз ще се сърдя два пъти повече и почти не го прави Joy, но трябваше време в началото да го осъзнае Joy

# 43
  • Мнения: 9 865
Няма за какво да ми се сърди. Когато по някаква причина е ядосан си го преживява сам в кухнята за една цигаравреме и после пак си е ок.

# 44
  • Мнения: 3 611
Няма такава опция *сьрдит мьж*. Сьрдитата в 99% от слуЧаите сьм аz.
Другият процент просто не го zабеляzвам...   Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт