ЗА ИЛИ ПРОТИВ СТЕ ЗА ПРОБИВАНЕТО НА УШИ НА ДЕЦАТА ВИ В РАННА ВЬЗРАСТ?

  • 8 762
  • 201
  •   1
Отговори
# 135
Против Naughty, защото си патихме.
Едва не й  скъсаха ухото в яслата, като са я преобличали и оттогава ги махнах,.Дупките даже май вече са зарастнали.

# 136
  • Мнения: 1 512
И в други теми съм писала - абсолютно против. Ако дъщеря ми толкова силно пожелае да носи обици, ще я заведа да й пробият ушите. Споменавала е от време на време и ми е разказвала за момиченцата в нейната група, които имат обици, но е било от ден до пладне.

# 137
  • София
  • Мнения: 62 595
Клум,

Моля те, смени шрифта на заглавието, че тези големи букви оставят впечатлението, че кой знае какво се е случило.

# 138
  • Мнения: 1 518
Кат ги гледам моите колко са травмирани значиии, на всеки такива  да са им травмите  пожелавам-ухилени до уши hahaha
При всеки е различно, разбира се. И все пак смятам, че не бива да се избързва.

# 139
  • Мнения: X
Твърдо съм против.
Каката още няма, ако много настоява ще и сложа, но съм обяснила, че трябва да и се пробие ухото, за да знае, а не да се чуди какво става, като я заведа. За сега не иска. С малката ще процедирам по същия начин.

# 140
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 358
Против съм. Когато преценят и 7 обеци да си сложат.

# 141
  • Мнения: 5 228
Против. Сама ще реши дали иска, когато порасне.

# 142
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 933
Категорично съм против. В съзнателна възраст ако реши, може да си сложи и обеца на пъпа. Сега - не!  Naughty Откъде да знам, че като порасне ще харесва обеци. И да се чуди после как да прикрива пробитите си уши цял живот.  Crossing Arms А пък уши никога не е късно да се пробият. Моите си ги пробих сама - в козметичен център, като бях в девети клас. Изобщо не болеше. Така че оправданието, че в невръстна възраст боляло по-малко е абсолютна измишльотина. Да не говорим, че изобщо, ама изобщо не ми харесват бебетата с обеци. Последното е лично мнение.

# 143
  • Мнения: 1 820
и на мен не ми харесват бебета с обеци и синджирчета накичени като циганска сергийка,но дълбоко се съмнявам да има момиченце което не харесва обеци,токчета,рокли и червилата на мама. Naughty!Чак толкова крайна да я чакам да си ги пробие сама няма да бъда! Grinning а и все си мисля че някой ден ще има неща много,много по сериозни за който да ми се "сърди"и "съди"отколкото за едни обеци!

Последна редакция: сб, 05 апр 2008, 23:38 от paneva

# 144
  • Мнения: 1 364
Аз съм ЗА! Пробихме на малката ушите като беше на 1 год. и 2 месеца.
Проблеми сме нямали и не съжалявам.

# 145
  • Мнения: 90
Ами пробих ги сега на Благовец. Нагодинка сми. Колебаех се доста ама пробихма ги на.

# 146
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ами пробих ги сега на Благовец. Нагодинка сми. Колебаех се доста ама пробихма ги на.
Ти на колко години си?

# 147
  • Мнения: 5 362
На 9 мес. заведох Калина да й продупчат ушите.
Нямам нищо против ранното пробиване.Ако след време не иска да носи каквито и да е обеци-нека го направи.

# 148
  • Мнения: 4 406
засега вместо децата си решавам аз, така, че дъщеря ми ще има обеци на ушите след няколко месеца. като порастне, ако реши да не носи бижута, ще уважа желанието й

# 149
  • Мнения: 774
На дъщеря ми и пробих ушите на 1.8м.До тази възраст тя си играеше с ушите и ги дереше,затова не посмях по рано.

Общи условия

Активация на акаунт