ЗА ИЛИ ПРОТИВ СТЕ ЗА ПРОБИВАНЕТО НА УШИ НА ДЕЦАТА ВИ В РАННА ВЬЗРАСТ?

  • 8 777
  • 201
  •   1
Отговори
# 60
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Против, заради всички изброени причини.
Аз дупчих моите в 3-ти и в 5-ти клас, но така и не ми понесоха ушите обеци (и златни)- възпаляваха се и боляха и се налагаше да ги махам. В 7-ми клас пак бях тръгнала да ги дупча, но добре, че се отказах. Сега съм на друг акъл- не харесвам накити, най-малко обеци (както и дълъг маникюр и тежък грим). Кичозно и циганско ми се вижда.

# 61
  • Мнения: 1 820
И аз все още не мога да се реша.Нензам кое е правилното сама да реши че иска,или сега докато е малка.Нензам,ще следя темата

# 62
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Против съм.
В другата тема в Нашите деца имаше изказване, че обеците са сложени, защото бъркали детето с момче.

# 63
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Против съм.
В другата тема в Нашите деца имаше изказване, че обеците са сложени, защото бъркали детето с момче.
не се у4удвам.... в Мадрид 99.9% от  бебките на 2 или 3 месеца са с обеци..... във всяка бижутерия има прдлагане на бебе6ки артикули....
Преди да пробием у6ите на дъ6теря ми, веднъж ме попитаха за6то съм сложила  розова блузка на мом4е.... #Crazy
и непрекъснато ми казваха мом4енце е нали,

така 4е 6арен свят....

# 64
  • Мнения: 3 092
Честно ли ..простее ми като виде бебе с обеци .
Ясно е че съм против .

# 65
  • Мнения: 2 231
Аз пък за и ще го направя още тази седмица. newsm26

# 66
  • Мнения: 216
Против съм.
В другата тема в Нашите деца имаше изказване, че обеците са сложени, защото бъркали детето с момче.
постоянно я наричат "МАЛКИЯ"и полудявам #2gunfire

# 67
  • Мнения: 216
Аз пък за и ще го направя още тази седмица. newsm26
Даи ми малко кураж и аз да го направя тази семица-страх ме е да не съжелявам росле че таткото ще ми издири очите ако стане някои гаф Mr. Green

# 68
  • Мнения: 133
 Против съм!  Детето трябва да има право на избор.  Simple Smile

# 69
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Твърдо против съм!!! Първо, че боли, второ - тя като порасне сама ще реши дали иска да има обици или не. Защо аз да решавам вместо нея?!
На същото мнение съм Peace

# 70
  • Бургас
  • Мнения: 64
Аз съм за,тази седмица на Благовещение ще ходим да ги дупчим Simple SmileНе познавам момичета които не носят и не харесват обеци.Като порасне ако не иска да не носи.

# 71
  • Мнения: 1 304
Много ми е грозно да видя бебе с обици и мaлко селско ми стои.Незнам какъв е този зор на майките да им ги слагат още от малки.Има време-като порасне и реши че иска-да си сложи.

Последна редакция: нд, 23 мар 2008, 23:00 от Vessselka

# 72
  • Мнения: 422
твърдо против съм, макар, 4е нямам дъщеря Simple Smile
И на мен не ми харесва малко дете с обици... А и в детската градина наистина може да има някой инцидент....
Сама да си реши като порасне  Peace

# 73
  • Мнения: 409
Против съм!  Детето трябва да има право на избор.  Simple Smile

Подкрепям!  Peace

# 74
  • Варна
  • Мнения: 25 317
Против. За мен бебе с обици е неестествена гледка. Бих оставила детето само да реши дали и кога иска да носи. Все едно да му направя татуировка, понеже на мен ми харесва. Може да е пресилен примерът, но принципът е същият.

Общи условия

Активация на акаунт