В КАРНОБАТ пролет е дошла и нашите деца са готови за игра! 2

  • 14 682
  • 303
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 49
привет!
как я карате в това   umbrella време.вече издивяваме  af  Sob  Close smile3539 Rolling Eyes
днес може да я изведа поне до кухнята ,но....ще си помисля
хайде на кафенце  kaffeetrmker_2  food010,хайде  bye

# 256
  • Мнения: 133
Честит рожден ден Неви!
Пожелавам ти много здраве,щастие,късмет и най-вече много любов!
Нека всяка твоя мечта стане реалност!Пожелавам ти да останеш все така усмихната и добра!
Весело изкарване!







Последна редакция: ср, 17 сеп 2008, 20:40 от tina_elena

# 257
  • Мнения: 4 362
Привет  Grinning
Аз се изложих много  Blush,да пиша във този форум от 5 години и сега чак да видя,че имало тема за мамите от Карнобат  BlushМоже би с някой от вас се познаваме,поне по физиономия  Grinning
Дано ме приемете  Grinning
Имам дъщеричка Дея-Мария ,сега чакам и още едно мъниче пак през април  Grinning
ще ми е приятно и да се запознаем на живо  Hug

# 258
  • Мнения: 133
Здравей Дея` и добре дошла при нас!





Разбира се,че те приемаме и във форума и на живо ще ни бъде приятно да се запознаем.
Честита ти радост и лека и безпроблемна бременост! preggo
Ако искаш пиши тук или на лични рождения ден на Дея-Мария и твоя,за да ги включа на 1-ва страница.

# 259
  • Мнения: 4 362
tina_elena,благодаря ти   bouquet  Hug

Дея-Мария е родена на 18.04.2006г,аз съм на 20.03.1985г,а бебето живот и здраве го чакаме към 11.04.2009г  Grinning
Точно се караме с нея,че иска да пуска стотинки в компютъра  Mr. Green,било касичка според нея  ooooh!  Mr. Green

Честит рожден ден Неви!   bouquet

# 260
  • Мнения: 0
Благодаря Ви момичета !Извинявам се , че отдавна не съм влизала във форума просто последните месеци все съм с нещо ангажирана и не остава време, но предположих , че ще сте ми писали и влязох да видя.
Добре дошла на Дея във форума.
Ленче благодаря за подаръка - кога ще го получа лично??? Oha!

# 261
  • Мнения: 133
Добро утро на всички!

                               


Неви радвам се,че ти е харесал /подаръка/ Simple Smile,обещавам за следващия ти рожден ден да е на живо   newsm10 все пак май липсват такива екстри в Карнобат  Sad ,но ще ти го поръчам от някъде  Grinning

Последна редакция: чт, 18 сеп 2008, 09:54 от tina_elena

# 262
  • Мнения: 0
Благодаря Ленче !Ето на това казвам приятел аз.Всичко възможно да направиш но да си удържиш на думата.  bouquet

# 263
  • Мнения: 49
привет и от мен!!!
добре дошла на Дея,по физиономия се познаваме все на игри на баба яга бяхме!
БРАВО  smile3501 СТИГНАХМЕ ДО 14 стр.хайде още една и да има нова тема
неве видяхме се и почерпи но ето и сега newsm51 newsm59

# 264
  • Мнения: 49
ДОБРО УТРО МИЛИ ДЕЧИЦА И МАМИ!!!
ХАЙДЕ НА РАЗХОДКА  1swing piasyk topka

# 265
  • Мнения: 4 362
Привет   Grinning
Я кажете сега къде ги водите вашите сладури на игра освен на баба Яга  Rolling Eyes
Че аз нещо май се изчерпах Confused

# 266
  • Мнения: 1 208
Майчета някой може ли да ми каже дали някъде в Карнобат продават пюрета на Ам-Ам.Не намерих последния път като си идвах. Rolling Eyes

# 267
  • Мнения: 4 362
Майчета някой може ли да ми каже дали някъде в Карнобат продават пюрета на Ам-Ам.Не намерих последния път като си идвах. Rolling Eyes

Rolling Eyes Трудна работа,сега има отворен нов магазин ,където беше клона на Пощенска банка,там трябва да проверим  Rolling Eyes
Ако искаш,аз следобед ще излизам с колата,ще мина да видя  Grinning Не се сещам в детският до книжарницата имаше ли  Thinking

didikar,кажи къде в Бургас се намират детските центрове,че ми казаха имало,ама аз не ги знам   Rolling Eyes

# 268
  • Мнения: 1 208
Засега на новия магазин няма още храна и играчки а само дрехи.А за магазина до книжарницата-няма.Няма и на Живка а за други магазини незнам да има.Дея какви центрове търсиш в Бургас.Какво ти трябва да ти кажа къде е

# 269
  • Мнения: 4 362
Ами ,сложно тогава за пюрета,аз поне не се сещам за др. магазини.Май във хранителните има само на Ганчев  Rolling Eyes Не знам сега в новият,който строят магазин Пени,дали ще има такива неща,той е дъщерен на веригата Била  Rolling Eyes
Най добре си вземи повечко от Бургас  Peace
Детски центрове си търся,тоест където да я заведа,да има играчки,да поиграе  Rolling Eyes И също заведения на закрито ,където може да играе  Rolling Eyes

Последна редакция: пт, 19 сеп 2008, 15:46 от Дея`

Общи условия

Активация на акаунт