Как изневерявате?

  • 49 122
  • 375
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 2


          Доста се е разгорещила темата.Много се впрягат някой.Голяма работа се оказва това изневярата и много полезна за живота разбирам.Тръгнали са ,като за последно.
          Какво ще кажеш на половинката си не е толкова важно.Не е и  колко се обичате, а близостта пречи да се изневерява.Ако се познават добре ,ако са станали едно , каквато и лъжа да се измисли ще се разбере /дори и с малко закъснание-ама много малко/.Тези които по принцип не са си близки  и доверени лесно си изневеряват- те и без това не си вярват и не се познават.Изневярата е една от най големите глупости,която може да направи човек.Преди време изневерих на приятелката си и за това ще съжелявам цял живот.Сега на жена си как да го направя.Лесно е да го направиш, но после .....да се прибереш, да лъжеш,да нагаждаш , да мислиш целия този стрес-  и това без да са те хванали и без да си принесъл нещо в къщи.

# 346
  • Мнения: 0
Аз такива работе не правя...
Местата всички ги знаем вили къщи хотели скрити апартаменти  bouquet

Паланки,полянки,караванки и др.такива....

Не ме питайте от къде знам  tooth

# 347
  • Мнения: 239
... Изневярата е една от най големите глупости,която може да направи човек.Преди време изневерих на приятелката си и за това ще съжелявам цял живот.Сега на жена си как да го направя.Лесно е да го направиш, но после .....да се прибереш, да лъжеш,да нагаждаш , да мислиш целия този стрес-  и това без да са те хванали и без да си принесъл нещо в къщи.
newsm10  Ама като има луди,които все мислят как да правят глупости, обикновено се намират други луди, които да им се вържат на измисленото  Peace

Последна редакция: пн, 01 юни 2009, 13:41 от White Magic

# 348
  • Мнения: 5
Всеки може да изпадне в неловка и неудобна ситуация-да изневери..аз лично никога не съм го правила и да се моля на Бога че няма да го направя.работата ми е такава че е свързана с дълги отсъстивя за по месеци и никога не съм изневерявала..просто като не съм си с човека даже и не мисля за секс... с бившия ми се разделихме заради такова нещо..най-гадно е обаче да го научаваш от други..а най-пък е гадно да ти изневерят с бивш/бивша...като храниш чувства към нея все още каквито и да са ми ходи си при нея ...ама не отиде..сега иска да се съберем пак..еми..как да стане..веднъж като изгубиш доверие-мноооооого трудно се връша,да не кажа почти невъзможно..

# 349
  • Мнения: 8
Когато човек реши да направи нещо такова никои не може да го спре стига да го желае винаги ще намери как и къде. Аз лично не сам изневерявала но никой не е застрахован може и на мен да се случи живота поднася всякакви изненади.Rolling Eyes

# 350
  • Мнения: 382
имам позната,която е като ходещ местен всекидневник-по информирана е от кмета,и от журналистите сигурно за всичко ,което става в града,познава известните хора в града,до десето коляно,както се казва...но...Винаги за мъжа си е говорела с пренебрежение,смяташе го за смотаняк.Но скоро сподели,че разбрала,че мъжа й си имал любовница и то от години.Нещата били толкова сериозни,че той чак апартамент купил и обзавел за другата.Останах с впечатление,че моята позната беше по-бясна от това,че едва сега е разбрала къде са изтичали паричките им,отколкото,че мъжа и си има любовница.От изненада не знаех как да реагирам.

# 351
  • Мнения: 1 004
имам позната,която е като ходещ местен всекидневник-по информирана е от кмета,и от журналистите сигурно за всичко ,което става в града,познава известните хора в града,до десето коляно,както се казва...но...Винаги за мъжа си е говорела с пренебрежение,смяташе го за смотаняк.Но скоро сподели,че разбрала,че мъжа й си имал любовница и то от години.Нещата били толкова сериозни,че той чак апартамент купил и обзавел за другата.Останах с впечатление,че моята позната беше по-бясна от това,че едва сега е разбрала къде са изтичали паричките им,отколкото,че мъжа и си има любовница.От изненада не знаех как да реагирам.
Ами нормално, щом го смята за смотаняк, какво да прави при нея..

# 352
  • Мнения: 418
Който не знае как ...по-добре да не се захваща с това... Twisted Evil
Който страда от гузна съвест ... също... Peace
Това не е превилегия на смелите, а е отдушник за не успелите в секса с постоянния си партньор...
явно се представят,  за това което не са в къщи ...
и тичат да задоволяват нагона си навън!!!
Абе като се женихте или събрахте с приятеля си къде гледахте...
Нали трябва максимално да се приближава към вашите изисквания като цяло?!?
Що чак сега търсите Да изневерявате?!?
 Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Да не намесвам  и Любовта извън семейството , че пък там става по сложно от всякога и така се развалят ... доста Семейства... като ЦЯЛО!!!

# 353
  • Мнения: 4 176
Ми ей така- това в онова и опаааа изневерил си.

Лесно е.

# 354
  • Кукуландия
  • Мнения: 106
Никак. Надявам се и да не стигна никога до там. Praynig

# 355
  • Мнения: 1
Ми ей така- това в онова и опаааа изневерил си.

Лесно е.
хахаха... щях да се радвам ако беше лесно, а и най-вероятно да съм го направила! Мисля че не е лесно да нагласиш нещата да се случат пък и да успееш дали ще ти е лесно после?  newsm78

# 356
  • Мнения: 83
Оле оле, не съм си и помисляла, че има толкова много хора, които не изневеряват, като приемам писаното за чиста монета де. МОже би съм попаднала в много извратена среда, защото около мен няма хора, които да не го правят.

# 357
Понеже аз съм решила да изневеря, като видях заглавието на тази тема, рекох си - те тука ще ми бъде полезно да вляза. Четох да 10-та страница и разбрах, че е пълно с жени, дето не изневеряват.
Все пак ще пиша, с надежда, че ще се включат мъже по темата.
Та така, искам да изневеря, за да
- освежа интимния живот в семейството ни. Преди години, когато изневерих за първи път, сексът в къщи стана невероятен.
- започна да се харесвам повече, напоследък нещо не се понасям ...
Обаче задачата е трудна, защото:
- не искам той да разбира. Това ще го нарани много
- не искам да се влюбвам, нито пък в мен да се влюбват
Хайде помогнете с идеи как да стане на практика. Мерси!

# 358
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
казват, че имало сайтове дето с лопата да ринеш разни навитаци за един бърз секс ....

# 359
  • Мнения: 17
Стара тема но готина,за новаци като мен става.
За изневяра на кои не му е минавало през ума, може и за секунда, но всеки си е мислел.
Мисли и мечти да, но практиката е друго което аз не искам да правя понеже си обичам жената.
И докато се обичаме и задоволяваме дано на никои от нас да не му минава през главата.
На по горното запитване да има сайтове много.Всяка грешка става за секунди ,после ни преследва цял живот. newsm78
А които е твърдо решен да потърси по-нета или в някои вестник, вече ги има на всякъде предложения за развлечения. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт