Албена 2008

  • 36 127
  • 381
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 502
Аз искам да попитам резервирали ли сте от сайта на Албена? Имало ли е издънки, да платиш цената, а след това да има проблем като отидеш в хотела и да няма места?
Направихме резервация, но предстои да я платим през следващите 4 дни (така пише). Ох, толкова съм недоверчива, че не им вярвам, още повече, че цялата сума трябва да се плати на веднъж.  newsm78

# 16
  • Мнения: 293

Аз искам да попитам резервирали ли сте от сайта на Албена? Имало ли е издънки, да платиш цената, а след това да има проблем като отидеш в хотела и да няма места?
Ние за това лято сме резервирали за х-л Нона, но не от сайта на Албена а чрез една туристическа агенция - от нейня сайт.Вече няколко години така правим и не сме имали проблеми с местата.

# 17
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 323
Аз искам да попитам резервирали ли сте от сайта на Албена? Имало ли е издънки, да платиш цената, а след това да има проблем като отидеш в хотела и да няма места?
Направихме резервация, но предстои да я платим през следващите 4 дни (така пише). Ох, толкова съм недоверчива, че не им вярвам, още повече, че цялата сума трябва да се плати на веднъж.  newsm78



За трета година резервираме директно през сайта и плащаме по електронен път - НИКАКЪВ ПРОБЛЕМ. За по-сигурно винаги се обаждам малко след като платя директно на телефона за резервации в Албена и ми потвърждават. Още едно обаждане правя 10 дни преди заминаването.

# 18
  • Мнения: 1 152
А знаете ли как стоят нещата с паркирането? Влиза ли в цената на AI, или се плаща ден за ден/ и каква е цената/ или се плаща някаква дневна такса на входа на комплекса /разбрах за цени около 5-10 лв на ден/? А и хотели, които си имат басейни доплаща ли се за ползване на шезлонг и чадър?

# 19
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 323
По-миналата година бяхме в Ралица Супериор и не плащахме за паркинг, миналата в Орхидея също не плащахме. Тази ще сме в Калиакра - не знам още как ще е там, но ще се обадя на рецепция да попитам.
 Wink
За шезлонги и чадъри на басейна пред хотел не се плаща нищо. Единственото, което е необходимо, за да се вреди нормален човек сред всичките чужденци, е да стане към 7.30 и да хвърли по една кърпа на 2 шезлонга, където му хареса. После си закусва спокойно и шезлонгите го чакат. В 8.30-9 часа вече няма шанс. Close

В Калиакра в цената влиза и чадър и 2 шезлонга на плажа пред хотела - звучи добре, да видим как ще е в действителност.

# 20
  • Мнения: 172
А знаете ли как стоят нещата с паркирането? Влиза ли в цената на AI, или се плаща ден за ден/ и каква е цената/ или се плаща някаква дневна такса на входа на комплекса /разбрах за цени около 5-10 лв на ден/? А и хотели, които си имат басейни доплаща ли се за ползване на шезлонг и чадър?

Гостите  на комплекса плащат за паркинг  5 лв. за целия престой(няма значение за колко дни). На рецепцията дават карта, с която свободно може да влизаш и излизаш от комлекса.  Това, което си разбрала се отнася за останалите посетители на Албена. В цената на AI влиза ползването на шезлонг и чадър на хотелския басейн. А в Калиакра от тази година предлагат и ultra AI - включва и шезлонг и чадър на плажа и други екстри Simple Smile))

# 21
  • Мнения: 136
Аз искам да попитам резервирали ли сте от сайта на Албена? Имало ли е издънки, да платиш цената, а след това да има проблем като отидеш в хотела и да няма места?
Направихме резервация, но предстои да я платим през следващите 4 дни (така пише). Ох, толкова съм недоверчива, че не им вярвам, още повече, че цялата сума трябва да се плати на веднъж.  newsm78


За Албена не съм правила резервация, но винаги изпращам депозит за настаняването, независимо дали е за море или за планина. Хотела не би могъл да пази места без предварително плащане на някакъв депозит. Никога не съм имала проблем да отита и да нямам места. Не се притеснявай толкова. Приятна почивка, където и да отидеш!

# 22
  • Мнения: 1 152
Направих си проучване от поне 5-6 агенции. Тези девойки такава противоречива информация ми дадоха, че.... ooooh! Добре, че ви има вас като реални клиенти на комплекса, за да имам реална представа за какво иде реч.

# 23
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 323
Направих си проучване от поне 5-6 агенции. Тези девойки такава противоречива информация ми дадоха, че.... ooooh! Добре, че ви има вас като реални клиенти на комплекса, за да имам реална представа за какво иде реч.

Затова по-добре с въпроси се обръщай директно към Албена.

# 24
  • Мнения: 1 152
Звънях директно по хотелите - никъде не отговорят. Явно след празниците. Confused

# 25
  • Мнения: 1 058
Звънях директно по хотелите - никъде не отговорят. Явно след празниците. Confused
Мисля, че повечето хотели не са отворили още.

# 26
  • Мнения: 7 106
Само да кажа, че от бюрата на Албена дават малко по-високи цени, отколкото през тур.агенция. В моя случай поне разликата беше фрапираща  #Crazy, така че разпитвайте директно в хотелите за всичко, което се сетите, но когато правите резервация, търсете къде ви е най-изгодно.
За протокола - Албена ми е любимото място за почивка в Бг. До сега сме почивали там 5-6 лета и до сега нямам случай да съм се разочаровала от нещо.
Тази година сме в Орхидея, исках в Калиакра, но всичко беше резервирано още края на март (апартаментите по-специално, защото това ми трябва).

# 27
  • Мнения: 1 502
 newsm44 newsm68 newsm44
Хайде и ние сме в кюпа. От днес сме с ваучера за х-л Орхидея.   grinning039 От 6.07 до 13.07 сме там да свиркат, които ще ходят по това време, да заформим една форумска срещичка. Направих резервацията и свеки я плати директно в бюрото на Албена в Добрич. В начало са опитали да я замотат да й продадът 2 двойни стаи, въпреки направената резервация от сайта на Албена и добре, че имало някакви роднински връзки с жената от бюрото (то май без тях в БГ нищо не става), че всичко се е изяснило.  #Cussing out
Дори служителката от бюрото направила страхотна реклама за хотела, мн.добър избор.  Hug

Ох, само да се върнем в БГ, вече броим дните.  bg

# 28
  • Варна
  • Мнения: 692
Някой ходил ли е сега по празниците в Албена, да сподели пресни впечатления? Sunglasses

# 29
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 323
newsm44 newsm68 newsm44
Хайде и ние сме в кюпа. От днес сме с ваучера за х-л Орхидея.   :

Честито за резервацията, Веси!

Зори, наистина за Калиакра местата се свършиха бързо. Ние резервирахме още февруари, сега с системата не дават никакви свободни места.

Общи условия

Активация на акаунт