Албена 2008

  • 36 135
  • 381
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 1 134
Някой ходил ли е сега по празниците в Албена, да сподели пресни впечатления? Sunglasses

Аз. Много съм доволна, само дето времето беше лошо. Пълно е с румънци, определено са по-европейци от нас, българите.
Детето беше изключително щастливо-иска вече да живеем "на курорт". Смятам, че това е най-подходящото място в Бг за почивка с деца. Почти към всеки хотел има детски кът и басейн, люлки и т.н..
Направихме и резервация за Гергана за 7-13 юли, в цената влизат и чадър със шезлонги на плажа.

Последна редакция: ср, 07 май 2008, 14:26 от Polly N.

# 31
  • Мнения: 217
Момичета пуснах резервация за хотел Орхидея ,как да я платя и до колко дни. #CrazyНе мога да отворя сайта,че явно е претоварен.Става въпрос за он-лайн резервация директно от сайта.
Дайте инфо за Орхидея иЕлица,че се колебая newsm78

# 32
  • Мнения: 217
И ние сме от 25 юни там ,ти чрез коя агенция рерзврвира. Simple Smile

# 33
  • Мнения: 651
И аз резервирах и вече платих за това лято в Албена- Калиакра - ултра олинклузив за една седмица в началото на Юли. Никога не сме почивали в Албена, но бях там миналата година по работа и много ми хареса като за ваканция с дечко.
Исках хотела да е на първа линия за да можем лесно да се примъкваме и отмъкваме от плажа с хилядите изкопни пособия, пояси и прочие. Информацията за чадър и шезлонги на плажа приятно ме изненадва- не очаквах. Надявам се да не съжалявам за избора си....

# 34
  • Мнения: 765
Момичета, замислям се и аз за Албена. Габчи е на 2г. и 4м. и май ще е добре там за него.
Но от снимките в сайтовете ми се вижда на месат,че плажът е с доста трева и не е много хубав на снимките. Споделете нещо за плажа и кой хотел на първа линия да си избера?

# 35
  • София
  • Мнения: 6 572
Момичета, замислям се и аз за Албена. Габчи е на 2г. и 4м. и май ще е добре там за него.
Но от снимките в сайтовете ми се вижда на месат,че плажът е с доста трева и не е много хубав на снимките. Споделете нещо за плажа и кой хотел на първа линия да си избера?
абсалютно няма трева на плажа. това е една от най хубавите (широка и със ситен пясък) плажни ивици по цялото черноморие и е  добре  поддържана.
За 1 линия аз бих пропарачала Калиакра,н о прочетох по-горе, че  вече няма места. Арабела бийч бива, но не е същото като Калиакра. Нона , Елица и Боряна намен лично също не ми се нравят. Може би в някоя от Лагуните - Маре, Гардън или Плая или пък Малибу ( този го зная само от снимки, ама май е яко реновиран не помня обаче дали във всички се предлага AI). Също и Фламинго ми се нрави, но е на 2-ра линия.

# 36
  • Мнения: 342
И аз резервирах и вече платих за това лято в Албена- Калиакра - ултра олинклузив за една седмица в началото на Юли. Никога не сме почивали в Албена, но бях там миналата година по работа и много ми хареса като за ваканция с дечко.
Исках хотела да е на първа линия за да можем лесно да се примъкваме и отмъкваме от плажа с хилядите изкопни пособия, пояси и прочие. Информацията за чадър и шезлонги на плажа приятно ме изненадва- не очаквах. Надявам се да не съжалявам за избора си....
яхнала метлата ,през коя агенция резервира за Калиакра?

# 37
  • на път
  • Мнения: 2 804
.......Смятам, че това е най-подходящото място в Бг за почивка с деца. Почти към всеки хотел има детски кът и басейн, люлки и т.н..
Направихме и резервация за Гергана за 7-13 юли, в цената влизат и чадър със шезлонги на плажа.

Прекрасен избор!
Години наред сме почивали на Гергана. Прекрасна база, плаж, кухня, това че е разположен на първа линия в най-южната част от плажната ивица е голямо предимство. Няма втори ред хотели зад него (само гора) и плажът е с малко посетители и много въздух.
Единственият, но преодолим проблем (благодарение на репеленти и машинки) е минаващата зад него река богата на комари вечер ....

# 38
  • Мнения: 651
През сайта албена.бг. Платих резервацията онлайн, имаше малко проблеми, но в крайна сметка стана, изпратиха ми потвърждение за платена резервация и това е. Смятам 10-тина дни преди датата да се обадя в хотела да си проверяи да помрънкам за стая на висок етаж и далече от басейна ,че съм с малко дете и да не е шумно и прочие капризи....  Grinning

# 39
  • Мнения: 765
Биби, много ти благодаря за изчерпателния и оптимистичен отговор. ще разгледам отново ,тези хотели, които си ми изброила.  bouquet

# 40
  • Мнения: 683
И ние сме от 25 юни там ,ти чрез коя агенция рерзврвира. Simple Smile

Астрал Холидейз.

# 41
  • Мнения: 2 401
Девойки, какви са тия цифри дето са ги изтипосали на сайта тази година?  Shocked
А тук: http://www.m-magency.com/view_hotel.php?id=11  разликата е наистина фрапираща.  Поръчвал ли е някой през тази агенция?

Опааа, видях къде е уловката. Тия не са в ред.. нема начин  да ме накарат да се мешам  с прошляците от западна европа за тия цени..

# 42
  • Мнения: 651
Девойки, какви са тия цифри дето са ги изтипосали на сайта тази година?  Shocked
А тук: http://www.m-magency.com/view_hotel.php?id=11  разликата е наистина фрапираща.  Поръчвал ли е някой през тази агенция?

Опааа, видях къде е уловката. Тия не са в ред.. нема начин  да ме накарат да се мешам  с прошляците от западна европа за тия цени..


Що? Те от Албена.бг не дават гаранция че няма да ги има прошляците.... newsm78
Не разбрах..... Sick

# 43
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 334
Девойки, какви са тия цифри дето са ги изтипосали на сайта тази година?  Shocked
А тук: http://www.m-magency.com/view_hotel.php?id=11  разликата е наистина фрапираща.  Поръчвал ли е някой през тази агенция?

Опааа, видях къде е уловката. Тия не са в ред.. нема начин  да ме накарат да се мешам  с прошляците от западна европа за тия цени..


Това не го разбрах?

# 44
  • Мнения: 2 401
Напротив, гарантират ти го.  В Албена можеш  прекрасно да видиш омешване на класите -  по-заможните българи и чуждоземските оръфляци.  Поразгледай няколко чужбински туристически сайтове да видиш какви са офертите им за Албена и се сещай кой се възползва от тях. А то не е и необходимо да ги знаеш, ако си ходила там не може да не си забелязала що за  паплач пълни хотелите.  Наистина съжалявам, защото Албена е любимото ми място за почивка.

Общи условия

Активация на акаунт