Ето пролетта настана, а ний се чудиме коя е следващата ни АПРИЛска мама!

  • 11 754
  • 301
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 751
Калинке, ай душата дай го по-сериозно със стълбите и секса и раждай вече, че да цапна една бира за ваше здраве с чиста съвест Heart Eyes Mr. Green
Е, почвам, де  Joy
Днес почнах със стълбите, сега мъжа ми ми се усмихва мило и се увърта, че нали от днес съм му дала зелена светлина  Joy От началото на март го лъжа, че вече почваме активно, ама все си намирам оправдание да го отложа (понеже ме е шубе да не родя), но след РД на Кало няма мърдане  Mr. Green

jul, колко ти е голямо детето?

stefinka , това с яденето е признак, че скоро ще раждаш според сестрата на мъжа ми. ТЯ така се разяде преди да роди  Wink
Ама кой знае  Hug

# 76
  • Мнения: 8
Еееей,ама името Калина на много хора им харесва! И ние ще си кръстим бебата така! Laughing Харесахме го това име,още откакто бях в 3-я, 4-я месец. Е,през това време мислихме и други имена с мъжа ми,но така и не се спряхме единодушно на друго.
Пожелавам леко раждане на мамите,които ще ни изненадат в следващите дни! Peace Hug
Аз съм за Венелин! Peace

# 77
  • Мнения: 70
Когато аз правя дълги разходки ме почват едни котракции и болки,че понякога си мисля,че на улицата ще ми изтекат водите Embarassed Какво ще правя тогава..... ooooh!На всичкото отгоре вместо ходенето да го успокои и приспи,точно обратното....бебо е неудържим!Както си вървя се налага да спра за малко и да му "избутам" крака обратно,че гледката си е направо ПЛАШЕЩА   Joy
 

sisee, абсолютно същата работа. Моя корем рядко има кръгла форма, в повечето случаи е дооооооста крив.

И мен вече започват да ме проверяват. А ако не си вдигна телефона гледай тогава какво става.

А за апетита, и аз да се похваля че напоследък ми се яде повече. Иначе преди това 2 месеца никакъв апети нямах. Явно наистина е някакъв признак.

ВаняМ, не се притеснявай, ще видиш че всичко е наред. Ама и тези доктори, не стига че ние с наште бременни мозъци достатъчно филми си вкарваме в главите, ами и те така да стряскат.

# 78
  • Мнения: 479
Ей че сте хубави, тумбачета от ТК тайфата!!! Ама то и майстор фотограф сте си имали май  newsm62

ВаняМ, не се тревожи! Ако е имало нещо силно притеснително, лекарите щяха да кажат... да направят каквото трябва. Все пак двама лекари са видели записа. Всичко ще е наред! Кажи, моля те, колко предварително трябва да си запише човек час за този 3D ехограф? 

Аз все още издържам разходки и ми е добре, като вървя. Е, после малко ме болят краците, ама то не им лесно да носят тоя товар  Mr. Green

Както изглежда, в понеделник отново се заформя дружина за ТК. Ще опитам да се присъединя, живот и здраве. Doly-dog , обади се да се разберем!

helenblondy, не съм Vercho, но ето моя списък, разделен на две
1
1. Документи (направление за хоспитализация; обменна карта; лична карта)
2. Тоалетни принадлежности (сапун, четка и паста за зъби, шампоан, гребен, ластик за косата, носни кърпи, навлажнени кърпи, тоалетна хартия; лигнин);
3. Чехли (джапанки);
4. Кърпа - една малка и една по-голяма;
5. Зарядно за телефон;
6. Чаша; бутилка вода;
7. бельо, чорапки.

2
1.  Чиния + прибори за хранене;
2. Памперси и пакет навлажнени бебешки кърпи;
3. Жилетка

Надявам се да съм била полезна.

# 79
  • Добрич
  • Мнения: 52
Привет майчета!Добре си пописвате ,а си купонясвате  Peace

Ние най-после си купихме количкаhttp://www.vitodesimone.com/content/view/10/20/  и сега само се въртя около нея и си казвам колко ми е хубава и как ще светне с бебо вътре Grinning

Сисе,избирам те за вестителка,стига да нямаш нищо против Hug

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 2 528
kalli, на 2г. и 7м. ми е младежът, вашият батко е по-големичък Grinning В тази връзка ще ми е интересно да обменяме инфо как реагират при появата на бебчовците Peace А на тебе д-р Ненов до кога ще ти дава свободно Mr. Green

# 81
  • София
  • Мнения: 749
Кажи, моля те, колко предварително трябва да си запише човек час за този 3D ехограф? 

А, няма правила май.  Предния път, понеже не давах много зор ме записа в понеделник за петък ( Савова не работи всеки ден в кабинета). Като си отидох за часа, там дойде едно момиче за да си запише час. Мисля, че директно я приеха след мен. Ще се обадя в понеделник и ще се примоля. Даже ако сутринта ходим на тонове ( а аз мисля да го направя ) ще се пробвам на място,въпреки че видях сутринта каква тарапана е пред кабинета. Абе ще чакам колкото трябва, важното е да внесе малко яснота Simple Smile

# 82
  • Мнения: 319
Момичета аз тотално съм изперкала вече Whistling

Накарах мъжа ми да рисува със сметана по корема ми.....тези дни всичко се върти около него (коремa) още ли го мъкна или не!!!И мен всички ме питат няма ли да раждам вече.......не,че ми пречи..... Peace Ето какво сътвори татито Heart Eyes
                       


naana естествено,че намам нищо против Mr. Green аз вече си ходя и до wc-то с телефона (не се шегувам) Mr. Green

# 83
  • Мнения: 134
Ваня М днес нали бях от 12:00ч.нямаше абсолютно никои пред кабинета !!!
Мисля че няма да имаме проблеми и ще минеш бързо а и нали сама няма да седиш да чакаш ,докато обсъдим политиката и то ще стане време  Peace

# 84
  • Русе
  • Мнения: 154
Леле колко сте изписали  ooooh! !!!Голям зор докато ви прочета  Wink .

Аз все още много трудно седя седнала,че и легнала не мога да седя много  Confused .Тая срамна кост ще ме побърка  #Crazy .Много ме болиииииииииии  Sad

sisee много сладка снимка.Успя да ме развеселиш малко  Joy .Аз между другото винаги си ходя с телефона в 00  Embarassed (още от преди) .И аз чакам да не изпусна някоя вест  Mr. Green  Heart Eyes

Лека вечер от мен   bouquet

# 85
  • Пловдив
  • Мнения: 2 528
sisee, браво на вас за Арт-а, запази я за спомен Peace

# 86
  • Добрич
  • Мнения: 52
Сисе,много ме разсмя Joy

Аз не съм придирчива,може да ме разпишеш и след като се изпишкаш Joy Joy Joy

# 87
  • Мнения: 410
ето ме отново.днес си лежа,че нещо кръста пак ме почна а и беба много се мърда.моето мъжле днес е на ''мъжка вечер'' и сега съм саминка Cry-ама няма как,не съм игоист.ще ви нагледам после пак,че нещо не ми се спи.

# 88
  • Мнения: 242
Радвам се ,че ви харесва именцето    bouquet
 за телефона и аз го разкарвам от бая време навсякъде с мен,да не би да ме изненада нещо и да не мога да стигна до него или пък да взема да пропусна някое бебе  Laughing
 За яденето-лелееее няма спирка от 20 дена съм в болнични и се спуквам само гледам нещо да дъвча или да пия  eat
 Уф и мен само ме питат айде беее няма ли да раждаш вече ,а на моя мъж колегите са още по- смешни,като трябва да им звънне за нещо и те стартират разговора с -да не роди.Вчера пихме кафе с повечето и хората ми викат ,ааа чакай ,чакай до 1 -вика единия,другия вади едно календарче и почва да смята и вика ,че могло на 5, и спорят като че  ли с мен ще раждат,единият щял да си взима болнични  Laughing,другия отпуска  Laughing,трети щял да скътава.  Grinning много ме радват  Laughing ама когато трябва тогава ще си доде бебето пък и до 18 има бая време  Grinning
 сисе много ти е хубава пупата  Hug

Последна редакция: пт, 21 мар 2008, 22:41 от didimora

# 89
  • Варна
  • Мнения: 3 249
лелее Sisee, колко ти е порастнал корема  Rolling Eyes Този Дани под 3500 няма да е  Peace

Близките не ме питат кога ще раждам, ама лелките от детската градина на синчето вече ми досаждат. Имам и познати, които като разберат, че вече съм в 9-тия месец и почват да клатят глава съчувствено: "Е, трай още малко, то не останало. Сега е най-трудното". Аман вече, никак не ми е трудно и съвсем нямам измъчен вид, ама гледам да не им се връзвам.

Другата "любима" реплика ми е "Ами като се роди бебето колко ли ще ти е трудно с 3 деца вкъщи".  Една "приятелка" вече се притеснява къде ще сложим третото бюро като порастне бебето.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт