Ето пролетта настана, а ний се чудиме коя е следващата ни АПРИЛска мама!

  • 11 738
  • 301
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 749
Момичета , извинявайте че така нахлувам в темичката ви, обаче по молба на
*vera  се включвам да ви съобщя , че  тя е в патологията на  ТК , много е добре , днес и поставиха флустерон и "мъти". Поздравява ви всички и стиска палци на тези , на които скоро им предстои радостното събитие  Hug Hug Hug

Точно днес сутринта на "сгледата" в ТК си говорихме за Вера, че нищо не знаем за нея и даже някой даде идеята да се качим да я търсим в патологията Simple Smile

Специални поздрави от всички!

# 61
  • Мнения: 134
ВаняМ не се шашкаи  ще видиш ,че нищо няма да има и мен онази лекарка така ме беше шашнала и днес на 3Д-то се установи ,че няма никакви такива .......
Не се притеснявай докато не чуеш и докторката в ТК какво ще каже ,друго си е като има и второ мнение . Hug
В понеделник ще сме заедно за подкрепа  Peace

# 62
  • Мнения: 209
Момичета , извинявайте че така нахлувам в темичката ви, обаче по молба на
*vera  се включвам да ви съобщя , че  тя е в патологията на  ТК , много е добре , днес и поставиха флустерон и "мъти". Поздравява ви всички и стиска палци на тези , на които скоро им предстои радостното събитие  Hug Hug Hug

Ей, трябваше днес да се качим до патологията....ех, че ме е яд! Ама ако имаше повече от една бременна с близнаци....  Mr. Green щяхме за срам да станем - тръгнали на свиждане без да знаят на кой  Joy

# 63
  • Мнения: 134
Момичета , извинявайте че така нахлувам в темичката ви, обаче по молба на
*vera  се включвам да ви съобщя , че  тя е в патологията на  ТК , много е добре , днес и поставиха флустерон и "мъти". Поздравява ви всички и стиска палци на тези , на които скоро им предстои радостното събитие  Hug Hug Hug

Ей, трябваше днес да се качим до патологията....ех, че ме е яд! Ама ако имаше повече от една бременна с близнаци....  Mr. Green щяхме за срам да станем - тръгнали на свиждане без да знаят на кой  Joy
Как не знаем .....?
На Вера  Joy на Вера от форума  hahaha

# 64
  • Мнения: 794
Роска и стълби ако трябва започвам да изкачвам,а това упражнение ще го пробвам Peace Друго,което помагало за раждане са топлите душове....... Peace

И КЕКСА!  newsm47 luvbed

# 65
  • София
  • Мнения: 749
Момичета , извинявайте че така нахлувам в темичката ви, обаче по молба на
*vera  се включвам да ви съобщя , че  тя е в патологията на  ТК , много е добре , днес и поставиха флустерон и "мъти". Поздравява ви всички и стиска палци на тези , на които скоро им предстои радостното събитие  Hug Hug Hug

Ей, трябваше днес да се качим до патологията....ех, че ме е яд! Ама ако имаше повече от една бременна с близнаци....  Mr. Green щяхме за срам да станем - тръгнали на свиждане без да знаят на кой  Joy
Как не знаем .....?
На Вера  Joy на Вера от форума  hahaha

В понеделник ще поправим грешката...стига да не е родила Simple Smile Ама тогава ще я търсим на по-долните етажи Simple Smile

# 66
  • Мнения: 200
E добре де нали като ти падне корема ти се отпуска стомаха...защо имам такива ужасни киселини тогава. smile3511 По цяла вечер и ето сега почват и до сутринта не минават от нищо! И като хапна малко и ми става тежко. Къв е тоя моя стомах ?! newsm78

# 67
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Силно стискам палци на Вера Praynig
Момичета, започнаха ли да ви звънят да питат не сте ли родили Thinking Тази вечер тотално се побърках #Cussing out От седмица майка ми звъни по няколко пъти на ден да пита имам ли болки, няма ли да раждам и как еди коя си с термин след моя била вече родила, пък аз как така нямам индикации /не съм и казвала нищо за контракциите, щото тогава най-много да се пренесе у нас Mr. Green/. Не издържам вече Confused Учителките в детската градина всеки ден питат колко още ще ме чакат, колегите, абе всички ooooh! То и без това съм непоносима вече, но тия хора съвсем ме довършват Whistling

# 68
  • Мнения: 139
дали кексът наистина помага! ако е така да наблегна на него smile3521
  Аквариел и аз съм така с киселините,понякога дори Талцид не ми помага,а преди бременността никога не съм имала! Sick

# 69
  • Мнения: 2 751
Момичета, започнаха ли да ви звънят да питат не сте ли родили Thinking Тази вечер тотално се побърках #Cussing out От седмица майка ми звъни по няколко пъти на ден да пита имам ли болки, няма ли да раждам и как еди коя си с термин след моя била вече родила, пък аз как така нямам индикации /не съм и казвала нищо за контракциите, щото тогава най-много да се пренесе у нас Mr. Green/. Не издържам вече Confused Учителките в детската градина всеки ден питат колко още ще ме чакат, колегите, абе всички ooooh! То и без това съм непоносима вече, но тия хора съвсем ме довършват Whistling
Мен постоянно ме питат приятелки, но не ми пречи  Mr. Green

Aquariel, и на мен ми се е смъкнал корема, но и аз имам киселини, явно са от  друго  Wink

Аз от днес почвам разходки, стълби, секс и всичко, което се налага  Grinning

# 70
  • Мнения: 54
Helenblody, аз ходя на лекции само събота и неделя, така че в понеделник когато ви е удобно. Аз мога да предложа някъде към 11.00 часа, но само ако и  другите мами могат тогава. А за задачките няма как - все са свързани с появата на бебчо - дооправяме къщата, правя последни покупки, ходя на прегледи за болничен и т.н. Другата седмица и аз съм решила да изпера на бебчо всички дрешки, да мога вече да спя спокойно, че всичко е готово. Май и мен ме хваща малко по малко симптома на гнезденето.

Мамчета с тоновете и на мен ми беше страшно приятно с вас - може следващия път пак да се присъединя, а този път пропуснах, защото нали ми казаха да отида след 2 седмици newsm78

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 2 522
Момичета, какви са тези размисли и страсти, дето са ви налегнали Laughing Като му дойде времето, всички ще родим. Аз пък нямам никакви признаци, само дето коремът ми е огромен. Бабите като ме гледат колко бързо се изстрелвам обаче като хукне синчето hahaha  hahaha hahahaДнес бях цял ден с дребния, водих го навсякъде, където поиска- на детското влакче (само дето не работеше), в парка, на фонтаните да гоним гълъби...че после се не знае кога пак ще мога да му обръщам внимание, колкото и да искам. А и то все едно усеща, душицата, станал ми е един гушльо (крайно нетипично), почти е послушен, което е също странно Grinning.... и чак ми става мъчно Cry
А иначе-скоро всички в родени 2008 ще си направим темичка Heart Eyes

# 72
  • Мнения: 1 080
Абе мен много много хора не ме виждат, че да ме питат дали няма да раждам, ама майка ми ще ме побърка скоро  #Crazy #Crazy #Crazy
Направо откачам - всеки божи ден по 3 пъти ми се обажда да ме провери
Днеска ми вика: "Айде разрешавам ти вече да раждаш - влизаме в овена"
ЕЕЕЕЕЕЕ - добре че ми разреши тая жена, че без нейно позволение нямаше да смея       Joy Joy Joy  



Абе хора от три дни не мога да спра да ям - какво става!!! - ужас

# 73
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Стефи, и аз много ям Embarassed - сигурно събираме сили Crazy А моята майка има РД другата седмица и откакто съм забременяла се тръшка, че трябва да родя на 27-ми Mr. Green, а от няколко дни мрънка що не раждам вече ooooh!
Калинке, ай душата дай го по-сериозно със стълбите и секса и раждай вече, че да цапна една бира за ваше здраве с чиста съвест Heart Eyes Mr. Green

# 74
  • Мнения: 42

Момичета, започнаха ли да ви звънят да питат не сте ли родили Thinking Тази вечер тотално се побърках #Cussing out От седмица майка ми звъни по няколко пъти на ден да пита имам ли болки, няма ли да раждам и как еди коя си с термин след моя била вече родила, пък аз как така нямам индикации /не съм и казвала нищо за контракциите, щото тогава най-много да се пренесе у нас Mr. Green/. Не издържам вече Confused Учителките в детската градина всеки ден питат колко още ще ме чакат, колегите, абе всички ooooh! То и без това съм непоносима вече, но тия хора съвсем ме довършват Whistling
охооо,мен от кога са ме затрмозили Laughing
 майка ми всяка сутрин в 9:00 се обажда за сутришната проверка,баща ми следобед hahaha
като легна да спя през деня си правя тел  на вибрация,че все се намира някой да пита няма ли вече да раждам.аз малко се дразна

Общи условия

Активация на акаунт