Орифлейм - тема за консултанти 7

  • 14 040
  • 328
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • в града на атомното слънце :)
  • Мнения: 399
някой ще ми каже ли Уондърлаш в 5 каталог черна ли е ?

# 17
  • Мнения: 6 441
някой ще ми каже ли Уондърлаш в 5 каталог черна ли е ?
Да,черна е.Сверих кодът от предишният каталог и е черна Peace

# 18
  • в града на атомното слънце :)
  • Мнения: 399
[
Да,черна е.Сверих кодът от предишният каталог и е черна Peace
[/quote]
Мерси. И аз сега се разрових и видях кода на кафявата, но не е намалена за съжаление  Cry

# 19
  • София
  • Мнения: 1 877
запис

# 20
  • Мнения: 3 782
iviche  Party , това е страхотно.
Тедка, за жалост понякога се случва така. Sad, нищо де продължавай напред.  Peace

# 21
  • Мнения: 414
Ей, голям зор с тез диаманти Simple Smile На мама новорегистрирания мина през 3-те стъпки, ама тя не си напрви точките и сега няма да спечели диамантче Sad При мен нещата пък са обратно ... Simple Smile

# 22
  • Мнения: 250
Аз не съм регистрирала никой, в същност само една мацка през кат.4, ама тя не можа да направи 100бт. Ще се простя с диамантите. Ама дори и не тъжа за тях честно казано. Само като си представя колко грозни бяха ( за мен специално) комплекта с кристали Сваровски от кат.3 - не мерси. Не ме грабват със съблазнителни оферти Орифлейм в последно време, затова сигурно не се старая.

Последна редакция: нд, 23 мар 2008, 02:07 от падналият Ангел

# 23
  • София
  • Мнения: 1 877
Имам един въпрос и ще съм благодарна ако ми отговорите бързо, че искам да пусна поръчка Laughing.

Значи, боря се за заветните 100 точки от каталог 4 Mr. Green. И въпросът ми е, като поръчвам продукти от Каталог 4, мога ли да поръчам и от малката брошура и точките ще ми се калкулират ли към тези необходимите "100"?

И друго - защо в сайта продуктите от малката брошура излизат без намалението (т.е. на нормални цени)? Примерно дуото сенки за очи в м. брошура са 5.77, а в сайта излизат на 7 и нещо.

# 24
  • Мнения: 1 035
Имам един въпрос и ще съм благодарна ако ми отговорите бързо, че искам да пусна поръчка Laughing.

Значи, боря се за заветните 100 точки от каталог 4 Mr. Green. И въпросът ми е, като поръчвам продукти от Каталог 4, мога ли да поръчам и от малката брошура и точките ще ми се калкулират ли към тези необходимите "100"? ДА

И друго - защо в сайта продуктите от малката брошура излизат без намалението (т.е. на нормални цени)? Примерно дуото сенки за очи в м. брошура са 5.77, а в сайта излизат на 7 и нещо.НЕ БИ ТРЯБВАЛО,ДА Е НА 7ЛВ. НАТИСНА ЛИ 2 ПЪТИ "ПРОВЕРИ"?

# 25
  • София
  • Мнения: 1 877
Имам един въпрос и ще съм благодарна ако ми отговорите бързо, че искам да пусна поръчка Laughing.

Значи, боря се за заветните 100 точки от каталог 4 Mr. Green. И въпросът ми е, като поръчвам продукти от Каталог 4, мога ли да поръчам и от малката брошура и точките ще ми се калкулират ли към тези необходимите "100"? ДА

И друго - защо в сайта продуктите от малката брошура излизат без намалението (т.е. на нормални цени)? Примерно дуото сенки за очи в м. брошура са 5.77, а в сайта излизат на 7 и нещо.НЕ БИ ТРЯБВАЛО,ДА Е НА 7ЛВ. НАТИСНА ЛИ 2 ПЪТИ "ПРОВЕРИ"?

Благодаря  bouquet. Оправих се!

# 26
  • София
  • Мнения: 1 877
Ох, да питам пак нещо...

Пуснах голямата поръчка, но сега искам да поръчам още едно нещо. Обаче като го добавя и ми дава пак всичките неща, които вече поръчах. Страхувам се, че така ще дублирам поръчката, как да процедирам?

Освен това как мога да платя онлайн? С кредитна карта?

Последна редакция: нд, 23 мар 2008, 12:01 от Eiphnh

# 27
  • Мнения: 35 964
obadi se utre rano sutrin w ofisa i winagi puskaj potwyrvdenie na fakturata po mejla

# 28
  • Мнения: 1 035
Ох, да питам пак нещо...

Пуснах голямата поръчка, но сега искам да поръчам още едно нещо. Обаче като го добавя и ми дава пак всичките неща, които вече поръчах. Страхувам се, че така ще дублирам поръчката, как да процедирам?

Освен това как мога да платя онлайн? С кредитна карта?

ами изтриваш ги с отметката и оставяш в кошницата само това едно нещо дето искаш да пуснеш?  къде ти е спонсора? защо не ти е обеснил тези неща? newsm78 за плащане он-лайн и аз незнам как става Sad

# 29
  • в града на атомното слънце :)
  • Мнения: 399
Ох, да питам пак нещо...

Пуснах голямата поръчка, но сега искам да поръчам още едно нещо. Обаче като го добавя и ми дава пак всичките неща, които вече поръчах. Страхувам се, че така ще дублирам поръчката, как да процедирам?

Освен това как мога да платя онлайн? С кредитна карта?

Сигурна ли си , че си стратирала поръчката, защото щом ти дава пак всичко, малко ми е съмнително, да си натиснала бутона "Изпрати" . Провери си в история на поръчките, дали е стартирана ( т. е там е описана последната поръчка, която си пуснала ), за да не чакаш поръчката и тя да не дойде, ами и да вземат и да свършат продуктите. Ако не си я стартирала, тъкмо ще си добавиш и новия продукт  Peace

Общи условия

Активация на акаунт