Орифлейм - тема за консултанти 7

  • 14 067
  • 328
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 243
В другата тема е коментирано точно това куфарче: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=274468.new;topicseen#new

# 256
  • Мнения: 414
Аз имам само една поръчка пусната през офис и всичките ми са пуснати през нета. Досега не съм имала никакъв проблем нито със забавяне на поръчка, нито с объркани продукти. ( с изключение на 2 броя торбички за 6 стинки ) Последния път пуснах точно последните часове от каталога и си ми дойдоха нормално, а сега пуснах и първия ден от новия каталог и пак всичко си е ок.
малко инфо- който си е пуснал поръчка по нета от стария каталог след 1ви май (тоест И до 3ти- нали тогава беше крайният срок) ще може да си я получи на 8ми 9ти и 10ти- това ми заявиха днес, който ми е 5ти ден от поръ4ката (пуснах я на 2ри) и не могат явно да комплектоват 2 4ервила и 1 крем.... само се разкарвах за да ми кажат ми ела след още 2 дена. ужас.и това важи за всички- ВРЪЩАТ. пове4е поръ4ки през нета- НЕ  Peace
и да не се мине някоя овца като мене.....стойте си до 8, 9, 10. май.....

оффффф  Tired Tired Tired аман


Нивото им на обслужваде адски много падна.... а им харесвам продуктите и ми се ще да си поръчвам и занапред. КОгато съм на опашка по стандартния начин ....минавам бързо до момента с плащането....после настъпва едно дъъъъъъъъъълго чакане ...поръчките си седят от склада комплектовани, но овцата ,която ги дава на гишето отвреме навреме бута прозор4ето да види дали има нещо готово. през останалото  време е ....вятър я вее на бяла кобила....приказва си , хили се ,4уди се какво и как да се завърти ама не и да гледа и да прави това за което е там.
И до сега си траях.
От възпитание.
Но запо4на много да ми се набива на  о4и това скатаване .
Недопустимо е особено когато е спокойно и няма много клиенти.
мисля ве4е да не си мъл4а.  Crossing Arms
и си мислех 4е ще си спестя целия този панаир с онлайн поръчка ....даааа.....дрън дрън....нема що
сорри за офф-а . споделям колко съм разочарована само.




това се отнася за Централният офис в София на детелината след Хемус.  Crossing Arms

# 257
  • Мнения: 1 035
никой ли няма да снима каталога? Cry

# 258
# 259
# 260
# 261
# 262
  • Мнения: 420
понеже неможах да видя много добре в каталог 8 има ли моливите на вижънс който в сегашния каталог ги пуснаха белия розовия и зеления и намалени ли са..?

# 263
  • София
  • Мнения: 1 646
Има ги, но не са намалени.

# 264
  • София
  • Мнения: 1 646
Искам да питам нещо относно каталозите.

В началото на тази година получавах с всеки кашон по един допълнителен каталог за текущата кампания + един каталог за следващата кампания. Безплатно от Орифлейм.
Сега не. Получавам само в първа поръчка/кашон/ по един каталог не за текуща, а за следващата кампания + поръчаните от мен каталози.

Някой има ли информация защо е така?

# 265
  • Бургас
  • Мнения: 5 703
Най-вероятно намаляване на разходите  Whistling Ако питаш ще чуеш сигурно за нарасналите цени и това колко време са ги задържали на това положение, но вече няма как  и пр. както беше за такса куриер. Скоро в "безплатните материали" ще влиза само формата за заявка и листовката със страните производителки на продуктите май, както е тръгнало. Нищо ново под слънцето  Rolling Eyes

# 266
  • Мнения: 3 034
gato, аз откакто съм консултантка винаги в първата поръчка съм получавала само един каталог - следващия по ред.
мисля, че по-скоро по погрешка си получавала един текущ каталог, бонус ти е било. или по погрешка са ти слагали по 2, като за първа поръчка.
по принцип се получава само по един следващ и то в първата поръчка, в следващите не би трябвало да има.

# 267
  • София
  • Мнения: 1 646
gato, аз откакто съм консултантка винаги в първата поръчка съм получавала само един каталог - следващия по ред.
мисля, че по-скоро по погрешка си получавала един текущ каталог, бонус ти е било. или по погрешка са ти слагали по 2, като за първа поръчка.
по принцип се получава само по един следващ и то в първата поръчка, в следващите не би трябвало да има.

Явно съм била късметлийка Simple Smile
Иначе има логика, ако поръчаш втори път за една кампания да ти пратят бонус каталог. Допуска се, че са се появили нови клиенти Simple Smile
Така де.... за стимул  Mr. Green

Хайде честито на печелившите: ЦЪК


Що ги домързя от Орифлейм да наслагат снимки...

# 268
  • Мнения: 36 174
тези хора са ненормални! може ли да ми изпращат смс-и за намаленията в 7.10 сутринта  #Cussing out
и все пак, днес е работен ден, но съм получавала и в неделя сутрин по същото време  Shocked #Cussing out

# 269
  • София
  • Мнения: 1 646
Трябва да си им благодарна! Грижат се за теб да не изпуснеш голямата далавера:)
И аз го получих рано. Поне едно добро утро да бяха драснали Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт