Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 688
Джули,аз пазарувам от там,защо?кажи си питането.

# 31
  • Мнения: 68
Усмивка- ако пакетът тежи 12кг- ще струва 119 да се изпрати от Канада с кораб, ще пристигне за около 2 месеца, следващия вариант е около 230 за 10-20 дни. Разценките са на Canada post, сложих линк, но нещо не работеше

Последна редакция: сб, 22 мар 2008, 18:59 от kokonka

# 32
  • Мнения: 207
Вчера писах писах и  изчезна.

Джули и аз пазарувах от Ларедут, ама само веднъж, ако мога да помогна  Hug

Лалка - за коричките по главата - мажа с масажно олио и разресвам с четката.

За ваксините - ще слагам и считам, че са по-полезни отколкото вредни.

За гукането - цял репертоар има Марти - взима думата и е голяма веселба.

За ортопеда - и нашия каза същото, а и аз считам, че не е нужно да се ръчка бебето, когато си реши тогава. Също и проходилките не се препоръчват, освен за кратко.

Миа - напълно те разбирам - на Ивана един път проблемът и беше, че и е мръсен нокътят  Mr. Green

Ваня - както вече съм казвала, Марти бие всички рекорди по неакане - 12 дни. До 5-7 дни хич не му се притеснявай.

Албенка  - Маги е много сладка   bouquet

Брей - вие за четвърто бебе си говорите вече  Wink

Ние май скоро ще минем на АМ изцяло, като гледам как върви, ама каквото такова. Вече го кърмя на 3 от 6 хранения и пак иска добавка.

# 33
  • София
  • Мнения: 3 688
Анджи недей,те тия с млеката са се забравили,купих на Лъчи Аптамил да и давам вечер,то по-скъпо от пържолите в магазина...Simple Smile

# 34
  • Мнения: 207
Хехе - Слънчи, то е със златна нишка май, моето е 26 лв кутията  Crazy - какво да правиш, като няма, няма.

# 35
  • Мнения: 1 325
И аз да се изтипосам в новата темичка!
Мия и нашата Даная е така понякога при ядене е хипер активна като дирегентка е , голямо махане с ръце пада, аз по едно време си мислех че гърдата не и пуска и затова знам ли newsm78
За ваксините и аз не смятам , че са вредни както е казала Коконка  и франсетата са супер стриктни и няма да допуснат нищо което е под съмнение, ще си сложа задължителните ваксини без притеснение, чуденката ми беше само за туберколозната newsm78 но и нея реших да сложа!
Утре ще пада голямо търсене на шоколадови яйца на децатапо парковете Laughing Канадки, сигурно и при вас е такава традицията?

# 36
  • Мнения: 30
Здравейте и от мен. Нашият РС се скапа и беше на ремонт. Само се записвам и изчезвам да чета старите теми, че мноооооооого съм изпуснала!

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 1 856
За мамите, които искаха люлка на Fisher-Price  Simple Smile

http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=198083&cat=5

Дано съм ви била полезна  Peace

# 38
  • Мнения: 5 391
assydi,  Hug

Имам голям проблем, толкова много ми се яде шоколад, че...
И не е като да не съм яла, вече 2 вечери подред след вечеря изядам по една Милка с ядки и стафиди.Съвсем сама Embarassed
Обаче тази вечер забравих да си набавя, добре че на Дарена не й се отразява зле моята слабост.

# 39
  • Мнения: 851
Нашият Иванчо също е много активен - върти се, рита, шава, аха да се обърне и почти си държи главичката изправена без да я лъкатуши много като го гушнеш. Но още си стиска ръчичките в юмручета до гърдичките
Да ви попитам случвало ли ви се е на бебчо да му се спи и да не може да заспи и от това да плаче?  newsm78 Че ние особено вечер сме така – очичките му се затварят, зачервяват се за сън, но не може да заспи и се ядосва и мрънка.
А нещо малкият калпазанин от няколко дни плаче по време на масажа след баня – преди му беше много приятно, а от скоро плаче с пълно гърло та се къса – незнам какво да го правя – не искам да се плаши от масажа

Albenapd: страхотна е малката Маги  Hug Grinning много е сладка. И напият бебешор много гука. Като му кажеш нещо и той все едно повтаря звука. А днес цял ден се е смял. Майка ми много го разсмива и все й гука и съм я кръстила „смешната баба” хихиих
Matza83: не му се притеснявай на малкия – той ще си покаже ако има нужда от по-често хранене. Те бебетата си знаят.
tedsan: А при кой ортопед води малката и къде се намира? Че аз малчо още не съм водила. Сещам се, че една мма беше писала за много добър ортопед във военна болница. Ще взема да се поразтършувам из старите теми.

Juleto18: а как се пият тези RICINUS COMMUNIS 5CH ? newsm78 колко дни и по колко зрънца? Аз засега имам достатъчно кърма за малчо, той си е регулирал количеството, но не ми достига когато реша да изляза и да изцедя, та реших да си ги купя при нужда. Предполагам, че няма да навредят  Grinning
филипа: ох и аз много обичам шоколад и хич не се лишавам. Все си казвам, че по по-малко ще ям, ама как като мъжлето знае че обичам и все ми носи по някое шоколадче или  bueno - любимо ми е Blush
Лека вечер ви желая и стига съм писала, че малко дълго стана  Embarassed

# 40
  • Мнения: 15

tedsan: А при кой ортопед води малката и къде се намира? Че аз малчо още не съм водила. Сещам се, че една мма беше писала за много добър ортопед във военна болница. Ще взема да се поразтършувам из старите теми.


Деси, ортопедът във Военна болница се казва д-р Драганов. Тел. 0898503010


# 41
  • Троян
  • Мнения: 141
Здравейте!Маги тъкмо искара седмица откакто обривчето й мина и от вчера забелязах че ца й се появиха едни сухи петънца по гръпчето,като лишеи #Cussing out Мажа ги с едно кремче,ако няма промяна утре ще звъня на док.И уж днес щяло да бъде много хубаво времето,тук само не е заваляло Confused

# 42
  • София
  • Мнения: 3 688
И тук времето е лошо,много духа,но мисля да сложа един дъждобран на количката и да направим едно кръгче в квартала Simple Smile
Асиди ,добре дошла Simple Smile

# 43
  • Мнения: 51
Здравейте!
Моят човек днес сутринта пак се беше събудил раничко и като видя, че е в голямото легло си умря от кеф и смях, сам се занимава поне още половин час, та да поспя още малко.
Не мога да се оплача, направил си е  сам график , сутрин спи към 10, след обед, вечер преди банята, имам време за всичко, вчвра направихме една много дълга разходка, днес бях решила още по-рано да излизам, уж топло щяло да бъде, но такива облаци има, че не смея да тръгна, дано до обяд се раздигат.
DesiTслучвало ми се е, просто го взимам на ръчички или правя нещо, че да го преспя.
А масажа и ние многоне го обичаме, явного дразни, не знам , дърпа се, мрънка, гимнастиката по му допада, но не винаги...
Фил, аз също ям мнооог шоколад, а преди въобще не обичах сладко...как ще се отслабва не знам...

# 44
  • Мнения: 980
Здрастии
Деси, при Драганов ходихме. Нашето педи ни го препоръча. Но е сам със записан час. Ние почакахме една седмица-10 дена.

И Яни има моменти, когато й се спи, но не може. Тогава я вземам, пея тихичко Мила моя мамо, клатушкам се лекичко и тя отмърква. Сега се замислям, че тя по цял ден си е в шезлонга- в креватчето си ляга вечер и като си легне там веднага заспива. Ама през деня не иска. Не я и насилвам, защото ми е по-важно да знае, че щом е тъмно и се спи!

И за рева след баня. Деси, може дребосъчко да е установил колко му харесва банята и да не иска да излиза. Мойта госпожица я държа вече повече в коритото, доливам топла водичка и настава голяма игра. Когато се измори, тя започва да мрънка. Тогава и плаче по-малко като я обличам.

На Яни сополките й намаляха и сега даже нослето е сухо, но подухва навън и ме е страх да не я надуха и пак да тръгнат. Затова прозорецът е широко отворен и тя си спинка в шезлонга, завита с пеленка и неизменното шише  Mr. Green още похърква, но е някъде отвътре и не мога да го извадя  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт