Посвещава се на децата на 70-те и 80-те години на ХХ-ти век

  • 2 712
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 814
Мерси Балу  Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 4 423
Хубаво детство имахме, бих искала децата ми да живеят поне един ден по този начин, но е невъзможно.
Мъчно ми стана...

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Предлагам да наричаме нещата с истинските им имена. А именно: това е спам.
И аз съм била дете през 70-те - 80-те години на миналия век, но малко взе да ми омръзва непрекъснато да ми напомнят какво е било. Животът върви напред, не назад. Дайте да помислим какво ще бъде утре.

# 18
  • Мнения: 2 070
Кое е спам,миналото ли?
Спомените ,или детството което не искаш да си спомняш?
И утрето,на другия ден ще бъде спам защото вече е минало,така ли?

# 19
  • Мнения: 2 792
  От време на време попадам в компании на 10 годишни, на 15 годишни или на 20 годишни и се чувствам много приятно, точно защото не ми се налага да слушам жалейки като горните, а пък ние, а пък те. Никаква носталгия не изпитвам, всяко нещо си е с времето животът върви развива се и се променя, ако искаш и ти се движиш с него, ако не  си оставяш на едно място и  плачеш по миналото си.
  пп Това посвещение сме го чели хиляда пъти, по едно време го пускаха по 4-5 пъти на ден в отделна тема.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 790
паликарова, ти не схващаш ли кое е спам? Удивително!

# 21
  • Мнения: 2 070
паликарова, ти не схващаш ли кое е спам? Удивително!
не го разбирам тоя спам,простете невежеството ми Blush

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Като ти го пратят към стотина пъти на мейла ще разбереш.  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 17 546
Балу, извинявай за директността, но звучиш като баба с тези оплаквания. 
Къде прочете, че се оплаквам бе Сиси? Просто го прочетох, хареса ми и го постнах тук! Ти защо реши, че аз се оплаквам от нещо? Аз не се оплаквам от нищо! Всичко си ми е наред Grinning По подписите на другите не чета и не преписвам. А тук няма нито един спамър! fiuuuuuu

# 24
  • София
  • Мнения: 4 423
Аз нещо не разбирам.
Уважавам спомените на другите - за някой не са били нищо особено, но за мен детството е било специално и красиво.
Защо винаги се опитваме да наложим мнението си, на всяка цена, защо се опитваме винаги да покажем колко сме прави и как само ние умеем да видим истината.
Няма бъдеще без минало.

# 25
# 26
  • Мнения: 4 300
  От време на време попадам в компании на 10 годишни, на 15 годишни или на 20 годишни и се чувствам много приятно, точно защото не ми се налага да слушам жалейки като горните, а пък ние, а пък те. Никаква носталгия не изпитвам, всяко нещо си е с времето животът върви развива се и се променя, ако искаш и ти се движиш с него, ако не  си оставяш на едно място и  плачеш по миналото си.
  пп Това посвещение сме го чели хиляда пъти, по едно време го пускаха по 4-5 пъти на ден в отделна тема.
Мда, и бабата наа братовчед ми, към 80 годишна така казва. Най усмихнатото и готино бабе е. На семейни сбирки сяда винаги до нас с братовчед ми и все казва " Не ща при бабите и дядовците да бистря миналото и да им слушам болежките и оплакванията, искам ей тука при младите да се смея и да се радвам"

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Буболина, аз не налагам мнението си. Аз просто го изказвам. Знам, че не ви е приятно когато някой не споделя вашето мнение, но това е положението. Информирах модератор.

# 28
  • Мнения: 49
Хубаво ни беше детството!
Но децата ни също си харесват тяхното.

# 29
  • София
  • Мнения: 4 423
Нямам против да го изказваш Peace, бъркаш - не държа някой да споделя мнението ми, искам да го приема и ако не е съгласен да не ме напада за това.
Нека спора е градивен и интелигентен. Peace
А защо модератор, че не разбрах? Thinking

Общи условия

Активация на акаунт