Дюканският режим е най-достъпен и любим - 89 тема

  • 39 470
  • 1 002
  •   1
Отговори
# 945
  • Мнения: 1 170
amerie , и таз добра Laughing !

dorchester , точно такова е Peace . Гаден- негаден ще си го ползвам, няма да слагам много така или иначе.  Whistling
Зеленко , от днес съм на Верея. Не за друго, ами защото нещо нямам голям ефект и реших да сменя Герма-та (току-виж тя ми е крива newsm78 )

lenny_pld , и на мен за това ми казаха, че се ползвало. На голямо мезе ме взеха Joy

От мен лека вечер на всички Hug

# 946
  • Пловдив
  • Мнения: 14 132
Постът на Зеленкото за снимките ми припомни нещо. Когато направих албума оповестих паролата тук. Паролата за влизане в албума не за разглеждане (тогава беше публичен), а за качване на снимки и редактиране. И след два дена - познайте - не може да се влезе, някой беше сменил паролата. Добре, че не се беше сетил да смени и мейла, та по забравена парола получих нова и можах да вляза отново. Така че изобщо не е параноя, всичко това се случва.

# 947
  • София
  • Мнения: 196

100 г месо = 120 ккал - организмът изразходва 210 ккал за храносмилане
100 г риба = 120 ккал - организмът изразходва 190 ккал за храносмилане
100 г мляко = 90 ккал - организмът изразходва 140 ккал за храносмилане
1 яйце = 60 ккал - организмът изразходва 90 ккал за храносмилане

[

Ааааа, то  затова толкова се вталявамееее. Ами чи то докато го смеляме, оно изгорело. Joy
Абииии да разправяш после кво е казало приятелчето, чу ли? Hug
Славеее  Hug Орелийка   Hug

Мишленце, Сънче ето го бе, идвааа. 

Последна редакция: пн, 24 мар 2008, 23:45 от haleeva

# 948
  • София
  • Мнения: 5 308
Смяташ ли, че документите в интернет също могат да се "хакнат" и някой да ги наклепа?

Абсолютно съм убедена, че може. Бих казала, че дори познавам хора, които спокойно могат да го направят, хем няма да им коства и особен зор. Специално за табличката от това, което беше споделено из темите, ми настръхна мозъка - останах с впечатлението, че всеки ще има достъп и сам ще си коригира мерките и теглилките  #Crazy

А че съм параноичка в някои области - знам си го. За съжаление това не винаги помага - повечето интернет потребители са безумно неграмотни и за сметка на това - уверени в себе си  Embarassed

ЗлаВещица, точно това имах предвид... и по-гадни неща също, де  ooooh!

За протокола да кажа, че съм един прост интернет потребител (т. нар. от сисадмините Усери (user-и)) и нямам кой знае какви познания - ПЦтата у дома ги поддържа мъжчето  Embarassed

Лека нощ

# 949
  • Пловдив
  • Мнения: 14 132
Ни нъй срам .......    Mr. Green

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=278181.40

# 950
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
Амчи как мой дъ сти толкуз стриктни, бря  Naughty Ората ги й страх ут ваЗ  Crossing Arms
Прустети правуписът  Embarassed Embarassed Embarassed

# 951
  • Пловдив
  • Мнения: 14 132
Альоуууу, тук пулиция имъ и тъкъф пръвупис ни давъ  Naughty

# 952
  • Варна
  • Мнения: 2 786
Озверели, стриктни сектантки, туйто.

От хиенски тип, както знаем от преди. Невротични.
Пей, сърце...  
Heart Eyes
Дайте униформи да си направим.  Joy

# 953
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
Аз много рядко закусвам и обикновенно закуската я пропускам. Иначе ям по две лъжици от ето това сутрин.
http://www.bio-milk.com/index.php?page=papaya&lang=bg

Туй е СУПЕР нережимно  Naughty Въглехидрати:   52%-57%
Закуска задължително яж кисело мляко с трици или палачинка с трици.. или каквото и да е Simple Smile С трици  Laughing


то може да не е режимно, ама аз си го ям. ))) а и тук става въпрос за въглехидрати на 100гр продукт, докато аз изяждам около 2-3гр.
а тези трици със сигурност ще ги пропусна, кисело мляко мога да ям горе-долу.
Мен лично ме подразни пълното пренебрежение на това, което й се казва  Rolling Eyes
Но все пак нека да не коментираме дълго, момичето е взело решение вече, ние сме нарочени за виновни за нейната слабост  Sunglasses
Вещи, прущавъй правуписът, уипсват ми първите години в ОчилЕщето  Blush

# 954
  • Пловдив
  • Мнения: 14 132
Озверели, стриктни сектантки, туйто.
От хиенски тип, както знаем от преди. Невротични.

Не мога само да разбера защо ние сме към 200, пък всички останали са доста по-малко  newsm78

# 955
  • Варна
  • Мнения: 2 786

ЖИстокУ е тва.

# 956
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
Дорче, сектантките съ пУТкрепяме  Mr. Green  Hug Heart Eyes
Нямам търпение за събота  Hug
От нашта секта напълниха тамошния балкон  Joy Joy

# 957
  • Мнения: 454
 Hug нИ ви знам квИ стИ , ама без вас не мога ! Heart Eyes  За униформи - не е удачно мисля. Както бързо сваляме килцата , че то през месец трябва нови да се шият  Joy

# 958
  • софия
  • Мнения: 3 425
Таман да си легна и Вещито,го изтряска туй!Въх,сЯ няма да спя! ShockedТо бива ,бива, ама това наЩо никаде го нЕма!!!Ем,зли Ем,нервозни Ем слаби!УжасТ просто!!! Mr. Green
Легам да броя УФСИ и утре на психиатър!Иначе нЕма отърване от вас,злоби такива.
Цитат
Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 3 нови отговора.
И бързи на всичкото отгоре!Те този надпис го видях два пъти. hahaha

# 959
  • Universe
  • Мнения: 1 556
 Naughty Naughty Naughty Naughty - СЕКТАНТКИ ТАКИВА !!!
Заради Вас момичето ще ходи гладно и....  newsm78 newsm78 newsm78
"Труд кървав, Боже, пожалей..."  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт