Мами, кас се спи между мрънкащо бебе и хъркащ тати?

  • 5 374
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 103
Нашият татко хърка силно, само когато е мнооогооо уморен, или, ако е попрекалил с алкохола. А иначе си похърква, но не толкова силно, почти всяка нощ. Пробвала съм с ръчкане, сритване, милване - има ефект, но краткотраен... Ефикасно се оказа подвикването - най-често по име.
А веднъж бях прочела някъде из нета, че употребата на бебешки биберон е също много ефикасна  Mr. Green Веднъж пробвах - наистина започна да я цока ( и съответно спря да хърка), обаче след няколко секунди се усети и се събуди  Joy Официално ми забрани да използвам подобни "помощни средства" в бъдеще, но пък ми разреши да му подвиквам, подсвирквам и посръчквам .... Mr. Green

# 16
  • Мнения: 857
dinamitbg Това с биберона го пробвахме и ние Simple Smile Имаше ефект за 1мин Wink smile3541

# 17
  • Попово
  • Мнения: 687
два варианта- или запиваш първа с тапи  или таткото с бебчо в другата стая  Mr. Green

# 18
  • Плевен
  • Мнения: 854
Благодаря за съветите. Ама с тапи не става, че няма да чувам детето. Таткото не може да успокоява бебето, защото то, ако се събуди, само на гърдата заспива, т.е таткото няма как да се справи  Laughing
А него го побутвам, натисквам, подръчквам, обръщам, ама точно това ми беше мисълта - да не му дежуря будна да го ръчкам и да се притеснявам дали детето няма да се събуди от "ревовете", защото понякога той сам себе си стряска с рязкато изхъркване, пък какво остава за нас. Явно варианта в другата стая засега остава, но и на мен ми се искаше да си спим всички заедно. Май трябва да го пратя на лекар с това хъркане, защото и аз знам, че не е безобидно.

# 19
  • Мнения: 3 611
Що не си вzемеШ един тапи zа уШи, вярвам Ще помогнат  Wink
Аz мислех да си вzема едни, Че лудият отдолу умираШе да слуШа Брамс в 5 Часа сутринта в неделя (естествено напук на нас, Че "не сме спирали да му тропаме")... zа Щастие някой се оплака и ... се раzминах с тапите  Mr. Green

П.С. Сега видях, Че си написала, Че с тапи няма да стане... кофти работа това...
С бебето ясно, ми поне таткото да ходи да похьрква в хола на дивана...

# 20
  • Мнения: 20
Аз на моя съпруг му удрям леко шамарче да се оплаши и спира. 

# 21
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
   Това с бибата ме разби....Ще взема и аз да сюрпризирам моя. Не че ще подейства, ама поне да се посмеем.
   Решението е да спи в друга стая. Аз от време на време го гоня, че да поспя и аз малко.

# 22
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 958
Запис и от мен.
Just_VANIA,моля те да напишеш координатите на клиниката и евентуално колко горе-долу струва това изследване Praynig

# 23
  • Мнения: 857
anyto Tochno tova e golqm problem,4e ne hurka ravnomerno, a na momenti izhurkva silno. Tova zna4i ,4e dokato spi ima momenti v koito spira da di6a i tova e mnogo opasno! Spored men za negovoto zdrave i za spokoistvieto na teb i deteto  trqbva da otide na lekar. Problema pri hurka6tite e ,4e ne usyznavat,4e imat problem,a smqtat hurkaneto za ne6to normalno.

cecko05  Cenata na aparata e okolo 1200lv ,a samoto izledvane kum 150lv. Parite ne sa malko, no povqrvaite mi efekta e ogromen i naistina si zaslujava!
d-r  Monde6ki - 0887559766  Tova e nomera na lekarq v klinikata.

Izvinqvam se mnogo,4e ne pi6a na kirilica,no na tozi komputyr nqmam Sad

# 24
  • Мнения: X
Не се спи  Mr. Green
Наистина, разбирам те и е много гадно. Или свикваш, или се местиш в друга стая и така. Иначе всичко е за твоя сметка, защото системното недоспиване не е шега работа. Честно казано, при мен нещата станаха нормални, когато преместихме дъщеря ни в друга стая. Иначе всяко сумтене, отвиване, ме будеше. Съжалявам, че не сме го направили по-рано, за сметка на това, обаче следващото мисля директно да го сложа в бебешката стая. Twisted Evil

# 25
  • Мнения: 640
Четох някъде из форума за спрей STOP SNORING. Потърси с търсачката. При мен решението не проблема е отделни стаи Sad

# 26
работя в аптека.продаваме спрей за нос snoreese и ментолови лентички за под езика с тази цел .малко скептично съм настроена обаче.моя като му махнаха сливиците хърка по-малко.

# 27
  • Мнения: 1 196
Just_VANIA ,можеш ли да обясниш по-подробно какъв точно е този уред,какво представлява...снимка ако може!Че много пари,бее!
А моя мъж има същия проблем - изхърква веднъж силно,но след като на моменти спира нацяло да диша.Или хърка равномерно,но доста силно.
Аз не заспя ли преди него,не мога да заспя.И по сто пъти на нощ все го бутам.А детето спи отстрани до мен,няма къде да го преместим,че в гарсониера сме!
Знам,че това е болестно състояние,но той не взима никакви мерки.И точно както казваш сутрин се събужда като парцал,а е спал примерно 10-11часа! Crazy
Просто не спи нормално!

# 28
  • Мнения: 857
Just_VANIA ,можеш ли да обясниш по-подробно какъв точно е този уред,какво представлява...снимка ако може!Че много пари,бее!

Много е хубаво ,че поне ти осъзнаваш,че има проблем! Повечето хора се примиряват и го приемат за нещо нормално, а преместването на хъркащия не решава проблема!
Малко по-късно ще снимам самия апарат и ще ви го покажа. Иначе той вкарва атмосферен въздух под нормално налягане чрез една тръба. А самата болест на хъркащия се казва сънна апнея(в гугал има информация). Апарата е малко неприятен  на външен вид, но се свиква и наистина всички вкъщи забелязват промяната.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Тук във Варна рекламират някаква клиника с процедура против хъркане. Не мога да се сетя коя беше клиниката, но мисълта ми е, че има и такова нещо. По някакъв нов метод. Не знам доколко е ефикасен обаче.

Общи условия

Активация на акаунт