Отзиви за "Маги фикс-малки тайни"

  • 103 820
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 641
За винен кебап не ми хареса, за пил. кавърма бива. Половинката , обаче все ме кара да правя този за картофен огретен

# 16
  • Мнения: 1 117
Много отдавна свекърва ми беше донесла едно пакетче за кавърма  newsm78 От тогава не повторих. Избягвам подобни химии .

# 17
  • Мнения: 506
никога не поглеждам към щандовете с полуготови храни и сосове Peace

# 18
  • варна
  • Мнения: 1 830
Знам, че са химии ама ги ползвам.Вземала съм за пържени кюфтета, пил. кавърма и за спагети

# 19
  • Мнения: 256
Аз съм ги пробвала почти всичките. Най ми харесва този за пълнени чушки с кайма. Кюфтетата също стават вкуснички. Знам, че основно са химии, но ми допадат на вкус...

Последна редакция: нд, 31 авг 2008, 00:42 от Elimira

# 20
  • Мнения: 27 524
Да, повечето хора никак не ги харесват, аз обаче съм им голям фен, опитала съм почти пълната гама и съм много доволна и си ги ползвам редовно  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 1 032
Ползвала съм само фикса за винен кебап и за пържени кюфтета. От първия получавам зверски киселини, иначе на вкус ми беше харесал. За кюфтетата обаче не ми допадна. Не ги купувам, но и откакто дъщеря ми вече яде нашата храна, полуфабрикати от този сорт не използвам.

# 22
  • София
  • Мнения: 236
ползвала съм за спагети, картофен огретен и пилешка кавърма...от маги фикс за спагети карбонара и за пилешка кавърма имам много добри впечатления. Ами да, не е като да е без химия, но в спешни овълчели случаи на глад и липса на време и до тях се е стигало  Mr. Green   

# 23
  • Мнения: 13 191
Не ги купувам, но съм хапвала готвено с тях. Вкусно е, но като имат подобрители на вкуса, как да не е?

# 24
  • София
  • Мнения: 478
Не съм им голям фен заради чистата химия, която представляват, но не мога да отрека, че от време на време се възползвам от тях. Определно са много удобни при липса на време. Тези за спагети не ми харесват, но харесвам тези за пълнени чушки, Бешамел, сметановия за пиле, като ги прилагам и към други рецепти, а не само към тези на опаковките Wink

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 184
За обяд направих картофения огретен. Добавих маслини и шунка. Вкусно е. Никой не умря.

# 26
  • Мнения: 3 622
Най - много от тях ми харесва фикса за винен кебап и сос бешамел  Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 4 294
Ползвам фикса за сос карбонара за спагети и фикса за винен кебап  Peace

# 28
  • Мнения: 3 036
Аз съм взимала за пържени кюфтета,за винен кебап и за картофен огретен.
Последните два ще продължавам да ги ползвам.
Спестяват ми време  а и не винаги става,ако го правя без тях.

# 29
  • Мнения: 795
Правила съм няколко пъти огретена и много ми харесва! Скоро пробвах фикс за спагети болонезе и останах разочарована, никой в къщи не го яде  Naughty Иначе редовно готвя супи като прибавям допълнително зеленчуци.

Общи условия

Активация на акаунт