Отзиви за "Маги фикс-малки тайни"

  • 103 892
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 647
На мен не ми е  харесал единствено фикса за кюфтета.

# 691
По-хубави спагети от тези със фикс за спагети болонезе никога не бях правила!Много сдъм доволна!

# 692
  • плевен
  • Мнения: 643
По-хубави спагети от тези със фикс за спагети болонезе никога не бях правила!Много сдъм доволна!

И моя мъж много хареса спагетите Flutter

# 693
  • Мнения: 830
Абе момичета тези фиксове не са ли само химии разни ?!  Rolling Eyes Някъде бях чела, че в Англия са ги забранили за продажба...

# 694
  • В царството на мечтите
  • Мнения: 338
тук в началото се каза че са забранени някъде ама аз не виждам нищо лошо мисля че има химия ама къде няма

# 695
  • Мнения: 622
Най- интересното е, че на опаковките не пише да има Е- та...  Thinking

# 696
  • Мнения: 914
Моят мъж хич не е любител на тези фиксове, според него били създадени за хора дето нямат никакво понятие от готвене. Не че аз съм някаква изявена готвачка де...

# 697
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 565
Използвам понякога Фикса за винен кебап.

# 698
  • Мнения: 32
Ползвала съм "сочно пиле" но не съм очарована

# 699
  • Мнения: 252
господ здраве да дава на човека измислил продуктите на магги - голямо спасение са ми  Laughing
Последното нещо от което всички в къщи си иблизахме пръстите е фикса за крехки ребърца, само че го направих със свински вратни пържоли. Сатанаха божествени Grinning

# 700
  • Мнения: 937
Ние пробвахме снощи фикса за макарони с шунка и сметана ..е няма такова ядене...няма спиране. Mr. Green

# 701
  • сусурлево
  • Мнения: 474
с риск пак някой да ме нападне ще си кажа мнението - Вратната пържола си е вратна пържола , и само с малко водичка в тавичка да я задушиш/запечеш си е вкусна, без фиксове , миксове.
и макарони с шунка и сметана и без фикса пак са си макарони с шунка и сметана- в тоя фикс кое има макароните , шунката или сметаната ???
предлагам към темата да се сложи анкета  харесвам / нехаресвам

# 702
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 733
juliana,  и аз това  повтарям на майка ми, вземи продуктите сложи си подправки каквито харесваш, пак стават нещата.  Пликове и отделно се продават аз ги ползвам за пържоли и риба, хубави стават нещата, но си слагам кимион, чубрица, пипер.

# 703
  • сусурлево
  • Мнения: 474
другото което е са много солени

# 704
  • Мнения: 4 785
Не знам, аз откакто си прецаках хубавите пържоли с тоя буламач съм скептична за всички останали. Мисля, че повече няма да повторя. Не виждам как едни картофи със сметана и бекон ще станат по-добре с фикса, отколкото да си взема ИСТИНСКА сметана и ИСТИНСКИ бекон и да ги направя. Време няма да ми отнеме много, но пък 100/100 ще стане по-вкусно.

Общи условия

Активация на акаунт