Отзиви за "Маги фикс-малки тайни" - 2

  • 37 066
  • 141
  •   1
Отговори
  • Мнения: 85


                     

А ако все още не сте разбрали за какво служат точките на Маги, моля посетете тази тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=413638.0
Сайтът на Маги: https://www.maggi.bg/
Старата тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=277962.0

Последна редакция: вт, 19 яну 2010, 09:50 от *ками*

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 26 587
НЕ ГИ ПОЛЗВАМ! МНОГО СОЛЕНИ И НАПЪЛНО ИЗЛИШНИ!!!

# 2
  • Мнения: X
Ползвала съм само веднъж ,защото ми ги прехвалиха,преди доста време беше,правих картофен огретен и фикса беше за заливка,еми ужасен химичен вкус.По-добре си завърти един класически бешамел отколкото тези химии.

# 3
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
и аз се присъединявам към по-горе написаното.Изключително изкуствен вкус

# 4
  • Мнения: 508
Това ми звучи като рекламна кампания на Маги. Кое им е хубавото? Това си е чиста химия с боички и аромати. Може ли такова нещо да даваме на семействата си и още повече на децата си? Аз съм опитвала само веднъж Сочното пиле, не беше чак толкова зле като вкус, но то си е химия...

# 5
  • Мнения: 85
Това ми звучи като рекламна кампания на Маги.
Не! Няма нищо подобно. Просто това е продължение на предишната тема, коята стана 50 страници и е за заключване. Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 10 858
А каква сметана слагате на тия макарони?
Че тази течната сметана за готвене, е доста скъпичка.

Копирам въпроса от предишната тема ...

Аз ползвах заквасена сметана, една голяма кофичка, като я разбърках с вода, да се поразреди.

# 7
  • София
  • Мнения: 12 555
А каква сметана слагате на тия макарони?
Че тази течната сметана за готвене, е доста скъпичка.

Копирам въпроса от предишната тема ...

Аз ползвах заквасена сметана, една голяма кофичка, като я разбърках с вода, да се поразреди.


Аз също готвя само със заквасена сметана.

Апропо - някой взимал ли е фикса за фрикасето?

# 8
  • Мнения: 622
Отговорих в предишната тема и тук ще отговоря- ползвам течната сметана на Мегле или Хопла.  Peace
Утре ще си правя винен кебап.  Laughing

# 9
  • varna
  • Мнения: 676
Колкото и вредни да са фиксовете,ги използвам често!

# 10
  • Мнения: 622
То и цигарите са вредни, ама масово се пуши...

# 11
  • Мнения: 34
Много често ги ползвам някои от фиксовете за пиле. Доста време си спестявам така.
Обожавам фиксовете за "Сочно пиле". Много вкусно става пилето и е много сочно. Приготовлението на пилето е много лесно, само го пъхам в торбичката и го поръсвам с фикса. После го слагам в фурната и след по-малко от час е готово.
Фикса за пилешка кавърма също е много удобен за мен. Не си играя да готвя сос за пилето.

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 26 587
времето по приготвяне на качествена,истинска заливка или поръсването с някаква подправка и пъхането на месото в плика,не е повече....

# 13
  • Мнения: 41
Харесват ми много,спетяват ми време.

# 14
  • Мнения: 5 015
времето по приготвяне на качествена,истинска заливка или поръсването с някаква подправка и пъхането на месото в плика,не е повече....

 Peace

Взимала съм преди години фикс за картофен огретен и пиле със гъби и сметана, имаха доста странен, еднакъв вкус.

Общи условия

Активация на акаунт