Отговори
# 255
  • Благоевград
  • Мнения: 4
Добре дошли на новите попълнения и от мен Hug
Марси, Алекс е в трета група.И днес не го заведох за да съм сигурна че хремата му е минала,че да не вземе да се разболее друго детенце.Пък и лелките да не се налага да го гонят с кърпичка, като мен.Ама много ми бяга голяма борба пада #Crazy
Видях снимките от срещата ви-чудесни са, само дето хич си нямам на идея къде е това кафе.
За следващия път ще ми обясните, освен ако мястото не се измести в Струмско имайки предвид силното присъствие  bouquet
Ако някой тръгва към зоопарка и иска компания да казва, и на нас много ни хареса Grinning

# 256
  • Мнения: 224
Здравейе и от мен!
Да ви се оплача, аз съм най-безотговорната майка на света Embarassed Забравих на коя дата ни е ваксината, а лошото е че може да е и днес newsm78 Срам, не срам, ще звъня на педито да я питам.
Имам един въпрос - някоя от вас да е цветарка, че аз много обичам да гледам цветя, но сега ми подариха орхидея /любимото ми цвете/. Винаги съм искала да имам, но не се осмелявах да си купя, защото са много капризни. Сега, след като вече е у нас и аз изчетох всичко за гледането й, си търся някой, който да ми сподели личен опит.

alex11, детенцето как понася ходенето на ясла? Имате ли проблеми с адаптацията. Ти доволна ли си?

Мамо Цоцоланке, вярно има място за още едно детенце Wink

# 257
  • Мнения: 286
Здравейте момичета аз така на бързо минавам,защото съм направила натоварен план график за тази седмица и днес и деня в който със свеки перем килимите ,изпрах вече пердетата,като станат децата и прозорците ще мина,една приятелка ми сподели че с домакинска хартия се бършат много добре направо перфектно аз купих пък да видим после.
Днес заведохме близнаците до детската градинка ,че децата бяха от вън,всички много им се зарадваха,а те помогнаха на госпожата да съберат играчките и другите се прибраха,много са ентусиазирани  пък да видим след празниците.
Утре отиваме да поръчваме торти,украса да купим.
А вън е голяма горещина дано се задържи и за рождения ден на децата да е хубаво времето.
Поздрави на всички аз изчезвам по списъка със задачите.
Hug Peace Wink

# 258
  • Мнения: 286
Брей какво става тука,след мен днес никой няма,сигурно всички са били на дълги разходки.... Naughty
Аз си свърших заплануваната работа,сега всичко свети,но докога,то децата разхвърлят и разсипват,мажат и поливат в несвяс. Sick
Сега ще взема да си догледам един филм от вчера. Peace
А на всичкото от горе пак взех да се сополява. Outta Joint
wildgirl,свате ние с тебе май сме един дол дренки и аз сега се сетих че не дадох на Криската таз вечерната доза антибиотик. Tired
Аз също имам цветя,и книга за тях също,но не мога да споделя впечатления за орхидея не съм гледала.
Thinking
denyco,радвам се че се присъедини към нас,вече си имаме 2 майки с по 3 деца,можем да се фукаме... Joy Hug

# 259
  • Мнения: 62
wildgirl, орихи деята наистина са мног капризно, но ако спазвай няколко важни правила за тях ще ти е мог лесно. 1-во не триябва да е на пряка светлина, 2-ро полива се веднъж в седмицата или най-мног два пъти зависи от почвата, 3-то никога не позволявай да има вода в чиниййката повече от един ден. Когато я полииеш остави я един ден ако на следващият ден има вода я изхвърли. 4-то никога не поливай цветето отгоре слагаш в чинийката това се отнася за всички цветя. Тъй акто ако го поливаш отгоре ще му отмиеш корените и така са податливи на исъхване. В общи линии това е за орхидейата, но въпреки всичко виж си опътването на твойта на всяка орхидейа има едно лижче там пише как се гледа и какво предпочита, защото различните видове се гледат по различе начин, но тези неща които ти казах са най- често срещаните. Пожелавам ти успех и дано не я умориш  Mr. Green.
Момичета чакам следваща среща хайде да се организираме вече времето го дават по-хубаво, но нека да е събота или неделя за да може да се съберем повече  Peace .
Хайде лека вечер на всички

# 260
  • в белята
  • Мнения: 536
wildgirl какво стана с ваксината?Да знаеш че един ден да е просрочена ваксината не е фатално дори и един месец да се просрочи също!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Важното е детето да е здраво.
Ana2 i alex11 как са децата?
Да се оплача педито стисна устни днес като и казах че не сме пили антибиотици и се оправя.Тя настоява че има сополи!Не мога да ги разбера тия лекари има няма все антибиотик изписват,защо не работят за превенция.Това че е по-лесно не означава че е по-добро за детето,ами бъбреците му и черния  му дроб!
Marci ние бяхме на обяд,но ако искаш можем да се уговорим да идем заедно че сега карам майка ми да идва с мен.

# 261
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Добро утро,
включвам се набързо че и мен днес ме чака пролетно почистване. newsm75
wildgirl аз на Вики ваксините с около година ги отлагах, заради проблемите и с бъбречетата. Нашто педи все ме караше ама аз все си се дърпах. Confused А от цветя хич не разбирам, при мен не виреят все ги забравям милите. Аз и рибката на Вики забравям да храня, Венци все се кани да я подари на някой ама явно и той забравя. Joy
bubalanak с удоволствие ще дойдем с вас на зоопарка, трябва наистина да се разберем за някой ден. за срещичка с останалите също, ама тази събота и неделя около празниците едва ли ще са най-подходящи.  Sad
alex11 Вики беше в същата група на ясла. Сега често ходитам на гости. Следващия пт като отиде с баба и ще им кажа да да поразпитат за Алекс и да го видят какво прави. Laughing

# 262
  • Мнения: 224
daniela_ch, мерси за отговора по тема орхидеи Simple Smile Аз горе-долу същото прочетох за моята, но ми е интересно дали е задължително да се отглежда в прозрачен съд, заради корените.
Дани, ние с теб сме си един дол дренки значи Joy Ваксината на нас за днес ни се оказа, дано успеем да отидем, че с едни земеделски земи днес трябва да се мотая и може хич и да не се прибера навреме.
Завиждам ви за пролетното почистване, искам и аз пак да си врътна едно, но едва ли ще е до края на месеца.

Хайде, приятен ден на всички от мен Heart Eyes

# 263
  • благоевград
  • Мнения: 164
охооо писали писали !!! Аз съм още по софия 4ак до петак в сряда правя представяне на книгата която ви дадох в столи4на библиотека за това съм и тук де  Laughing Който няма книжка ще му дам на др среща книжки има споко. С Марси нямам търпение да се видим че Жоро ми разправяше за теб мн работи Wink  а като му казах 4е си в форума реакцията му бе  Shocked  а после  hahaha света верно е мн малък

# 264
  • Мнения: 286
Добър вечер мили дами!
Аз едва сега смогнах да седна на компа ама то преди нямаше и практическата възможност защото явно имаше нещо повреда по трасето от гръмотевиците предполагам.
Аз усърдно вървя по задачите си за рожденият ден на децата и покрай него.
Днес бях на козметик и  поръчахме 2 торти от Йоанна за децата-еднакви да не се карат hahaha
Утре  сутринта съм  на фризьор,а после към привечер ще подстрижем и децата да са фешън на тържеството.
hahaha
ina_maria,няма да е лошо следващият път да носим книжките подарък от теб за да ги подпишеш нали поне аз държа с пожелание да бъде моята и собственоръчен подпис от твореца. Naughty bowuu
Аз пак съм хремава нещо не иска да ме подмине тая болест и това гърло омръзна ми вече.За всички важни събития в живота ми все се разболявам точно преди това. Tired Outta Joint Sad

# 265
  • Мнения: 11 607
Диде, вие и Великден, и рожден ден...Пълна програма...как няма да чистите със свеки....

Ех...няма да съм свободна, иначе ти правех на момента една питка за рожденния ден.....

Аз да се отчета - загорих вечерта манджата и сега е в кофата, направих разкошни козуначени кифлички - Цък, надвечер - един скандал на магазина за обувки в СВА-то - върнаха ни парите. Купихме чехли на Рая и още на първото обуване - отдолу цялата подметка се разпра и на двата чехъла. Днес ми е никакъв ден, изморена съм много, а работа - не съм свършила никаква......Действам на бавни обороти.......

Чакам и искам ваканцияяяяяяяяяяяяяяяяяяяя.............

# 266
  • Мнения: 286
Диди,благодаря ти че мислиш за мен! Hug
Кифличките ти изглеждат много добре,готини и апетитни,предполагам че такъв е бил и вкусът им,но всички ние не се съмняваме в твоите способности да правиш кулинарни шедьоври,само имаме една молба на следващата среща ако може да ги опитаме да не се облизваме и преглъщаме само пред снимки. Praynig
А между другото майка ще донесе от Чирпан 2 козуначени погачи както винаги.

# 267
  • Мнения: 11 607
Диде, не съм се съмнявала,че няма да има питки на празника ви...... PeaceВярвам,че всичко ще е перфектно и така както трябва на хубавия ви ден!

А за другата среща...зависи...мога да ви спретна питка ако имам време , естествено......Не бих се отказала да ви почерпя.....Защото май само вас не съм ви черпила.....

Марси, що не пишеш, а само четеш? А? И я виж... - оказа се,че всички познават Марси.......Ти си като Реймънд - всички го обичат.......Мине , не мине някой през темата - Я, Марси! Та аз я знам...и т.н.

# 268
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Цитат
Марси, що не пишеш, а само четеш? А? И я виж... - оказа се,че всички познават Марси.......Ти си като Реймънд - всички го обичат.......Мине , не мине някой през темата - Я, Марси! Та аз я знам...и т.н.
Хи хииии известна личност съм. hahahaНямам време за писане, ама гледам да не пропускам да ви чета. Embarassed
jinjer_78 в къщи ли ще празнувате рожденият ден. Искам после многоооо снимки да гледам. Laughing
ina_maria успех на представянето днес, а като се прибереш от София звънни да пием по кафе. Grinning
Цитат
Завиждам ви за пролетното почистване, искам и аз пак да си врътна едно, но едва ли ще е до края на месеца.
Ели, сериозно ли говориш, на мен пък хич не ми харесват пролетните почиствания ама няма начин. Cry
Момичета утре вечер от17,30ч в младежкият дом ще има куклен театър и ние с Вики и Ана Мария мислим да отидем. За Деси не е сигерно да ли ще се измъкне от работа. Та ако има и други желаещи заповядайте с нас. Wink

# 269
  • Мнения: 447
И аз искам на куклен театър Hug Този път ще направя всичко възможно да дойдем Peace
Ина как без да искаш ме върна десет години назад, когато аз представях моята първа книга  Embarassed Еххххххх..... Спомени, спомени..... Желая ти всичко да мине гладко и после да има да разказваш много,пък двете с теб трябва задължително да се видим- имаме тема за разговор Hug
jinjer_78 стига си чистила и оправяла, че аз се засрамих... След толкова приготовления за рождения ден, няма как да не мине супер Peace
Мамо Цоци, азсе записвам на готварски курс при теб Crazy Казвай тарифа, часове и какви материали са необходими. Мъжът ми ще ме изгони, ако види какви ги готвиш  bowuu

Общи условия

Активация на акаунт