Отговори
# 240
  • Мнения: 11 607
Здравейте и от нас! Омъжена съм от 8г и имам едно дете- момиченце - Никол се казва тя е първи клас.Живеем в Струмско.Работя като компютърен оператор.Случиха ни се доста лоши неща, но благодаря но Господ, че вече се пооправиха нещата.Ето инфо за нас   

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=41409.840

Хехе...няма начин как да не сме се засичали.......Погледни снимките от срещата и виж дали не ме познаваш....Мамите от Струмско - искате ли да се запознаем на живо?

# 241
  • Мнения: 62
Мама Цоцоланке, аз също съм от Струмско но съм женена в Грамада и от 1год. съм там. Но да ти кажа честно аз те знам, утре ще ходя на струмско и ако те видя ще ти се обадя обещавам въпреки че ми е малко неудобно Embarassed
Момичета извинявам се че не дойдох много ми се искаше, но малката нещо беше със суполки ми ме беше страх да не се развие повече заразата, слава боу сега всичко и мина. Дали от времето когато е влажно винаги и потичат нослето. Но обещавам на следващата среща ще дойда надявам се да е много скоро че нямам търпение да се запознаем пък и приятелки да станем  Simple Smile.
Е лека нощ на всички
П.П. Добре сте си прекарали на срещата много се радвам че сте се забавлявали.                  party023 да ви почерпя виртуално че утре ставаме на два месеца  Grinning

# 242
  • в белята
  • Мнения: 536
Леле момичета тъкмо щях да задам въпроса къде се намира Лоди и като видях снимките щях да падна от смях ooooh! Joy.То се оказа ,че това е заведението в задния ми двор ами не стига и това ,точно тогава си простирах прането и ви видях.Ех ако знаех щях да дойда за по едно здрасти поне,ама хайде за другият път. Party
Иначе малката като чели се оправя,но ще изчакам още няколко дни преди да натрия носа на педиатърката, че можем и без антибиотици. smile3508
Ако искате можем да си спретнем една среща с мамите от струмско.Свекито живее там и аз доста често й ходя на гости Simple Smile.

# 243
  • Мнения: 11 607
Еееееееее, bubalanak ......как можа да си причиниш това? Да не се запознаеш с нас????? Нищо другия път!

А който ме знае и ме види - из Струмско, или другаде - да ме заговаря и да не се притеснява! Който ме познава, знае къде да ме намери в работните дни, нали Wink?

# 244
  • Мнения: 62
Еееееееее, bubalanak ......как можа да си причиниш това? Да не се запознаеш с нас????? Нищо другия път!

А който ме знае и ме види - из Струмско, или другаде - да ме заговаря и да не се притеснява! Който ме познава, знае къде да ме намери в работните дни, нали Wink?
Е Мама Цоцоланке аз незнма къде работиш но все пак знам че ходиш на кафенце при Ангел ако не се бъркам де. Защото майак ми ходят там и аз като идвам и излезме винаги ходим там. Ще ссе постаря като те видя да не се притеснявам и да ти се обадя пък да се запознем.

# 245
  • Мнения: 199
Аз не ви познавам, незнам да сме се засечали, но това не е проблем, женена съм в Струмско и излизаме много често към РУМ, но ние сме в къща под линията Simple Smile. Относно срещата в квартала от наша страна няма проблеми Hug

# 246
  • Мнения: 64
Здравейте и от мене. Понеже влизам за първи път тука ПРИВЕТ на всички с които не се познаваме. Въпреки , че съм новак тука вече присъствах на LIVE срещата в Лоди.
 Та по този повод искам да споделя , че ми беше много драго , че се запознах с дошлите. И непременно ще присъствам , барабар с децата и следващия път.
СНИМКИТЕ са екстра, но определено наживо сме някак по- хубави  Laughing
 Ина- Мария - стихосбирката ти много ми хареса. Отдавна не ми се беше случвало да чета поезия, тъй като съм изпаднала в тотална духовна нищета, за сметка на непрекъснато чистене , готвене и там другите му видове домакинствания. Та макар и за малко ме извади от това състояние. Пожелавам ти да запазиш свободата на духа си още дъъъълго време.
Времето е приказно , така че ви пожелавам на всички прекрасен ден!

Последна редакция: нд, 20 апр 2008, 14:55 от denyco

# 247
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ ДНЕС!!!  bouquet  bouquet  bouquet
Добре дошли в групичката ни и на  denyco и iva popovska! То се е видяло че следващата срещичка ще е в Струмско, такова мощно присъствие не е за пренебрегване. Laughing
bubalanak оздравяхте ли вече???
Ина- Мария искам и аз да почета малко поезия, няма да ми се отрази зле и на мен малко духовно просвещение. Wink
daniela_ch честити ви 2 месеца. Минаха ли ви сополките??
Ние снощи се засякохме с Поли и децата на лунапарка, а днес с Еленка и нейните принцески пред черквата. С Деси и Ана Мария пък пихме кафенце на Лоди. Laughing

# 248
  • Мнения: 11 607
daniela_ch , iva popovska и всички, които сте от Струмско...То повечето мами знаят тук...но за тези, които не знаят - работя в книжарницата срещу РУМ(сега супермаркет Европа), iva popovska аз също живея под линията, на площада, до църквата, двуетажната къща(една единствено е, поне засега!). Та ще ми е приятно да се запозная с вас на живо!

Ние току-що се прибрахме от голяма разходка навън. Бяхме на т.нар. лунапарк, в градската градина, обиколихме центъра и ..се прибрахме. Настроението ни е супер! Но....за съжаление отново започва ежедневието и ..на децата сега не им харесва, но след кратка почивка, ще залягат над уроците и домашните. И тази седмица да избутат и после ваканцияяяяяяяяя!!!!!

НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ ДНЕС - ЧЕСТИТО И НАЗДРАВЕ!

Снимки от д … 85;ес
Снимки от д … ;ес 2
Има място з … 094;е......

Последна редакция: нд, 20 апр 2008, 16:44 от Мама Цоцоланка

# 249
  • Мнения: 2 837
Здравейте и от мен! Завиждам благородно, че сте се забавлявали. Аз проверявам ли, проверявам умности. Само днес до обяд си дадох почивка. Видях отдалеч мама Цоцоланка в гръб, докато отиваше с децата към Лунапарка, но не ми се тичаше.
Аз нещо се поразболях, кашлям като магаре, а Румен е с разхлабено коремче, та се мъча да намеря връзката. Не съм го водила днес на лекар, че е неделя. Ще го наблюдавам и тази нощ и ако ми е съмнителен, утре ще направим посещение на д-р Николова.
denyco, добре дошла и тук.
Разбирам, че Ина ви е обогатила духовно, аз пък май поизпростях...Разбрах, че американците били яли полуфабрикаНти и други такива работи...
wildgirl, щом си искала да учиш филология, имаме общи теми. Аз съм граматик, но преподавам и по "Стилистика".

# 250
  • Мнения: 286
Честит празник на всички с имена на цветя!
Днес наистина времето беше чудесно.
Мамо Цоци снимките са на ниво,ние сме се разминали защото ние в късният следобед бяхме по вашият маршрут,и толкова ме беше яд че нямам фотоапарат,при все че беше първото ни посещение на лунапарк.
Crazy Sick
Аз имах честа да се запозная съвсем случайно с daniela_ch,и то благодарение на това че тя ни позна и ме заговори.Дани другият път задължително с малката на среща с нас. Hug
Абе имам чувството че без да сме се организирали всеки с някой друг от форума се е срещнал... Laughing

# 251
  • Мнения: 62
Е кога ще е следващата среща. Много ми се иска и с другите да се запозня.
А на Мама Цоцоланка ще и кажа ако някой ден дойда до струмско през седмицата ще ми на през теб сега се сетих че там работиш като написа.
Ина защо не пуснеш поезията и ния да я прочетем  Wink

# 252
  • в белята
  • Мнения: 536
Добре дошли на denico и iva popovska welcome smile3525
Ленито мисля,че се по оправи,вчера бяхме на разходка в зоопарка и тя си беше отново мойто палаво ангелче,дето на едно място не стои.За всеки случай днес ще я откарам при педито да й погледне гърлото,но доколкото мога да видя е почти бледо розово.
Днес излезе графика на доктор Мустаков (алерголог в София ),и да се похваля след три месеца опити най-накрая си записахме час!!!!!!!!!!
Да знаете мами това за ,което ви завиждам най-много за струмско е църквата.Винаги е спокойно там и има толкова хубав двор.,не като на центъра.

# 253
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
bubalanak по кое време вчера сте били на зоопарка, защото и ние с Вики бяхме там - някъде от 17 до към 19ч. Може и да сме се засекли, да сме хранели заедно някое животно. Laughing

# 254
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Привет на всички!
 Радвам се,че добре сте си изкарали на срещата.
 Времето беше страхотно тези дни и ние бяхме по цял ден с дечковци навън.Мама вече има тен. Mr. Green
 Но днес е понеделник и пак съм на работа,от сега се чувствам уморена и вече чакам да дойде Петък и отпуската. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт