алергия и хомеопатия

  • 5 400
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • под слънцето
  • Мнения: 30
   И ние сме с алергичен ринит. Моля Ви препоръчайте ми класически хомеопат. Вече трета година се лекуваме при алерголог но сме на приливи и отливи един път добре ,друг път не. На моменти се отчайвам и не знам какво да правя. Синът ми е на 9 години и когато се обостри алергията дори не иска да излиза да играе навън а се затваря във себе си . Върти ме се в някакъв омагьосан кръг.Да,ларингити вече не прави но това носле на моменти ....... Ние сме от провинцията но и от София да е няма проблем  .Предварително ви благодаря.

# 16
  • Мнения: 1 559
6pek, регистрирал сте се във форума, за да пишете на тема ксизал? Всичките ви постинги са все за него. Случайност...или? Wink
Антихистамин - безвреден?!? Crazy Антихистамин не ми се връзва в едно изречение с "безвреден".
А теорията за израстването на алергиите ми е малко гнила. Да, току виж детето израстнало алергията. Но ако междувременно страданието му бива "облекчавано" от антихистамини, на мястото на алергията може да  се появи астма.
Много здраве на приятеля ви лекар от Германия. Нека той да се черпи с този чуден "препарат без странични ефекти".

# 17
  • Мнения: 506
... която е с диагноза АТОПИЧЕН ДЕРМАТИТ .....

има  хомеопатично лечение и  за тази диагноза,но то пак е индивидуално
на едни помага едно ,на нас помогна курс с Хамомила и Колкареа Peaceще видим другата пролет дали е било трайно

Общи условия

Активация на акаунт