За храненето ве4ер

  • 1 595
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 090
Остави го да си спи бебчето,като огладнее само ще се събуди.Всъщност радваи се че спи нощем мъничето за да можеш и ти да почиваш.Моя син не пропускаше ядене ,будеше се през 2-3 часа .Да ти е живо и здраво бебечето!  bouquet

 smile3525 smile3525 smile3525

# 16
  • София
  • Мнения: 4 589
Не го мисли - лягаш и като се разплаче - даваш, ако си спи - не будиш Peace

 Peace
Моят син откакто се е родил почти никога не се е будил през нощта да яде. Не съм се притеснявала. Щом не се буди, значи не е гладен.

# 17
  • Мнения: 728
Заспало бебе не се буди, щом спи значи не е гладно. Използвай момента да си поспиш малко и ти.

# 18
  • Мнения: 4 335
Благодаря ви моми4ета,явно не трябва да се притеснявам,прави сте,4е ако е гладен ще се сьбуди Hug

# 19
  • София
  • Мнения: 928
Не го мисли - лягаш и като се разплаче - даваш, ако си спи - не будиш Peace
Peace

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 891
Не го буди,щом спинка значи не е гладно.Като се събуди и разплаче даваш млякото.
Използвай това време и ти да се наспиваш.

# 21
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 959
Остави го да си спи бебчето,като огладнее само ще се събуди.Всъщност радваи се че спи нощем мъничето за да можеш и ти да почиваш.Моя син не пропускаше ядене ,будеше се през 2-3 часа .Да ти е живо и здраво бебечето!  bouquet

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Не го мисли - лягаш и като се разплаче - даваш, ако си спи - не будиш Peace

 Peace

# 23
  • Мнения: 553
Пиша ти само каквото съм чела по въпроса: ако бебето е родено доносено, с нормално тегло и е активно през деня, може и да прави и по-дълги интервали през нощта, още от раждането, обаче ако не е така... може би все пак е добре да му предлагаш да суче на около 6-тия час пауза а и може да се окаже че не е нужно да го будиш.
На теория първия месец има риск да му спадне кръвната захар критично ако не се е хранило повече от 6 часа. Първите седмици бебето може да се уморява да суче, преди да е успяло да се нахрани и да заспива и да стане унило и се получава порочен кръг.
Аз кърмя и  моя мъник суче 2-3 пъти през нощта и му давам да суче  винаги когато усетя че гърдите ми са много напрегнати/той ако е гладен суче и спейки/ - това е обратната страна на медала - ако гърдите ми са необичайно напрегнати, значи не е изсукал обичайното за него количество кърма за денонощието.

# 24
  • Мнения: 4 335
E аз докато кажа,4е ве4ер не се будим да ядем и ей сега това правихме,в 1 4аса стана да яде Party

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Не го мисли - лягаш и като се разплаче - даваш, ако си спи - не будиш Peace
  тоно така  Peace

# 26
  • Мнения: 523
Щом бебето ти - честито и да ти е живо и здраво - е на АМ е съвсем нормално да пеави нощна пауза от около 6 до 7 часа . Нормалното е така : ако детето е изпило нужното му количество АМ около 21 часа вечерта , то би следвало да огладнее около 6 часа сутринта . За бебетата , които са на кърма нещата стоят по- различно ,защото кърмата не засища така като АМ.

# 27
  • Мнения: 1 485
Не го буди-и сънят храни! Peace
И ние бяхме така!

# 28
  • Мнения: 681
Не се притеснявай всичко е ок.Ако е гладен бебчо няма да спи толкова.Не го буди.

# 29
  • София
  • Мнения: 44 133
Не го буди....щом издържа, няма нужда, ако проима нужда и огладнява, ще се събуди сам, няма къде да ходи...глада е лоша работа Wink

Общи условия

Активация на акаунт