Дражетата за отслабване "Екстра Фит"?

  • 24 812
  • 106
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2
И аз днес четох за тия хапчета и много се зарибих .Пуснах гугъла да търси нещо по темата и ми излезе първо това сега ще поровя още и пак ще пиша.Иначе какви ли не пумий съм пила и аз но за това после.Мога да споделя мноооого мнения  Laughing

# 16
  • София
  • Мнения: 165

не се зарибявайте момичета - прекалесно лесно изглежда, първо прочетете това
http://otgovor.bg/qp_qid27809.html - пък после си решавайте сами  Confused

Последна редакция: сб, 29 мар 2008, 12:12 от elim

# 17
  • Мнения: 54
lubka
И аз си ги поръчах преди две седмици ,но ги нямя още .Някой казват че имат ефект други не.Същата фирма предлагали други хапчета и там четох че има и доволни.Дано имат ефект

Нали ще споделиш с нас, като ти доставят дражетата и започнеш до ги пиеш, какъв е резултата!?  Wink

# 18
Аз ги поръчах по телефона преди 2-3 дни и ми казаха, че ще ми ги доставят в срок до 10-12 работни дни. Ще пиша дали имат ефект. Силно се надявам да има, поне на половина от това, което пише в рекламата от вестника.  Simple Smile

Здравейте! Относно дражетата, бих искала да пробвам и аз, пък каквото стане.. Бихте ли ми дали телефон за поръчка, защото си затрих книжката, в която пишеше за тях.. Предварително благодаря Simple Smile

# 19
  • Мнения: 72
разбирасе че ще кажа  стига да ми ги доставят  Confused. Дано не стана само 100кг след тях!!!! Embarassed

# 20
  • Мнения: 195
Здравейте, момичета!

И аз току-що прочетох във вестника рекламата и статията за "голямата телевизионна и кино звезда" Йоанна Куловска, която била отслабнала с тия дражета. Та аз само исках да кажа, че според мен не трябва да се пият. Нещо тая статия ми звучеше много като платена реклама...отвореното писмо на актрисата завършва с думите:
"Нещо повече, разбрах, че една фирма разпространява дражетата Екстра Фит в цяла Европа. Тя се наема да Ви направи изключителна оферта за безплатно изпробване. Прочетете веднага официалния талон, показан в карето отсреща."   #Crazy
Е как така, как въпросната дама като пише писмото знае, къде ще бъде публикуван талона на фирмата?!  newsm78 И изобщо как ще пиеш нещо, дето половината съставки ги знаеш, другата половина са тайна? И ако получиш алергия или някакви неочаквани ефекти, как ще се лекуваш? И на кого ще потърсиш отговорност? Аз неща, поръчани по телефона и пощата не пия и не ям Simple Smile Освен пица де Wink
Шегата настрана, пожелавам успех на всички, които искат да отслабнат, знам колко зле действат на психиката на човек излишните килограми, но според мен е много рисковано да се пробват такива неща...

# 21
  • Мнения: 72
тел е 02/400 85 81

# 22
Здравейте,момичета!И аз да се включа - според мен тези дражета на вдьхват доверие.... newsm78 вяжното е да имаш воля... Sad мисля че и без тях може човек да свали килограми. Не знам с точност ,но  от някой медикаменти има последствия. И то не говоря за качване на няколко килограма ,а за здравословни проблеми.  Така че умната Peace

# 23
  • Мнения: 2
здравейте и аз съм от зарибените , определено ще си ги поръчам, тъй като съм от тези дето не могат да правят диети , в момента пия ябълков оцет на капсули (вече съм на 40 хапче ) и все още няма никакъв ефект ,определено ще опитам с това ако някой вече е пробвал и има ефект нека сподели! Благодаря!!!!! Simple Smile Grinning Laughing

# 24
Здравейте мамичета  аз научих за тези дражета   не от медиите а от една приятелка от швеция  тя ми каза ,че си ги е купила  и е започнала да ги пие вместо захар  пила ги вече втора седмица но нямало още никакъв ефект .Но трябва да се има в предвид че тя е доста пълна

# 25

lubka thanks Grinning и успех на всички, които ще пробват с Екстра Фит! Дано си заслужава Simple Smile

# 26
  • Мнения: 916
Здравейте мамичета  аз научих за тези дражета   не от медиите а от една приятелка от швеция  тя ми каза ,че си ги е купила  и е започнала да ги пие вместо захар  пила ги вече втора седмица но нямало още никакъв ефект .Но трябва да се има в предвид че тя е доста пълна
По принцип колкото повече кг-ми имаш, толкова по-бързо се свалят в началото!
Въобще не вярвам на тези, а и на всякакви други "вълшебства"...убедилала съм се лично!

# 27
Здравейте, моля ви дайте номер на телефона за поръчка, защото публикувания в TV-книжката на Телеграф "не може да бъде избран" Sad

# 28
  • Мнения: 94
Момичета ето какво пише за Екстра фит -прочетете мнението на Благовест Илиев от 25.03.2008   http://tv.dir.bg/tv_show_komentari.php?id=35

# 29
  • Мнения: 10 758
Бре колко новорегистрирани пишат тук Joy

Общи условия

Активация на акаунт