Дражетата за отслабване "Екстра Фит"?

  • 24 850
  • 106
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 130
Дано да отслабнем с чакането! Да ви кажа и аз си бях поръчала ягодите, ама и те не са дошли още, а и се чудя дали да не откажа хапчетата още преди да са дошли Simple Smile

Знаете ли, те може да си събират опаковките, за да ги пълнят отново Simple Smile

# 61
  • Мнения: 72
ужас , и аз се пренадах за хапчетата и ягодите Cry

# 62
  • Мнения: 54
Само по телефона ли се поръчват?
Бе вие само докато ги чакате ще отслабнете бе Joy

Ами аз изглежда от чакането за 9 дни сам -2,5  smile3521 и сам много доволна newsm53.Дано и за напред е така. newsm17

# 63
  • Мнения: 72
супер  Laughing де да можех и аз така Cry

# 64
  • Мнения: 54
супер  Laughing де да можех и аз така Cry

Що пък да неможеш? С малко воля всичко става, не се отчайвай. Разбрах че ако чакам с хапчета и всякакви такива глупости да отслабна няма да стане. За това твърдо съм се взела в ръце и съм решила да отслабвам. И дано успея. newsm17

# 65
  • Мнения: 72
супер  Laughing де да можех и аз така Cry

Що пък да неможеш? С малко воля всичко става, не се отчайвай. Разбрах че ако чакам с хапчета и всякакви такива глупости да отслабна няма да стане. За това твърдо съм се взела в ръце и съм решила да отслабвам. И дано успея. newsm17

КАК КАКВО ЯДЕШ ,АЗ ИМАМ 10КГ ДА СВАЛЯМ

# 66
  • Мнения: 54
Гледам да се лишам от неща който не са ми чак толкова необходими, защото още сам много млада и организма ми иска почти всичко.Спряля съм хляб, сладко (което обожавам), газирано и мазно.Наблягам на плодове зеленчуци и мисо (пилешко телешко заешко).И аз имам да свалям много повече от твоите кг  smile3518 така че не се притеснявай ще успеем. smile3521

# 67
Попаднах на статия за тези дражета в книжката с програмата от вестник "Телеграф" от 21,03,07г. Интересува ме някой чувал ли е нещо за тях, защото в интернет няма нищо.
[/quote
prepora4vam ti da ne se laje6 za6toto az predi malko pro4etox v edin sait 4e vsa6tnost tova si e lipo 53 no sas smeneno ime a za nego pi6e mnogo lo6i ne6ta ako iska6 vlez inapi6i lipo 53 i 6te vidi6 sama..........
ina4e i az bqx mnogo navita dasi gi zema no se otkazax .ako znae6 ne6to po dobro moje da mi izprati6 i li4no pismo? Laughing Laughing Laughing

# 68
  • в града на атомното слънце :)
  • Мнения: 399
Тцтцтцтц, голяма съм шматка  Joy Пуснах темата заради приятелка, която иска да отслабне и след като не намерихме нищо в нета, реших да питам тука. Съвсем съм изключила  ooooh! - то като не ме касае мене.  Crossing Arms. След дълго обсъждане реши да не си ги купува, защото никой нищо не знае за тях и се притеснявахме, че дори и да отслабне, после може да се получат някакви проблеми, странични ефекти и т.н, още повече че  не се знаят съставките на хапченцата. В края на крайщата тя си купи Кларинол - 90 хапчета за 1 месец. Не знам дали ще има ефект - ще кажа най-малко след месец, най-много след два  Laughing, защото трябва толкова да се пият. Ако все пак някоя от вас ги получи, пишете да видим, че на мене ми е супер интересно за какво иде реч  Peace.

# 69
  • Мнения: 72
Гледам да се лишам от неща който не са ми чак толкова необходими, защото още сам много млада и организма ми иска почти всичко.Спряля съм хляб, сладко (което обожавам), газирано и мазно.Наблягам на плодове зеленчуци и мисо (пилешко телешко заешко).И аз имам да свалям много повече от твоите кг  smile3518 така че не се притеснявай ще успеем. smile3521

Дано да си права и имаме добри резултати newsm53 newsm53 newsm53 newsm10

# 70
  • Мнения: 130
момичета аз получих ягодите. Днес се обадих да  откажа дражета и те ми казаха, че вечи са пратени. Но да не се притеснявам, а като дойде известието да не ходя да ги вземам и пощата щяла да им върне пакета!

# 71
  • Мнения: 72
момичета аз получих ягодите. Днес се обадих да  откажа дражета и те ми казаха, че вечи са пратени. Но да не се притеснявам, а като дойде известието да не ходя да ги вземам и пощата щяла да им върне пакета!
здрасти какви са ягодите корени лиса ?Защото и аз чакам , а хапчетата защо ги отказа ако не е тайна Rolling Eyes

# 72
  • Мнения: 7
       Момичета, аз се отказвам от тези хапченца. След касто ми се изчака чакането се обадих и ме питаха наистина ли съм ги поръчала, преди колко време и т.н. Обещаха да ми ги доставят до края на седмицата. Мина ми мерака по тях  Grinning , а и четох в един форум за другите хапчета, които предлага въпросната фирма, и нямаше много доволни
       Реших да пробвам нещо изпитано. Лятото бях си взела една хранителна добавка Z-2 REDUCTION и остнах много доволна. Плюс това дава енергия, повишава самочувствието и в края на програмата забравях, че трябва да ям даже т.е. да си пия добавката.
        Тук може да намерите информация за този продукт, ако проявявате интерес разбира се  Simple Smile  http://www.specializingfoods.com/guppy460/articles.php?lng=bg&pg=83

# 73
  • Мнения: 2 495
Привет момичета,
Аз туко що получих известие, да отида да си взема от пощата въпросните таблетки Rolling Eyes.Бях пуснала талона още преди месец, а ето чак кога ми го доставят....та се чудя въобще да ходя ли да ги взимам, или не?Толкова отрицателни мнения прочетох, че вече съм леко разубедена...

# 74
  • Мнения: 10 758
Привет момичета,
Аз туко що получих известие, да отида да си взема от пощата въпросните таблетки Rolling Eyes.Бях пуснала талона още преди месец, а ето чак кога ми го доставят....та се чудя въобще да ходя ли да ги взимам, или не?Толкова отрицателни мнения прочетох, че вече съм леко разубедена...
ти полудя нещо Mr. Green
изобщо не ги взимай.
Питай кака си бе, момиче Mr. Green
А и ми е много чудно къде ще отслабваш Thinking

Общи условия

Активация на акаунт