Дражетата за отслабване "Екстра Фит"?

  • 24 855
  • 106
  •   1
Отговори
# 90
  • в града на атомното слънце :)
  • Мнения: 399
И аз съм голяма будала и си поръчах тези дражета...Взех си 100 дражета за сваляне до 10 кг.  Crazy  Пия ги от няколко дена. Виждам доста отрицателно мнение за тях и почвам да съжалявам. По принцип отслабвам мнооого мнооого бавно и затова се реших на тази покупка. Ако има някакъв ефект  Praynig ще ви пиша.

Ти кажи има ли някакви странични ефекти до момента, че всички това се чудят  newsm78

# 91
  • Мнения: 1 479
И ние с майка ми ги взехме! Чудих ме се и на края ги купихме!  Вчера ги взехме и почнахме!
Не са сладки, защото ги сложих в кафето , но не го подслажда!
За сега няма странични ефекти! Имам чувството, че малко се намалява апетита!
Ще пиша за резултата, но имайте в предвид, че съм на нисковъглехидратен режим и много яко спортувам!
За сега е това, чакаме ягодите!

# 92
Ами при мен не виждам никакъв ефект. Искам само да отбележа какво пише на обявата - "Ослабвате без диети, упражнения и т.н". А сега ще ви кажа какво пише на опаковката - "Подсладител идеален при диети за отслабване" !  newsm78 Има леееко разминаване... Иде ми да отида в офиса им и да ги  #2gunfire Искам да ви кажа, че съм на диета от много време насам и това, че ползвам сега тези хапчета си е голяма простотия. Няма никаква разлика. За страничен ефект все още няма признаци, ама че тези Екстра Фит са буклук е напълно ясно...

# 93
  • Мнения: 1 479
Момичета, с майк ми ги пием от 16 април - те дори не подслаждат! Почти съм сигурна, че няма ефект от тях! Странични явления не сме усетили! Боклуци са това! Като ми мине МЦ, ще се претегля и ще ви пиша, но мисля че нямат ефект!
Лек ден!

# 94
  • Мнения: 54
Само лъжат хората. fight

# 95
  • Мнения: 72
здравейте момичета слабеете ли

# 96
  • Мнения: 54
Да но по естествен начин без никакви такива вълшебни хапченца, драженца и сиропчета.чуствам се страхотно и вече съм -4.5кг newsm44 доволна съм

# 97
  • Мнения: 1 197
IcAnKa    поздравления и как по-точно стана тоя номер

# 98
  • Мнения: 54
IcAnKa    поздравления и как по-точно стана тоя номер

Спряля съм хляб, сладко (което обожавам), газирано и мазно.Наблягам на плодове, зеленчуци и месо (пилешко телешко заешко).

# 99
  • в града на атомното слънце :)
  • Мнения: 399
IcAnKa   поздравления и как по-точно стана тоя номер

Спряля съм хляб, сладко (което обожавам), газирано и мазно.Наблягам на плодове, зеленчуци и месо (пилешко телешко заешко).

Ужас, без сладко  #Cussing out. Добре, че аз съм в другата крайност  Praynig. Ако трябваше да спра сладкото, щях да се разболея, и хляба, и бонбонките и всичко останало  Crazy. Ох, не знам - трябва голяма воля за това, също като с отказването на цигарите при някои.

# 100
  • Мнения: 54
IcAnKa    поздравления и как по-точно стана тоя номер

Спряля съм хляб, сладко (което обожавам), газирано и мазно.Наблягам на плодове, зеленчуци и месо (пилешко телешко заешко).

Ужас, без сладко  #Cussing out. Добре, че аз съм в другата крайност  Praynig. Ако трябваше да спра сладкото, щях да се разболея, и хляба, и бонбонките и всичко останало  Crazy. Ох, не знам - трябва голяма воля за това, също като с отказването на цигарите при някои.


По принцип съм си инат и като кажа нещо не отстъпвам.Поне в този случай ината помага Joy.

# 101
  • Мнения: 1 479
Девойки, да споделя с вас! Не знам дали е от екстрафита или от това, че пак запонах физкултурата с гири, но от 16 насам съм минус 1,5 кг! Нищо в диетата не съм променяла! Иначе ми се струва , че леко затягат стомаха!
Ще ги изпия до края и пак ще ви пиша!

# 102
  • Мнения: 54
Какво става с вас? Къде се изгубихте? Преминахме и през поредното "вълшебно" хапче.

# 103
  • Мнения: 72
 ЗДРАВЕЙТЕ МОМИЧЕТА ВИДЯХ В ВЕСТНИКА ЧЕ СЪЩАТА ФИРМА С ВЪЛШЕВНИТЕ ХАПЧЕНЦА ГИ ИМА ВЕЧЕ И ВЪВ ВАРИАНТ СПИШ И СЛАБЕЕШ newsm12

# 104
  • в града на атомното слънце :)
  • Мнения: 399
ЗДРАВЕЙТЕ МОМИЧЕТА ВИДЯХ В ВЕСТНИКА ЧЕ СЪЩАТА ФИРМА С ВЪЛШЕВНИТЕ ХАПЧЕНЦА ГИ ИМА ВЕЧЕ И ВЪВ ВАРИАНТ СПИШ И СЛАБЕЕШ newsm12

И аз, и аз го видях!!!!! Някой ще се възползва ли  Rolling Eyes ?

Общи условия

Активация на акаунт