E-bay тема 4

  • 32 019
  • 801
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 600
Здравейте,
отскоро надничам във вашата тема и като гледам какви красоти сте си накупили, признавам запалих се. Много обичам да нося бижута и първо по тях се прехласнах  Simple Smile Вчерах харесах тази пеперуда
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=1202419 … %3DS%252BI%252BSS
но тъй като нямам кредитна карта все още май не мога да я взема. Срам не срам  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed бих помолила някоя мама да я вземе вместо мен  Embarassed Embarassed Embarassed а аз ще платя всички разходи по нея. Някой би ли се съгласил на това? Предварително благодаря!!!   bouquet

Последна редакция: сб, 05 апр 2008, 18:26 от Flash Dance

# 781
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Чоча беше дала линк на цените на пощенските услуги,разтърси се назад

# 782
# 783
  • Варна
  • Мнения: 5 535
nad_tab, това е paper punch. Представлява нещо като перфоратор, но реже такива сърчица.

# 784
  • Мнения: 617
Здравейте!
Сигурно много кратно сте отговаряли на този въпрос, но не намерих къде  Embarassed. Може ли да плащам в ебай с обикновенна дебитна карта?

# 785
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Здравейте!
Сигурно много кратно сте отговаряли на този въпрос, но не намерих къде  Embarassed. Може ли да плащам в ебай с обикновенна дебитна карта?
трябва да я регистрираш в ПП

# 786
  • Мнения: 414
Вече няма да искам инвойс, след като са ми оферирали шипинг - за две роклета ми бяха обявили 6,99+2, а сега ми искат общо 10.99 долара, че не била видяла, че съм от България, ами да е видяла и да е учила по география, къде е България. Искам да попитам някой получавал наскоро - за около 0,5 кг. колко е бил шипинга, отбелязан на плика, да знам дали да се разправям.

На моя плик пише:
за  0,621 кг е платено 13.00 $

# 787
  • Мнения: 414
Да питам нещичко,тъй като се рових из темата и неможах да намеря отговор,поръчах два чифта детски маратонки от английския ибей,че мито няма да платя нали сме в Евро съюза,но къде да ги чакам в пощаенския клон ли newsm78,на митница няма да ходят щом не се плаща мито,но пък със сигурност ще са над 2 кг newsm78

Щом са над 2кг. на митница Wink

Ще ти шземат само 4лв.(не е ясно за какво  Mr. Green)
Мерси nad tab,значи пак до Бургас

# 788
  • Варна
  • Мнения: 5 535
evhen, на мен една продавачка ми каза, че до 1 паунд е 10 долара.

# 789
  • Мнения: 3 840
evhen, на мен една продавачка ми каза, че до 1 паунд е 10 долара.

Чудя се, дали да повдигам въпроса.
Нека някой да ми каже как ставаше това, поне да трупам опит с диспути, или това не е диспук newsm78

# 790
  • Мнения: 617
Здравейте!
Сигурно много кратно сте отговаряли на този въпрос, но не намерих къде  Embarassed. Може ли да плащам в ебай с обикновенна дебитна карта?
трябва да я регистрираш в ПП
ПП е paypal нали?
А колко време след регистрацията може да се ползва за плащане? И на кой адрес става регистрацията?

# 791
  • Мнения: 414
Здравейте!
Сигурно много кратно сте отговаряли на този въпрос, но не намерих къде  Embarassed. Може ли да плащам в ебай с обикновенна дебитна карта?
трябва да я регистрираш в ПП
ПП е paypal нали?
А колко време след регистрацията може да се ползва за плащане? И на кой адрес става регистрацията?
ПП е  PayPal,да.
за регистрацията -PayPal.com
Мисля,че почти веднага можеше да се плаща,като влезеш в имейла си и оттам ще си активираш акаунта,нека някой с по голям опит от моя да каже,но май така беше newsm78

# 792
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Ако е до 100Е можеш веднага да платиш
Картата трябва да е Виза Електрон със секюрити код

# 793
  • Мнения: 4 362
Това гадните шваби ли го правят ?  Crossing Arms
   Дея, гледах ви по ТВ, честита победа ! Simple Smile Хубаво ли беше в Лесидрен ?

Не,от английският,харесах и едно костюмче за Рожденният и ден мислех да и е тоалета  Tired
В крайна сметка ми пусна диспут да се откажа от покупката щом не съм съгласна за 8-те паунда доставка  Tired
В Лесидрен не сме ходили още,ни още нито пералнята сме си взели,нито 300-та лева,а снимките бяха на 24.02  Tired


   Дея, гледах ви по ТВ, честита победа ! Simple Smile Хубаво ли беше в Лесидрен ?
останалите трябва да умрем от любопитство ли Crossing Arms Кажи в детайли

 Mr. GreenЕее не беше кой знае какво,даже нашите родители като ни гледаха не ни познаха  Shocked ,бяхме все едно някой със помпа ни е надувал  Shocked Както и да е,спечелихме,ама ако ви кажа колко главоболия след това и колко телефонна сметка съм навъртяла да им звъня  Tired

Аз да питам,за колко време долу горе идва доставката от Американският ибей  Rolling Eyes

# 794
  • Мнения: 1 207
Моля ви кажете ми как става номера с този снайпер,че  искам да спечеля един потник на всяка цена Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт