E-bay тема 4

  • 32 041
  • 801
  •   1
Отговори
# 765
  • София
  • Мнения: 1 891
Аз да се оплача,вече за н-ти път ми  се случва да попитам за цената на доставка и да ми се обяви 3-4 паунда,а като го спечеля да ми сложат 8  Tired ,вече жестоко ме хваща яд и предполагам не мога да реагирам,писах му на тоз,да видим какво ще отвърне  #Cussing out

   Това гадните шваби ли го правят ?  Crossing Arms
   Дея, гледах ви по ТВ, честита победа ! Simple Smile Хубаво ли беше в Лесидрен ?

# 766
  • Sofia
  • Мнения: 6 939
   Дея, гледах ви по ТВ, честита победа ! Simple Smile Хубаво ли беше в Лесидрен ?
останалите трябва да умрем от любопитство ли Crossing Arms Кажи в детайли

# 767
  • София
  • Мнения: 1 891
  Joy Ами в Горчиво играха и спечелиха !  smile3501  Почивка през уикенда май беше.  newsm78 Ама тя да разкаже повече де.  Party

# 768
  • Мнения: 4 425
Дея-естествено ,че може да реагираш и даже  е задължително  Grinning на мен един продавач за комб. доставка ми саза 7,99п за първото,второто заедно с първото без добавка и за всяко следващо по 1 паунд и накрая за три блузи ми праща инвойса с 12 паунда пощ.  Twisted Evil Twisted Evil Писах му,извини се и редактира на 10,а трябваше да са 9 ,пак му писах и тоя път без извинения и обяснения за 2 сек. прати нова фактура.кой знае колко ме е благославял  Mr. Green

# 769
  • Варна
  • Мнения: 5 569
Да кажа, че все пак успях да си платя. ДСК имали някакъв проблем със сайта.
Ето какво си купих:

# 770
  • В сърцето на ММ
  • Мнения: 932
Аз да се оплача,вече за н-ти път ми  се случва да попитам за цената на доставка и да ми се обяви 3-4 паунда,а като го спечеля да ми сложат 8  Tired ,вече жестоко ме хваща яд и предполагам не мога да реагирам,писах му на тоз,да видим какво ще отвърне  #Cussing out
Аз в такъв случай не чакам инвойс ами направо в Пейпъл си попълвам това ,което ми е казал за пощенски.Плащам веднага и после явно не смеят да искат повече. Mr. Green

# 771
  • Мнения: 1 030
Аз да се оплача,вече за н-ти път ми  се случва да попитам за цената на доставка и да ми се обяви 3-4 паунда,а като го спечеля да ми сложат 8  Tired ,вече жестоко ме хваща яд и предполагам не мога да реагирам,писах му на тоз,да видим какво ще отвърне  #Cussing out
Аз в такъв случай не чакам инвойс ами направо в Пейпъл си попълвам това ,което ми е казал за пощенски.Плащам веднага и после явно не смеят да искат повече. Mr. Green
И аз съм правила така - като имам мейл за доставка  -  направо ръчно си я попълвам и досега не са ми правили проблеми! Peace

# 772
  • Варна
  • Мнения: 447
Да кажа, че все пак успях да си платя. ДСК имали някакъв проблем със сайта.
Аз днес платих без проблем,при мен сайта е наред  Peace
Може би сутринта е имало проблем.

# 773
  • Мнения: 414
Да питам нещичко,тъй като се рових из темата и неможах да намеря отговор,поръчах два чифта детски маратонки от английския ибей,че мито няма да платя нали сме в Евро съюза,но къде да ги чакам в пощаенския клон ли newsm78,на митница няма да ходят щом не се плаща мито,но пък със сигурност ще са над 2 кг newsm78

# 774
  • София
  • Мнения: 10 330
Да кажа, че все пак успях да си платя. ДСК имали някакъв проблем със сайта.
Ето какво си купих:



Какво е това  newsm78

# 775
  • София
  • Мнения: 10 330
Да питам нещичко,тъй като се рових из темата и неможах да намеря отговор,поръчах два чифта детски маратонки от английския ибей,че мито няма да платя нали сме в Евро съюза,но къде да ги чакам в пощаенския клон ли newsm78,на митница няма да ходят щом не се плаща мито,но пък със сигурност ще са над 2 кг newsm78

Щом са над 2кг. на митница Wink

Ще ти шземат само 4лв.(не е ясно за какво  Mr. Green)

# 776
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Your eBay details are incorrect, please correct them before continuing

Добре,защо ми го изписва това в Гуфи-то
Добавям си юзърнейма и паролата от и-бей и ми казва,че са грешни
От къде да е проблема

# 777
  • Мнения: 1 650
опасяват се че с твойте навици за поръчки ще им задръстиш целия трафик и сървърите им няма да издържат на натоварването
 Joy

# 778
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Ами искам да си купя една навигация,само,че търга приключва в 5 сутринта и нали се сещаш,че няма да стана, а пък цената е мнооого добра
Защооооо не иска да работи при мен Гуфи, мъжа ми ги е подкупил да знаеш

# 779
  • Мнения: 3 900
Вече няма да искам инвойс, след като са ми оферирали шипинг - за две роклета ми бяха обявили 6,99+2, а сега ми искат общо 10.99 долара, че не била видяла, че съм от България, ами да е видяла и да е учила по география, къде е България. Искам да попитам някой получавал наскоро - за около 0,5 кг. колко е бил шипинга, отбелязан на плика, да знам дали да се разправям.

Общи условия

Активация на акаунт