Хайде мами от Бургас, да вземем да помогнем 9

  • 16 763
  • 285
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 652
Бубичко, Люси, може и аз да се включа за даренията.
За продавачка аз може да се включа като резерва /гледам, че вече са заети/ през сб и неделя или в петък след 18,00 евентуално.

# 256
  • Мнения: 527
Момичета моля ви предупреждавайте- свършиха ми пуканките. Mr. Green
Сега премерих лентата/тревата/ от елист- 4мм е.

Amelia моля те пусни списъка кой какво прави. Peace

# 257
  • Мнения: 2 577
За откриването ми хрумна, че може и компромисен вариант - в смисъл петък 17-18ч. - хем е първия ден, хем е след работно време /на повечето потенциални купувачи/, хем повече от нас ще могат да присъстват - с или без деца, мъже, баби и пр.    Peace
Изложбите и представавянето на нови книги ги правят в 18ч.  Mr. Green и раздават покани и те като нас  Mr. Green
Другото по повод откриването, което ми хрумна - сетих се, че ПУ имат паралелка Готварство, мога да говоря да ни направят питка, нещо за почерпка
И ще стане едно откриване - тип "соаре на открито"


Графика сега не мога да го донамествам, че цветния ми файл е на работа, утре дано не ме нападнат сутринта - ще го коригирам
Соня, аз тъй като обобщавах въпросниците, а ти ако си споменала в темата - затова се е получило така  Embarassed утре ще оправя грешката - то затова отдалече го публикувам Peace

shedi, МОМИЧЕТА - не е запълнен графика - това е основата - т.е. със сигурност да има мин.присъствие уточнено. Иначе Мерелин беше споменавала, че в София по 5-6 мами едва са се справяли да продават и да опазват стоката в определени моменти
така че към оновните продавачи по желание е добре даже/според мен/ да се наслагват още мами-къде за помощ, къде за калабълък...  Hug

ТЕНИСКИ
1. ДБМ София - 15 бр.
2. Amelia  - 1 бр.
3. е-лист - 1 бр.
4. madlena - 1бр.
5. goguna - 1бр.
6. Velvet_s - 1бр.
7. lucyl30 - 1бр.
8. bubi4ko - 1бр.
9. Asya_ - 1бр.
10. tadela - 1бр.
11. sneji20 - 1бр.
12. попи - 1бр.
13. lili69 - 1бр.
14. sisi_g - 1бр.

Буби, мдааааа и аз  Peace а представяш ли си след една година, да сме живи и здрави и взе в тоя дух да действаме  Hug

Последна редакция: чт, 03 апр 2008, 13:54 от Amelia

# 258
  • Мнения: 917
Ками, пиши ме и мен за тениска - на кой и колко пари да дам?
Хора напоследък дори не си правя труда да вляза на друго място в този форум. Може да не пиша и да не взимам участие, но изчитам всичко на един дъх, че и пуканките ми остават......
Иначе днес направих още 20-25 картички
И на последък само си мисля - къде бяхме преди година, а сега къде сме.

# 259
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042

...така че към оновните продавачи по желание е добре даже/според мен/ да се наслагват още мами-къде за помощ, къде за калабълък...  Hug




За сега Blush не съм сигурна,но ако съм тук, ще съм в калабалъка Peace
Продължавам да вярвам,че времето ще е с нас!  Nature Sunny

# 260
  • Мнения: 950
Страхотна красота са чиниите  Heart Eyes  Peace 
За бъдещето майче което ще помогне   bouquet  Hug
За виповете  доколкото си спомням имаше едно предложение ако приемат и двамата които поканим да дойдат и двамата в различни дни  Rolling Eyes  /нещо подобно беше май/  newsm78

А за откриването каквото решите  Hug Peace
Лека нощ а аз запрятам ръкави за нощна смяна в производството Simple Smile

# 261
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Би било наистина чудесно ако за базара успеят да се включат поне два ВИП-а /ама и аз съм един ентусиаст  Mr. Green/, като lili69 - добра идея е дала, единият за петък примерно, а другият за събота .... НО идеята на Ками, ми се струва още по-добра  Peace - за петък вечерта към 17-18 ч. /точно тогава се падам и дежурна  Mr. Green/ И за питката с почерпката е много добра идея  Peace
Другото което се присетих, нали така и така общината обеща "пълен супорт" - дали примерно няма възможност да отправим молба къде към Ансамбъл Странджа или напр.Атанас Манчев или някой друг, в петък вечерта /евентуално ако решим окончателно, че тогава ще бъде официалното откриване - напр. преди идването на ВИП-а/  да изтанцуват някое и друго хора с носиите на площада, там където планираме да е щанда .... По този начин мисля  Thinking, че би могло да се вдигне шум и евентуално да се насъберат още повече хора  Thinking Това разбира се е само идея  Thinking
Освен това си мислех /вчера докато мия чинии  Mr. Green/ дали няма да е добре да отправим и по едно официално писмо-показа за базара на Кметовете на Средец и Поморие. В крайна сметка тези Домове на тях са подчинени и тези общини си отговарят за тях  Peace Като съответно във всяка покана конкретно се посочи, че част от набраните средства ще отидат за .... Дом  newsm78

Чудесно е, че се присъединяват към нас още творци  Hug
/сега ми се струва, че може да започнеме да се тюхкаме дали ще успеем да продадем всичко  ooooh!, но в крайна сметка и други базари предстоят/

Благодарности на lili69, е-лист и shedi за инфото на ЛС. Определено ще ви имаме впредвид за следващите дарения  Hug

Относно рекламата, занапред ако нямате нищо против предлагам направо Asya_ да поеме рекламната част и без това тя е работила в тези среди, има контакти и най-много опит в тази сфера. Затова майчетата, които искат тениски, нека пишат в Темата или направо да й пишат на лични - размера .... По този начин колкото по-бързо се уточнят нещата, толкова по-бързо ще успеем да поръчаме тениските  Peace /напр. в началото на следващата седмица, да не е в последния момент  Peace/
Относно плакатите, мислите ли че би било удачно също така да сложим някой и друг плакат за базара напр. в Средец и в Поморие  newsm78
Мерелин, плакатите разбрах, че ДБМ ще ни ги дадат  Peace, а относно флайерите какво е положението .... да знаем навреме  Grinning, само да ни пратят файла и да действаме да ги отпечатат оттук  Peace

bubi4ko - браво   bouquet Добре напредваш  Peace
Ти добре си мислиш - а помисли само колко ще сме вече печени за следващия базар  Mr. Green /един вече като ни мине зад гърба  Grinning/

Седмичната среща остава принципно в ПЕТЪК привечер ... дано само в Тити Тайс бъде свободно   Praynig .... за да може в събота сутринта, който е навит да отскочи да понагушка децата в Средец - да е свободен  Peace

# 262
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
За тениските- ако искате аз мога да отида да взема от тези дето Радина каза по 3 лв., каквото и да е качеството все пак те ще се обличат еднократно/ двукратно в годината /и аз съм голям ентусиаст/, така че казвайте.
За медиите искате ли да се обадя на 24 часа море и да ги видя какви са им нагласите дали искат интервю, къде ще се състои то и т.н., че да можем да реагираме, казвам тях защото само с тях имам връзка, който има контакт с други предлагам да им се обажда, че и на тях сигурно им трябва време да планират в кой брой ще го поместят и т.н.
За Средец за сега съм на линия с кола, обаче съществува една възможност да почнат да ми разбиват банята /ОТНОВО/ и тогава ще отпадна но това ще го знам утре най късно.
Ася, мила вчера се видях с една приятелка, която наднича тук и помага, че тя каза че много, ама много ти харесва свещите яйца и да и запазиш 2-3 да не се изкупят всичките още първия ден, така че прави сериозни количества  Mr. Green.

# 263
  • Мнения: 252
и аз искам тениска какви са размерите  newsm78

# 264
  • Мнения: 644
Каме добре си ме включила в графика! Разбира се и през останалото време ще минавам да удрям по едно рамо, само да имам възможност!  Peace

За тениските писах вече на Люси, че и аз искам и че съм съгласна разбира се да ме включи в свидетелствата за дарение!Качеството на тениските и аз не мисля, че е толкова важно!

Относно Вип-овете предлагам да поканим повечко, а пък който се съгласи е добре дошъл, ама честно казано не мога да си представя когато Вип не е на откриването и дойде в друго време, какво ще прави? Ще продава с нас ли? Това ли е идеята, че не разбрах? За Кръстьо Лафазанов ако е в Бургас и аз съм За също!

Откриването да стане в 18ч в петък най много ми допада и на мен! Наистина тогава повечко хора ще има след работа, а и аз съм като тях и ще мога да дойда след раб.време!

Shedi копринената зелена хартия която ми даде да пробвам на нашия шредер все още е в мен. Минах само 2 листа защото излиза /сега премерих/ 6-7мм! И другата част ще я дам на е-лист да ти я срежи!

Относно ходенето в Средец... в колко часа ще ни очакват там? И не разбрах колко мами ще отидат с коли? Аз и лили69 също ще дойдем стига да има някъде място?   

А относно танци, песни на откриването... мисля, че и самите деца от Средец ако има начин да се транспортират до Бургас могат да направят някаква програма! Виждали сме програмите им!   Heart Eyes

И също момичета търся си пистолет за силиконовите пръчки дето се топят! Казаха ми, че в магазините за левчета има, ама аз вчера не открих в тези от центъра в които успях да погледна! Ама те пък много бързо изгаряли, та погледнете като ходите по магазините!

Последна редакция: чт, 03 апр 2008, 11:02 от sneji20

# 265
  • Мнения: 1 294
Децата ми събраха очите направо. CrazyАма те сами ли са ги работили тези чинии?Една чиния с пеперуда ми направи много силно впечатление.Поне на снимката изглежда много професионално пипната

За тениските: аз намерих такива за 2.50лв-турски.Всички могат да си направят изводите какво ще е качеството на тези тениски за тази цена.Като цяло изглеждат добре, но след една пералня, незнам какво ще се случи с тях LaughingСтрува ми се, че е по-добре да изберем българското и да сринем турската и китайската икономика LaughingВие какво ще кажете?
tadela, информация за размерите можем да дадем, когато решим от къде ще ги закупим тениските.

Мадлена, извинявай, че пробутах на теб гарафата, ама реших, че ти най-добре ще се справиш с нея.А за яйцата продължавам да действам, щом има кой да купува Grinning

На базара и аз ще гледам да се появявам възможно най-често, но най-вероятно ще съм с момата, а тя много шета(надявам се все пак да успея да я пробутам на някой Twisted Evil), за това ме имайте предвид като заместваща или като четвърти продавач.

За плаката в Поморие мога да дам бойната задача на майка ми да го залепи.


# 266
  • Мнения: 2 577
Е, аз не смятам да обека тениската еднократно, затова питах за качеството.
По-склонна съм да е с 2-3 лв по-скъпа, ама да позволява да се облече и на предстоящите базари и мероприятия. Номера е да издържи все пак повече от една пералня, не че да е някаква кой знае каква. За следващия базар да не правим пак нови тениски...
Подрепям Ася за българското производство  Peace

Sneji - с тия идейки.... няма да стане с децата от Средец толкова лесно... може би по-нататък за някой карнавал Първоюнски например  Wink

Кметовете да поканим  Peace
така или иначе МЕРЕЛИН ще прави официални покани, ако има възможност да пусне повечко бройки, за да имаме да разпращаме на ВИП и кметове и др.

за плакатите незнам кой обаче от Средец ще тръгне посещава бургаския базар  newsm78
за Поморие - по ми се вижда нормално  Crossing Arms

Последна редакция: чт, 03 апр 2008, 12:19 от Amelia

# 267
  • Мнения: 527
И аз искам една тениска. Като цяло предпочитам да заложим на българското.
sneji20 видях пистолет за силикон, но струваше около 30 лева. Знам, че някоя има по-евтин, така че нека тя да каже откъде е.
За лентите от елист аз имам повече. Ако някоя иска да ми пише.
Елист купих си разноцветна хартия. Да ти я дам да я нарежеш. Twisted Evil

# 268
  • Мнения: 742
Хартии режим секъкви. Давай.

# 269
  • Мнения: 2 577
Момичета - пробвали ли сте креп-хартия на шредера - може по-интересна трева да стане  Rolling Eyes
отивам да хапна  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт