Има ли отново желаещи за диета?

  • 6 880
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Да дано имаме успех Simple Smile) ти какво реши коя диета  започваш?? ние с теб сме и с еднакви желания за кг май Wink)

# 16
  • Мнения: 3 461
Аз съм я написала в началото,да не я повтарям.Хич не са малко килограмите,ама така е,като бях почти две години бременна. Embarassed

# 17
Хайде-СТАРТ!И успех на всички! #Milti

# 18
  • Мнения: 4 362
Хей от кога сте на диета?Аз започнах да броя пак от вчера до 10-ти юни.Вчера бях на 2 кисели млека,едно яйце и се чувствам добре засега,само вечер е мъка TiredДаже лентичка ще си сложа да отчита Flutter

# 19
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Леле ,моми4ета направо ви се възхиЩавам  Blush Аз досега през живота си не съм спазвала диета ( не ми се е и налагало,де) Но сега имам да свалям към 5_6 кила поне,но ме е страх ако отсабна да не ми увисне кожата а месата да си останат отпуснати Thinking Не мислите ли 4е е по_добре да се спортува и може би едновременно с това да се храни по_здравословно Thinking Питам Щото аз съм много боса с диетите ама и на мен ми се иска на лято да съм на линия Confused

# 20
  • Мнения: 5 619
Цитат на: lucki
.....смятам да го карам на пилешко месо и риба....


Това ми прилича на кетогенна диета, но не трябва да се прави дълго време. Внимавай, не стой дълго време само на месо, защото може да ти се увредят бъбреците.

# 21
да,зная! Flutter само 5 килца ми трябват,а това ще стане за 2 седмици!

# 22
  • Варна
  • Мнения: 956
Ооох, де да имах и аз 5 килца да свалям Wink

А моите 30 кога ли ще се стопят Praynig Praynig но се старая.

Започнах НВД на 10.05 и за сега съм -5кг  Hands Clap

На 27.05 малко ще се поизложа, признавам си отсега newsm03 - рожденничка съм и няма как, но после продължавам пълен напред #Onfire

# 23
  • sofia
  • Мнения: 1 186
И аз се включвам в диетата за отслабване, по-скоро продължавам, защото съм на такава от 2-3 месеца и вече съм свалила 8 килограма и сега съм 54 Но искам да сваля поне още 3-4, защото преди да забременея бях 49   Моята диета се състои от това да не ям тестени и пържени работи и да избягвам вечерята   Сутрин ям мюсли(3 супени лъжици с 5 супени лъжици кисело мляко-обезмаслено) На обяд ям, каквото има готвено без хляб На вечеря мога да си позволя малко салата Правя и всеки ден упражнения като наблягам предимно на коремните преси- около 100

# 24
  • Мнения: 208
Momi4eta,kajete ,v kakvo to4no se sastoi NVD? Embarassed newsm78 Embarassed

# 25
да. аз почвам от тази минута. какво правите?

# 26
preporuchvam edin link goreshto
http://www.emilova.org   
Chai i plodove!!!  Laughing

# 27
  • Мнения: 3 461
Всеки спазва различни диети в общи линии.Разбрахме се да се отчетем следващата сряда,но аз ще пътувам тогава и ще го направя на следващия ден.До сега не мога да се похваля с нещо,напротив,за порицание съм Embarassed

# 28
  • Мнения: 3 576
Аз мислех от днес да започна диета, сутринта всичко беше наред, но след това разбрах че имало торта у нас и ....... Blush
Откакто се почнаха празниците от началото на май не мога да се спра с това ядене и като резултат качих няколко кг, а тъкмо си бях възвърнала старите кг.
Сега искам да сваля 5-6кг с НВД - това е начина на хранене, който най-много ми понася, а трябва и упражнения да почна, но детето толкова ме изморява, че сили не ми остават и за упражнения.
Направо започнах да се отчайвам, чуствам се ужасно дебела, а лятото вече дойде Cry

# 29
  • Мнения: 9
Здравейте, момичета.
От доста време следя форума, но до сега не смеех да се регистрирам.
Събрах вече кураж и ще участвам активно. Значи и аз като вас искам да отслабна, но съм малко несериозна. Надявам се сега като участвам да имам по-голям стимул. Нали ще трябва да се отчитам и да не се срамувам от себе си.
Започвам от утре - смятам да бъда само на кисело мляко - по 2 "Активии" на ден. Освен това в къщи спортувам по 1 час на ден. Стартирам от 65 кг. Ще докладвам след 1 седмица. Пожелавам успех на всички!

Общи условия

Активация на акаунт