Арабско слънце тук изгрява и с нежна обич ни дарява~::~60

  • 25 295
  • 291
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 110
Добро утро на всички от мен! Успешна седмица!

Честит Рожден Ден на всички рожденнички!
[/color][/size]
Много здраве и любов и щастливи споделени мигове!!
Честита нова тема - както винаги, е прекрасна и поетична!   

# 16
  • Мнения: 800
Деси, къв ден на майката бе, то си е чист Неуроз на 21 Simple Smile  Тук празнуваха, но в Сирия не са. Аз не ходя по тия тържества, въпреки че от 3 години една кюрдка ( но симпатична) все ме навива, трябвало да се приобщя, да свиквам, да общувам и не знам си какво си.... Ми аз по цял ден си общувам, и вечер като се прибера пак, бг реч не чувам Sad Като си тръгвах в четвъртък от работа и видях, че в двора бяха насабрали дърва и запалили огън. Сигурно е бил много весел тоя Неуроз, с кюрди, тамили,сомалийци, камерунци и т.н, даже се обадих на момчето ако иска да дойде да се запознае  с някой, но не иска .Иначе вчера гледахме в Северен Ирак празненставата и да не си кривя душата харесаха ми. Каква хубава природа, планини, зеленина да се ненагледаш. Събрали се хората сред природата, скари, шишове, танци-манци,децата тичат, момите се кипрят, а ние сме се набутали като хлебарки по панелите Sad Ама не обичам да излизам, какво да отида на тържеството им  и да се втренчат в мен, да ме питат и разпитват, да се чудят тая па сега каква е....  По-добре си ми е в къщи

Другарче, жадна си за духовен живот значи:) Аз пък много обичам мюзикъли. Миналата пролет все ходехме с шефката ми,наша позната играеше, но тази се развали инициативата  Sad
Я кажи за този д-р Попов гастроендролога? Момчето в Стара Загора ходи заради язвата, но не му помогна и сирийските лекари също Sad Пие хапове, но постоянно го боли, цяла нощ не спим Sad

Лили, Рали, какво не харесвате не мъжките котки?Моя котарак не мирише. По-добре отколкото някоя писана през месец да ражда, не че са лоши малките котета, но си е грижи. Моя пък от няколко дни е баща, и детето на комшиите ме пита :"како, зашо вашия Мърчо не идва да си види децата"  Sad  хич не го интересуват дечицата, ами тръгнал по други мацки, женкаря.

Дуа, тялото и аз си го харесвам, но ми трябва някое килце за лицето, като съм + 2-3кг и лицето ми става по хубаво

Аз съм много изморена от преживявания. В петък изпратихме бившия ми директор посланник в арабска държава и тържеството беше много хубаво. Не знам защо не го обичат колегите, ама така е, щом някой е успял и го ненавиждат. Пред него му се кланят,  а зад гърба му какви ли не клюки Sad Аз пък много се му  радвам, защото с мен винаги е бил коректен и като му благодарих за отношението и очите му се напълниха със сълзи, пък той иначе е сериозен.

А второто преживяване е погачата на бебо Simple Smile Насабра се народ, баба ми на своя глава поканила и тя други баби , въпреки,че майка изрично я предупредила, че на снахата й е неудобно от баби, а предпочита млади жени. Около 40 човека се изсипаха и не съм седнала. Подлудиха ни бебето от мачкане, цяла нощ е плакал и повръщал Sad И домашни сладки правих, да се издокарам, но не ми станаха хубави нито кошничките, нито прасковите, за първи път ме предадоха тия сладки Sad Ама народа ги хареса де, само аз съм критична

Последна редакция: пн, 24 мар 2008, 10:13 от tahmine

# 17
  • Мнения: 502
добро утро и от мен!
честито на рожденниците и най-искрени пожелания за здраве, щастие успехи в живота!  bouquet
тук се очертава страхотен и топъл ден, така че вече сме на нисък старт и палим количката и  1strollerпотегляме да се разжождаме.
сексимомиче като чета че се подготвяш за изпити и се сещам какви хубави студентски години имахме и ние.....аз следвах в винс-а,редовно и беше супер. през годината ахо-ихо, но по сесия беше голямо зубкане...е след изпит се излизаше задължително, но на другия ден пак от ранни зори! пожелавам ти успех на изпитите.ще стискаме палци. fingerscrossed

# 18
  • Мнения: 161
Здравейте момичета

Аз да споделя - заминавам за Дубай на 31 март до 04 Април; Нямам търпение Crazy

Супер ваканцийка ще си направя пък и дано да свърша нещо полезно)))))) Hug

# 19
  • Мнения: 1 726
Честито на двете рожденнички, много късмет и щастие


Ели, разкошни снимки, моля те сподели какъв модел е апарата и каква е тайната на ясните нощни снимки, някакъв по-специален режим на снимане ли ползваш или статив?

дала, лили много са "мътни" нещата около катастрофтата на лейди Ди, и аз мисля че короната я погуби. На времето имаше един филм за нея, през много неща е минала, включително и булимия, явно славата и кралския двор не е за всеки....

Весе, щом е за учение извинена си мила Simple Smile Много е пораснал Тарик, сладур голям!

мамамария и тук да ти пожелая приятно прекарване в ОАЕ и да се заредиш с много положителни емоции!

# 20
  • Мнения: 100
Добро утро, честита нова темичка и честито на всички рожденици!   bouquet
Тахмине, напълно съм съгласна с теб за това, че сме се набутали из панелите. Вече направо не издържам - от работа - вкаъщи, от вкъщи -на работа. Напълно осъзнавам, че живота е такъв, какъвто си го направиш....ама явно и аз не съм от най - активните. А пък и да си призная - няма много - много с кой да изляза на излет, тъй като всичките ми приятелки все се изпоомъжиха, деца кой чака, кой има и си ги гледа... С мъже не ми се излиза - започват много да си въобразяват, а предложения не липсват. Понякога така ми писва от всичко и се чудя на акъла си - що ли не взема да си харесам някой българин, ама пусто - едно движение или намек са достатъчни да ги отблъсна и даже да не искам дори кафе да пия с тях. Никакъв такт, никаква етика!!  Whistling Whistling
Мила, против мъжките котета съм защото 4 години, а преди това 6 години съм гледала (семейството ми де) мъжки котки. И двамата бяха големи сладури, но много обичаха да си маркират територията вкъщи.... А това ни създаваше доста неудобства. Освен това, аз винаги съм мечтала за котка, която да се гуши в мен, и трябва да ти кажа, че нито една от мъжките не го е правила, докато настоящата ми мадама не спира. Даже това все и повтарям, че стана вече дърта котка, и продължава да се гуши в мен и да ме тъпче с лапките, а това пък ме събужда (на нощ по 3-4 пъти), и после - защо с нетърпение чакам кафенцето на Дуа.... мииии.... няма сън за мен, мъркане и лапи нон стоп!! Heart Eyes

Лили, алергиите са рядо срещани по принцип, но все пак да имаш едно на ум. Вземи котенцето, изчакай малко и ако им няма нищо на децата... запази го. Но имай предвид и друго - децата са малки, а ако котката е като моята - ще им се качва по главите... Докато заека ще си седи там в клетката, ще си рупа зелето и когато ти се играе - вадиш го, когато не - прибираш обратно! Сиреч - няма да ти щаверка из къщата. Но пък много шуми нощем, и е хубаво да не е в стая, където спиш.  Laughing Абе аз съм зоолюбител, какво ли не е имало в нас... И от всички видове животни, сега имам само котенцето... Ще сложа довечера още малко снимки в албума да видите за какво става въпрос. Впрочем - тя има качени снимки ето тук:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=164164   но е мъничка още...

Между другото, като е тръгнало на музикални поздрави (май се очертава една музикална нова темичка) - вземете още едно парче от мен:  http://www.youtube.com/watch?v=dCqRk0t9jl4  За тези, на които им е блокиран Ю тюб - песента е Wael Kfoury - Khedny Leik.. Напоследък и по тоя изпълнител се запалих.
А Тамер Хосни... откакто хабибито ме светна за него - много го слушам.  Grinning Както казва принцеска (радвам се, че ника ми ти харесва... наистина много неща са вплетени в него) страхотен глас, нежно излъчване и романтична музика, така бих го определила тоя дребосък Тамерчо...  Joy

Наде, питаш на кой какво му предстои- ами аз, например, чакам 2 неща... едното ще го запазя в тайна докато се осъществи (иншаала) а другото е смяна на офиса. Шефовете планират да ме местят в нов офис, който се намира някъде в Дружба... Ще сменям съответно, и компютъра, което сега ми налага да изтрия толкова много неща... Някои успях да запазя и пренеса в нас със флашката,ама други се затриват безследно... като филма "Седемте чудеса на древен Египет", който си преглеждах периодично в случаите, когато нямах работа.. Както и да е, като свърша с поста си се заемам с "почистването" на компютъра. А да не казвам колко нелегален софтвер съм качила... Embarassed Embarassed Всичко ще се маха днес... Отделно тия дни са ме затрупали с работа.... Whistling
Другарче, за лекаря попитах просто защото имам прекрасни впечатления от един друг (както се оказва) лекар - Попов, но той е неврохирург в Университетска болница "Св. Иван Рилски" ... Много компетентен специалист, но на никого не пожелавам да се налага да го посещава!!!  Confused

Между другото, в програмата на Народния театър видях, че ще има постановка на "Престъпление и наказание" - една от любимите ми книги... На 04 и 17 април. Ако има софиянки - желаещи- моля да заповядат!! Да се организираме и да отидем заедно. Ако пък точно тази постановка не ви допада (все пак не всички харесват подобен жанр) - разгледайте офертите и пак - нека се организираме! Хем ще се запознаем, хем ще направим снимки за форума  Wink хем и хубаво ще си изкараме!   bouquet 
А да.. ох че съм и аз - ето това е програмата: http://www.nationaltheatre.bg/bg/main.php?page=nextmonth   Simple Smile

За всички, които не споменах - много  Hug и много  Simple Smile
Хубав ден!!

ПП. Сега виждам поста на мамамариа - честито за Дубай!! Ееееххх блазе ти...  Heart Eyes Simple Smile  bouquet

Ааа да... днес по радиото чух, че Осама бен Ладен отправил съвсем явна заплаха към страните от Европейския съюз... по - специално тези на запад, поради това, че публикували карикатури на пророка Мохамед.... Абе, и наще хора си играят с огъня, и оня и той хич не си поплюва... А после защо хората мразят мюсюлманите и считат религията виновна за атентатите, тероризма и насилието... Според мен няма лоша религия, има лоши хора и криворазбрана религия!! Криворазбрани послания и използване на тези послания за собствена угода... за фанатични цели. Всеки си е в правото... като те нападат - ще се отбраняваш... ама на карикатурата отговори с карикатура, за какво трябва да се избиват, ето, още невинни хора, че някое си издание решило да си публикува... ееееее  Whistling ooooh! Whistling

Последна редакция: пн, 24 мар 2008, 10:58 от Eye of Ra

# 21
  • Мнения: 305
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИчКИ РОЖДЕНИчКИ!!ЖИВИ И ЗДРАВИ ДА СТЕ И МНОГО ОБИчАНИ Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 72
sexymomiche Фотоапаратат ми е Canon 400D,лично за мен е най- достъпния професионален апарат. Радвам се, че са ви харесали снимките на теб и Skyblue
Tahmine аз също обичам мюзикали, така позитивно ме зареждат!
Mamamaria пожелавам ти приятно прекарване в Дубай и дано упсееш да съчетаеш приятното с полезното.

И аз тази седмица ще уча, че ни пришпориха с тези изпити един подир друг. Най-хубавото е когато получавам добри оценки и така изпитвам удовлетворение.

# 23
  • Мнения: 434
Здравейте,мили момичета!
Напоследък не влизам тук Embarassed,но знам че ще ми простите! Hug
Благодаря за разкошните цветя и пожелания!
От мен е почерпката:

Поздравления за празника на Цвети!
По-късно ще намина за по-дълго! Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 689
Дуа-ха така!Цяла кафе-машина,браво!Ама как обичам експресо само Blush
А във Варна Casta cafe ли има,освен кафенцата и хапването им е чудесно и количествено Simple SmileЕх,бих отишла на една форумска сеща там-като седнем и няма да ставаме,цял ден ще нищим араби,кюрди и световни проблеми Laughing

Муцка-подозирах те аз,че си намерила друг форум за диетата,че тукашната тема е известна в нет-пространството с 20 стр за един ден и ,,ние не отговаряме на вече задавани въпроси,,
Страхотни резултати имаш,мабрук!

Ра(ли)-ами Осама постоянно си сипе заплахи...Дано да няма пак атаки,че и без това полза от жертви няма,само още омраза към Исляма.
С котката май ще поизчакам,едни рибки май е най-добре за сега Simple Smile

Тахмине-точно заради миризмата не искам котарак.Предишният ми си маркираше зад тв в хола и 2г след като почина,още си миришеше паркета..За двор става,но ние  сме в апартамент и миризма не понасям,достатъчен ми е моя ,,котарак,,дето сутрин обгазява с парафюм и ми става зле и веднага проветрявам след него Simple Smile
Мисля,че трябва да ходиш по партита с кюрди-за да ги опознаеш по-добре и да набереш инфо за това-онова..Изобщо малко шпионаж ще е в твоя полза Wink

Мамамария-времето все още е хубаво при нас и за плаж е страхотно!Приятно прекарване в Дубай!

Принцеса бг-ето защо не ти виждам снимките-качила си ги във Фликъра,болкиран ми е,колко жалко Sad

АниСим-май наистина е така с лейди Ди,съпруга ми каза,че всички(в Египет) говорят,че са я погубили заради аферата и с Доди...

dtti-аз от музика не разбирам и не слушам,та мнението ми няма да е компетентно,а клипа не го видях,цъках,цъках...Сега е нашумял и някакъв нов певец,младичък е,само го канят в разни предавание,тинейджърките са луди по него Simple SmileСпоред мен е грозен.
А твоите принцеси за постоянно ли сложиха хиджаб или само пробно?Много им отива,машаАлла!

Хайде стига толкова съм писала,Другарче по-добре ли си,Близнаците-вие как сте?
 

# 25
  • Мнения: 468
И аз да се включа в новата темичка.

Честито на всички рожденнички.
 newsm59 newsm59

Ани Сим, това с Даяна е много интересно. Който и от двамата да е истнската й любов, видно е защо се случи това, въпрекиq че не го признават. Бъдещата кралица има връзка с мюсюлманин, как ще го приеме такава страна като Англия.... newsm78 #Crazy Иначе за Камила no problem.  Confused Confused

А, да ви кажа нещо също много интересно - мъжът на Сесилия, бившата мадам Саркози е мароканец!!! Честито, мароканки.  Mr. Green

Мама Мария, приятно пътуване и много хубави емоции.  Hug

Муцка, ще ти простим ако обещаеш да се завърнеш все някога при нас.  Crossing Arms Crossing Arms

Деси, аз съм за и за двете мамита - Снежи и Дала. Идвайте. Hug Hug

Креми, твоят Сами голяма палавник. Heart Eyes Heart Eyes

Марси
, е много добра снаха си ти.  Heart Eyes

Принцеса, и аз трябва да уча, имаме ликвидационна сесия и имам един невзет изпит, по европейска интеграция, много скучно е, как ще го науча.  Joy

Веси, лека и успешна.   bouquet  bouquet

Дуа
, писах ти. Мдааа, тая София е много мръсна, ама че прост народ сме....да си хвърляш боклука от балкона, що за чудо е ...нали като излезеш и на теб ти е мръсно. Нямам думи.

Катя, много ти е интересна професията. Как успя да се включиш в такива проекти?

На всички останали дами - прегръдки.  Hug Hug

Последна редакция: пн, 24 мар 2008, 12:37 от amal

# 26
  • Мнения: 720
Добро утро дами bowuu,
само на кратко....Лиле моите засега са в чърч ов ингланд у-ще,но ходят всякакви деца . Най- близко ни е това у-ще,общо взето съм доволна ,не ги товарят много.Да видим като се заместим ...
Принцеса хубави снимки. И аз имам не лош апарат ,понякога правя и аз някакви опити...
На Деси муз.сайт  само аз ли мога да отворя всички песни Simple Smile
elisinia  знам ,че там има кафе но защо никога не съм се сещала да поседна  newsm78.Другия път отивам, приятно е около черно море.

# 27
  • Мнения: 72
Anisim Тайната на нощните снимки е задължително статив и увеличаване на ISO при професионалните фотоапарати, което добавя повече свелнина. При любителските фотоапарати си има модове за нощно портретно снимане и нощно панорамно снимане, но пак е задължително със статив. Аз лично използвам и някои техники за преработка с Фотошоп.
Амалче, европейска интеграция звучи добре, защо си го оставила за ликвидационна?Ти какво учиш? Като цяло на мен са ми интересни предметите, които учим, но това много зависи и от преподавателя, дали ще успее да те заинтригува и да предостави материала в лесна форма за усвояване.
Хариет, изпрати да видя твоите опити. Ще ми е интересно!!!
Лили, що така блокирват тези страници, погледни този линк дали ще отблокира флика.
http://www.unblockutopia.com/

Последна редакция: пн, 24 мар 2008, 14:31 от prinzesa_bg

# 28
  • Мнения: 73
Здравейте момичета,днес разгледах албумчето-ама тези араби са взели най9хубавите ни българки.А за дечицата думи нямам.Наистина е както казват от смесени бракове излизат най-чаровните деца.Понеже ми е нов компютъра и е в момента празен качих само 2 снимки.По натам инша  Аллах ще сложа още. Party

# 29
  • Мнения: 110
Междукултурен диалог  Grinning

Мили дами,
Аз само да споделя няколко нещица - ей така да не заглъхва мохабета  Laughing

Ра  , в Дружба ли е ще ти е офиса? Направо сме съседки по месторабота ... а за театър, аз съм ЗА ... тъкмо да се видим, да се снимаме и да ти кажа колко отдавна не съм ходила на театър - ама как да стигна навреме от Горубляне до центъра? А после можем да идем - след театъра и ние на кафе Коста в София, за да обменим опит с Елисиния.

В Агадир правят ремонт преди моето идване  Laughing милите хора! Мъжът ми ме подпитваше какъв точно син цвят препдочитам, за да улучи цвета на рамките на прозорците, а стените на къщата са бели. Освен това, преобзавеждат неговата "ергенска" стая и как избират новите пердета - взимат мостри от магазина, отиват у тях, закачат ги, сестра му ходи из стаята, а мъжът ми гледа от улицата дали се вижда.     

Амал     проекти да искаш! От 10 години работя само това и не мога да се оплача от липса на работа. Ние гледаме в социалната - образователната сфера или заетостта да имаме проекти от по 2-3 години, че такива промени отнемат време. Мене да питаш, търсим хора винаги!!

Благодаря на всички, които намериха професията ми за интересна. Добър е Господ, чрез нея срещнах и моето мароканско съкровище!  А вие, мами, имате най-благословеното призвание на света! Да сте живи и здрави и вие /семействата/ и децата ...

А, ето още една клюка: преди малко си говоря с мъжа си, че Сесилия Саркози се омъжила за приятеля си, роден в Мароко и се смеем, че мароканците - понеже били 38 милиона ... са 38 милиона съкровища, са много търсени .... и моят мъж ми казва, че покрай моето идване ... и всеки естествено пита какво ли не, та от неговите разкази .... де що има братовчеди, млечни братя .... и друг неженен, дееспособен сърдечен марокански народ от мъжки пол /изброи поне 5 човека, вкл. извън родата един лектор от университета/, са решени да се женят за българки, понеже арабките ги помързявало да учат, ставали много глезени, човек не може да обсъди със жена си различни неща .... а и българките - хубави жени - т.е. не са джезве кокали, хубаво готвели, абе всичкото хубаво, събрано в тях...... ТА, МЕЖДУКУЛТУРНИЯ ДИАЛОГ И ЛЮБОВТА да процъфтяват.                           

Общи условия

Активация на акаунт